در حال گرفتن اطلاعات...

تناسب اندام بیشتر با روش های ساده و آسان

دسته: هنر و سبک زندگی تاریخ نگارش: ۲۶ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۴
5
تعداد رای‌دهندگان: 2056

خیلی از کارهایی که برای کاهش وزن انجام می‌دهید،تاثیر چندانی روی ترک عادت‌های غذایی و ورزشی غلط ندارند و به همین خاطر یا کاهش وزن صورت نمی‌گیرد و یا به سرعت بازمی‌گردد. پس حتما این مطلب را دنبال کنید تا شما را با این عادت های غلط، آشنا کنیم.

تناسب اندام بیشتر با روش های ساده و آسان

برای ایجاد تناسب اندام و داشتن یک رژیم اصولی و بدون عوارض، لازم نیست کارهای زیادی را انجام دهید، بلکه بهتر است بعضی از کارها را انجام ندهید. عادت‌های غذایی افراد خوش‌اندام و متناسب و همچنین تمرینات ورزشی آن‌ها دارای جوانبی است که با تاثیر پذیری از آن‌ها می‌توان آن‌ها را در خود ایجاد کرد و مانند آن‌ها متناسب بود.

 

عادت هایی اشتباهی که خوش اندام ها ندارند!

1. آن‌ها از جلسات تمرین خود فرار نمی‌کنند.

اگر برای تناسب اندام در حال گذراندن دوره‌های تمرین بدنی هستید، باید دقت کنید که هیچ کدام از جلسات را به سادگی از دست ندهید. تمرین بدنی سبک و منظم بسیار موثرتر از تمرینات سنگین اما جسته و گریخته است.

حتما خود را ملزم بدانید که در هفته سه جلسه به مدت 45 تا یک ساعت ورزش کنید.

 

2. آن‌ها جلسات تمرین تکراری انجام نمی‌دهند.

تمرین در باشگاه بدنسازی

 

اگر به مدت 2 تا 3 هفته یک حرکت هوازی یا قدرتی را انجام دهید، بدنتان به آن عادت می‌کند و انجام آن دیگر برایش چالش و سختی به حساب نمی‌آید. بنابراین با تغییر در نحوه، شدت و میزان تمریناتتان، عضلات خود را به چالش بکشید. با این کار ورزش کردن نیز برایتان سرگرم کننده خواهد شد و از آن فرار نخواهید کرد.

 

3. آن‌ها به سختی ورزش کردن فکر نمی‌کنند.

افراد خوش‌اندام به راه نگاه نمی‌کنند، بلکه فقط هدفشان را زیر نظر دارند تا به آن برسند. مسلما ورزش کردن و انجام تمرینات بدنی برای آن‌ها هم سخت و دشواری است، اما نگاه آن‌ها به هدفشان است و برای آن تلاش می‌کنند.

شما نیز همین کار را کنید. البته بهتر است با هدف‌های کوچک شروع کنید تا زود نا‌امید نشوید. مثلا کاهش 2 کیلوگرم در هفته را در نظر بگیرید و برای آن تلاش کنید. مطمئن باشید که هم ورزش کردن برایتان لذت‌بخش می‌شود و هم اینکه با رسیدن به هدفتان، تشویق می‌شوید بیشتر تلاش کنید.

 

4. آن‌ها شب بیداری ندارند.

خوابیدن

 

بدن هر انسان بزرگسالی برای ترمیم و بازسازی خود و همچنین هضم درست و کاهش استرس به هشت ساعت خواب شبانه نیاز دارد. دقت کنید که خواب شبانه موثر است و خوابیدن در روز فایده آن را ندارد.

اگر دقت کرده باشید، اکثر کسانی که شب‌ها بیدارند و روز را به خواب می‌گذرانند، چاق هستند و از اضافه وزن و خستگی رنج می‌برند.

 

5. آن‌ها مسئولیت غذا و رژیمشان را به گردن می‌گیرند.

اگر شما قصد دارید که لاغر شوید و به تناسب اندام برسید، پس باید هیچ عذر و بهانه‌ای را برای خودتان قبول نکنید و مسئولیت اشتباهتان را بپذیرید. به هیچ‌کس هیچ ربطی ندارد که شما رژیم هستید تا از خوردن و تعارف کردن غذاهای پرچرب و چاق کننده خودداری کند.

 

6. آن‌ها غذاهای فرآوری شده و بسته‌بندی نمی‌خورند.

کوکی شکلاتی

 

این غذاها و خوراکی ها سرشار از چربی، شکر، نمک و افزودنی‌های مصنوعی هستند که به سرعت چاقتان می‌کنند. پس شما هم آن‌ها را نخورید و به جای آن از غذاهای سالم و کم‌کالری استفاده کنید.

 

7. آن‌ها بدون آب زندگی نمی‌کنند.

آب بهترین نوشیدنی در طول روز و ورزش است. این مایع که خواص زیادی برای زیبایی و پوست دارد، باعث حجیم شدن عضلاتتان می‌شود و سرعت سوخت و ساز بدن را فزایش می‌دهد.

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.

ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نظر خود را ثبت کنید