در حال گرفتن اطلاعات...

مدل جواهرات - منتخب جواهرات هفته مد پاریس زمستان و بهار 2017

بزرگنمایی
دسته: اکسسوری تاریخ نگارش: ۱۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۲
5
تعداد رای‌دهندگان: 1714

مدل جواهرات ارائه شده در هفته مد پاریس چه طراحی‌های خاص و منحصر به فردی داشت؟ خانم‌های شیک پوش و باسلیقه کدام را انتخاب می‌کنند؟

مدل جواهرات - منتخب جواهرات هفته مد پاریس زمستان و بهار 2017

با شروع فصل مد جدید در سال جدید(2017) همانند سال‌های گذشته، طراحان به نوآوری و در بعضی از مواقع به نوسازی روی می‌آورند. در فشن شو فصل زمستان با یک سری از مدل جواهرات کاملا جدید از خانه‌های مد لوکس و برتر دنیا مواجه هستیم که برخی بسیار زیبا و برخی بسیار عجیب عمل کرده‌اند! این فصل با مروارید و سنگ‌های قیمتی تراش نخورده آغاز شد. با زیبامون دات کام همراه باشید.

 

گردنبند مروارید

 

مدل جواهرات هفته مد پاریس – زمستان و بهار 2017

 

مدل جواهرات  - زنجیره‌های مروارید

در هفته مد پاریس در سال جدید (2017) دوباره از مروارید استفاده شده است. تقریبا به همان شکل ثابت و تغییر ناپذیری که در فصول قبلی از آن استفاده می‌شد. به عنوان گوشواره و گردنبدهای چسبان که توسط طراحان جوان جواهرات از نسل‌های قبل الهام گرفته شده بود. اما در این فصل(زمستان) می‌بینیم که دوباره به ریشه‌های پاریسی خود بازگشته‌اند، اگرچه تغییراتی نیز داشته‌اند و انگار که با پارچه‌های راه راه، کت‌های نظامی و ژاکت‌های اسپرت به خوبی هماهنگ شده‌اند.

 

جواهرات مرواریدی

 

مدل جواهرات – گوشواره‌های نامتقارن

استفاده از گوشواره‌های نامتقارن یکی دیگر از اتفاقات مهم این فصل بشمار می‌رود، که تعداد زیادی استایل و مدل متفاوت که در یک محصول جمع‌آوری شده‌اند.

 

گوشواره های مدرن و مینی مال

 

مدل جواهرات  - سنگ‌های پرداخت نشده

بعد از رونمایی از گردنبندها و آویزهای برش نخورده در بهار و تابستان فصل قبل (2016)، در این فصل از سنگ‌های تراش داده نشده و پرداخت نشده در فشن شوها استفاده می‌شود.

 

جواهرات با سنگ های پرداخت نشده

 

مدل جواهرات  - گوشواره‌های اریب درخشان

بعد از پوشش‌هایی که برای گوش‌ها در فصل قبل تعبیه شد، آخرین تغییرات برای گوش‌ها استفاده از گوشواره‌هایی بزرگ با جزئیات فراوان می‌باشد.

 

گوشواره های الماس و مدرن

 

مدل جواهرات  - نوسازی جواهرات قدیمی - دوران باروک

وقتی‌که طراحان جواهرات به دنبال ساختن محصولات عالی هستند، ترکیب کریستال‌ها و رنگ‌ها باعث به‌وجود آمدن محصولاتی می‌شود که بیانگر دوره‌ای خاص از زمان است. به خصوص که با استفاده از جواهرات درخشان و طراحی‌های خاص شکوه و عظمت دوران باروک (اواخر قرن 16 میلادی تا اواخر قرن 18 میلادی) را به تصویر می‌کشند.

 

جواهرات قدیمی و باشکوه

 

منتخب جدیدترین جواهرات شیک و ظریف دخترانه تابستان 2017 را بخوانید.

منتخب گران‌ترین تاج‌های جواهر جهان را بخوانید.

برندهای معروف جواهرات در دنیا را بخوانید.

جدیدترین جواهرات و اکسسوری برای خانم‌ها در تابستان 2017 را بخوانید.

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
اینستاگرام بساز و بچین
نظر خود را ثبت کنید