در حال گرفتن اطلاعات...

مدل ریش و مو - منتخب جدیدترین مدل ریش و مدل مو مردانه 2017

دسته: مو تاریخ نگارش: ۱۵ دی ۱۳۹۵ - ۰۸:۵۸
5
تعداد رای‌دهندگان: 18408

جدیدترین مدل ریش و مو 2017 که باعث جذاب‌تر نشان دادن و لاکچری شدن استایل آقایان می‌شود کدا است؟ چگونه جذاب و وسوسه‌ انگیز به نظر بیایید؟!

مدل ریش و مو - منتخب جدیدترین مدل ریش و مدل مو مردانه 2017

اگر شما عادت به بلند کردن ریش خود دارید و هنوز یکی از این مدل‌ها را انتخاب نکردید، این بار امتحان کنید! تغییر مدل ریش باعث تغییر قیافه شما شده و شما را در نقطه توجه اطرافیانتان قرار می‌دهد، به علاوه کار خیلی جالب و سرگرم کننده‌ای هم هست! ریش کامل و موهای جالب مظهر مردانگی و جذابیت شما است. در این‌جا به جدیدترین مدل ریش و مو هایی که با آن‌ها جالب و تکمیل می‌شوند می‌پردازیم.

 

ریش بلند و مدل مو مردانه

 

مدل مو مردانه به همراه ریش


 
1
بستن مو از پشت و ریش کامل
در این مدل ریش و مو ، موها به‌صورت نسبتا نامرتبی در پشت سر جمع شده و اندازه موها متوسط می‌باشد. ریش نیز به‌صورت کامل قرار دارد.

 

مدل مو بلند و بسته و ریش بلند


2
موهای خوابیده به عقب و ریش بلند
در این مدل موها توسط ژل یا کرم مو به صورت تخت به عقب خوابیده و اندازه ریش بلند می‌باشد. مرتب بودن ریش خیلی مهم است، چون مدل موها نظم خاصی دارد.

 

موی کوتاه و صاف و ریش بلند


3
موهای متوسط و ریش کامل
در این مدل ریش و مو ، موها برعکس مدل قبلی کمی بلندتر بوده و دور طرف سر کمی کوتاه‌تر است و ریش نیز نظم مدل قبلی را ندارد.

 

مدل ریش پر و موی متوسط


4
محوشدگی بالا و زیاد، موهای متوسط خوابیده به عقب، ریش حجیم
در این مدل ریش و مو ، اندازه موها متوسط بوده و به سمت عقب و مایل خوابیده شده است. در اطراف سر نیز محوشدگی زیادی از قسمت بالایی سر قابل مشاهده است.

 

ریش خیلی بلند و موی کوتاه


5
ریش کوتاه شده و مرتب به همراه موهای خوابیده شده به یک طرف و در عین حال کمی پوش داده شده و محوشدگی که از بالای سر به سمت ریش امتداد یافته، مدلی رسمی و جذاب را به شما میدهد.

 

مدل موی داماد


6
موی کوتاه و ریش مرتب و کوتاه
در این مدل ریش و مو ، موها کوتاه بوده و از اطراف به اندازه کمی محوشدگی داریم، ریش مرتب و کوتاه است و نکته جالب سبیل‌های رو به بالا هستند که با استایل لباس این شخص ترکیب فوق‌العاده‌ای را برای قرار ملاقات‌های غیر رسمی به‌وجود آورده است.

 

مو و ریش کوتاه با سبیل


7
موهای متوسط و طبیعی و ریش کامل
در این مدل موهای به حالت طبیعی و فقط با کمی موس، کرم یا ژل حالت داده شده و ریش نیز کامل است. این مدل خیلی خوبی برای برای روزهای غیررسمی و معمولی می‌باشد و به‌خصوص برای آقایانی که موها و ریش مجعد و فر دارند گزینه عالی به‌شمار می‌رود.

 

موی بلند و ریش بلند


‌8
محوشدگی بسیار بالا و ریش بلند
در این مدل ریش و مو ، موها از بالای سر و همه اطراف سر محوشدگی زیادی دارند و در مرکز سر به سمت بالا شانه شده‌اند و حالت مخروطی شکلی را پدید آورده‌اند. ریش نیز کامل و بلند می‌باشد. استایلی کاملا خشن و مردانه!

 

ریش خیلی بلند و موی خیلی کوتاه


9
موهای متوسط و پریشان و ریش حجیم
مدلی بسیار عالی برای آقایانی که موهای مجعد و فر دارند، با کمی ژل موها حالت گرفته و محوشدگی هم وجود ندارد. ریش نیز بلند و در امتداد خط ریش قرار گرفته و استایل جذابی را به‌وجود آورده است.

 

مدل مو مردانه بلند


10
موی فر کوتاه و ریش مرتب و کوتاه شده
مدل موی عالی برای آقایانی که موهای فر ریز دارند، موها در دوطرف سر نسبتا کوتاه‌تر بوده و ریش خیلی مرتب و تمیز ولی کامل وجود دارد. مدلی جالب، روزانه و در عین حال نیمه رسمی!

 

موی فر و ریش متوسط


11
و درآخر موی بلند و ریش بلند!
مدل ریش و مو عالی و بسیار جذاب برای آقایانی که مو و ریش پر و بلند دارند. به صورت کاملا طبیعی و رها و سبیلهایی که به سمت بالا حالت داده شده باشد، استایل کلاسیک و بی نقص و در عین حال غیررسمی و هنری را پدید می‌آورد که همواره مد روز است!

 

موی خیلی بلند و ریش خیلی بلند

 

محصولات مراقبت از مو و مدل دادن موی آقایان را بخوانید.

مدل موی مردانه جدید و شیک تابستان 2017 را بخوانید.

تغییرات مدل موی مردانه در طی 100 سال را ببینید.

مدل ریش برای صورت‌های مختلف + اینفوگرافی را بخوانید.

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.

ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نظر خود را ثبت کنید