آموزش استفاده از سایه چشم

دسته: چشم و ابرو تاریخ نگارش: ۱۲ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۸
5
تعداد رای‌دهندگان: 3347

برای زدن سایه چشم راه‌های مختلفی وجود داره که هر کدوم برای مناسبت خاصی می‌تونن استفاده بشن. اینجا با عکس بهتون یه آرایش چشم فوق العاده رو یاد میدیم که تو جشن‌ها و مراسم‌هاتون می‌تونین ازش استفاده کنید و یه آرایش زیبا و جذاب داشته باشین.

آموزش استفاده از سایه چشم

1. برای بیس اصلی کار شما احتیاج به سه ترکیب رنگ سایه دارید. سایه روشن تر، تیره تر و متوسط. همین طور براش‌های مخصوص سایه را نیز در کنارتان آماده کنید.

2. سایه با رنگ متوسط را با براش بالای پلکتان بزنید. بیشتر تمرکزتان روی گوشه خارجی چشم باشد و هرچه به سمت داخل می‌روید کمتر سایه بزنید.

3. حالا با براش کوچک تر سایه تیره را بر روی پلکتان و در گوشه خارجی چشم بزنید. سعی کنید سایه را در یک قسمت متمرکز نکنید، بلکه آن را در گوشه چشم خوب پخش کنید تا ظاهر طبیعی تری داشته باشد.

4. حالا سایه با رنگ متوسط را در قسمت وسط پلک بالایتان پخش کنید. آن را با سایه تیره گوشه چشم خوب ترکیب کنید تا مرزی بین سایه ها باقی نماند.

 

آموزش زدن سایه چشم

 

5. اگر مایل باشید می‌توانید از یک سایه به رنگ استخوانی براق در گوشه داخلی چشم استفاده کنید تا جذابیت چشمانتان را دوچندان کنید.

6. با براش نازک زیر چشمانتان را نیز خیلی نازک تمیز سایه بزنید.

7. اگر مایل باشید می‌توانید از خط چشم هم استفاده کنید و در نهایت با ریمل به آرایشتان پایان دهید!

در این عکس هم همین مدل سایه زدن را مشاهده می‌کنید:

 

آموزش آرایش

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.

ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
مرمری
۱۳ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۹
خیلی خوب آموزش دادید مرسی
پاسخ
نظر خود را ثبت کنید