در حال گرفتن اطلاعات...

سفیده تخم مرغ برای زیبایی و شفافیت پوست

دسته: مراقبت از پوست تاریخ نگارش: ۱ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۴
5
تعداد رای‌دهندگان: 1942

ماسک‌هایی که با سفیده تخم مرغ تهیه می‌شوند می‌تواند بسیاری از مشکلات پوستی از جمله، جوش، منافذ بزرگ و چین و چروک‌ها را درمان کند.

سفیده تخم مرغ برای زیبایی و شفافیت پوست

مصرف تخم مرغ فواید زیادی برای بدن دارد. یکی از مهمترین فواید تخم مرغ، مصرف سفیده‌ی آن برای شفافیت و زیبایی پوست می‌باشد. سفیده تخم مرغ باعث کشیدگی و صاف شدن و روشن شدن پوست می‌شود. سفیده تخم مرغ در خیلی از ماسک‌های پوست استفاده می شود. آن‌ها سرشار از پروتئین هستن و به پوست نرمی و لطافت می‌دهند. خواص پوست تخم مرغ

 

درمان جوش

سفیده تخم مرغ سرشار از پروتئین است و به همین دلیل برای ترمیم و بازسازی پوست بسیار مفید است و می‌تواند جوش‌ها را برطرف و یا کم می‌کند. تخم مرغ و فواید آن

 

تنگ شدن منافذ

 

سفیده تخم مرغ آب پز

 

سفیده تخم مرغ حاوی آنزیم لیزوزیم است. این آنزیم می‌تواند از فساد و خراب شدن جلوگیری کند و به همین دلیل در برخی غذاها به عنوان ماده نگهدارنده استفاده می‌شود. این ویژگی سفیده تخم مرغ باعث شده که بتواند از پوست ما هم مواظبت کند و باعث شود که پوست انسان کشش و انعطاف پذیر طبیعی اش را حفظ کند و منافذ پوست تنگ‌تر شود.

 

جذب چربی اضافی

پروتئین موجود درسفیده تخم مرغ به جذب چربی های اضافی پوست کمک می‌کند و باعث می‌شود که پوست صورت تازگی و طراوت خود را حفظ کند اما براق نباشد.

 

درمان موقت چین و چروک‌ها

 

پوست صاف پیر زن

 

سفیده تخم مرغ می‌تواند موقتا” چین و چروکها را کاهش دهد. در واقع پرودئین موجود در تخم مرغ موقتا” چین و چروک‌ها را پنهان می‌کند و باعث می‌شود پوست ما صافتر به نظر برسد.

برای بهره‌مند سدن از مزایای سفیده تخم مرغ، ابتدا باید تخم مرغ را بشکنید و زده و سفیده را از هم جدا کنید. سفیده تخم مرغ را آنقدر به هم بزنید تا شبیه کف شود و سپس یک لایه نازک از آن را به صورتتان بمالید و اجازه بدهید ۱۰ تا ۱۵ دقیقه روی صورتتان بماند و سپس صورتتان را آبکشی نمایید.

طرز تهیه روغن تخم مرغ برای رفع ریزش مو

رسیدن به وزن ایده آل با رژیم تخم مرغ

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.

ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نظر خود را ثبت کنید