در حال گرفتن اطلاعات...

افتادگی پلک - با آرایش افتادگی پلک‌ها را اصلاح کنید

بزرگنمایی
دسته: نکات زیبایی و آرایشی تاریخ نگارش: ۱۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۲
5
تعداد رای‌دهندگان: 4695

اگر پلک افتاده‌ای دارید، بهترین روش‌ آرایشی این است که به گونه‌ای این مشکل را برطرف کنید و توجه را از روی پلک به آرایشتان متمرکز کنید.

افتادگی پلک - با آرایش افتادگی پلک‌ها را اصلاح کنید

آیا تا به حال پیش آمده که در آینه نگاه کنید و با خودتان فکر کنید که چشم‌ها و پلک‌هایتان کمی به پایین کشیده شده‌اند و افتادگی دارند؟ یا اینکه دوست داشته باشید چشم‌هایتان به سمت بالا کشیده به نظر بیایند تا چهره‌ای باز و جالب توجه داشته باشید؟ در این مطلب نکاتی را به شما خواهیم گفت که با رعایت آن‌ها می‌توانید، آرایش چشم بهتری داشته باشید و چشم‌هایتان را با آرایش بالا بکشید.

 

آموزش نکاتی برای آرایش چشم‌هایی با پلک افتاده

توجه را از پلک‌ها به آرایش و سایه‌ی چشم خود معطوف کنید :

بهترین راه برای این کار این است که اولا آرایش ابروی زیبایی به رنگ قهوه‌ای داشته باشید و ابروها را کمی کشیده تر آرایش کنید. این کار برای این است که توجه از روی پلک‌ها برداشته شود.

یک سایه‌ی مات و کرمی رنگ بزنید و سپس آن را با یک سایه‌ی قهوه‌ای روی پلک و بخش چین خورده‌ی آن تکمیل کنید. همچنین می‌توانید از یک سایه‌ی چشم آبی ملایم برای گوشه‌های خارجی و بیرونی پلک‌هایتان استفاده کنید. اما باید توجه داشته باشید که سایه‌ی آبی ملایم باشد و به خوبی با سایه‌ی قهوه‌ای محو شود.

 

آرایش چشم سبز

 

ریمل بزنید :

به مژه‌هایتان به آرامی و با دقت تمام ریمل بزنید. سیاهی ریمل و مژه‌ها باعث می‌شود، افتادگی چشم و پلک خیلی به نظر نیاید. اگر مژه‌های کوتاه و کم‌پشتی دارید، از ریمل‌های حجم دهنده و بلندکننده‌‌ای که در بازار وجود دارد استفاده کنید.

بهتر است یک بار ریمل بزنید و بعد از مدتی که خشک شد، یک بار دیگر به مژه‌‌هایتان ریمل بزنید تا حالت بهتری پیدا کند.

 

ریمل زدن

 

خط چشم پهن بکشید :

یکی از بزرگترین اشتباهات آرایشی این است که خط چشم را در پلک پایینی بکشید. این کار باعث می‌شود چشم‌ها کوچکتر و افتاده‌تر به نظر بیایند. 

یک خط چشم که از گوشه‌های داخلی پلک بالایی چشم‌ها به صورت نازک شروع می‌شود و تا پایان ادامه می‌یابد و پهن‌تر شود، می‌تواند بسیار مناسب باشد و آرایش شما را با سایه‌ی قهوه‌ای و آبی روشن تکمیل کند.

 

خط چشم پهن برای چشم آبی رنگ

 

به پلک پایینی سایه بزنید :

همانطور که گفته شد، کشیدن خط چشم در پلک پایینی باعث کوچکتر شدن و افتاده‌تر شدن چشم‌ها می‌شود، برای آرایش این بخش از چشم‌ها، به جای کشیدن خط چشم، می‌توانید یک سایه‌ی محو قهوه‌ای بزنید. 

همچنین می‌توانید یک سایه‌ی کرمی براق به گوشه‌های داخلی چشم‌ها بزنید. این کار باعث جذابیت بیشتر چشم‌ها و جلب توجه بیشتر به سمت زیبایی آرایش چشم شما می‌شود و جایی برای خودنمایی پلک‌های افتاده باقی نمی‌ماند.

 

آرایش چشمان سبز

 

انواع براش آرایشی که حتما لازم دارید

انتخاب سایه‌ی چشم برای داشتن چشمانی جذاب‌تر

آرایش صورت - آموزش آرایش عروسکی به سبک کره ای

دانستنی‌های جالب در مورد آرایش بدن (اختصاصی کامل و جامع زیبامون)

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نظر خود را ثبت کنید