در حال گرفتن اطلاعات...

مدل مو مردانه کوتاه 2017، قسمت اول

دسته: مو تاریخ نگارش: ۱۱ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۳
5
تعداد رای‌دهندگان: 12002

در این قسمت از مدل‌های موی آقایان به جدیدترین مدل موی آقایان در بهار و تابستان 2017 می‌پردازیم. مدل‌هایی که در این‌جا مشاهده می‌کنید بهترین استایل‌هایی هستند که علاوه بر تبدیل شدن به بحث داغ این روزها، در طول دوسال اخیر هم طرفداران بسیار زیادی داشته‌اند.

مدل مو مردانه کوتاه 2017، قسمت اول

موهای کوتاه به مراقبت کمتری نیاز دارند اما استایل فوق‌العاده‌ای به شما می‌دهند. از موهای کاملا کوتاه (کف سر معلوم باشد) گرفته تا مدل‌های چند سانتی متر بلندتر، تمام این مدل‌های مردانه دارای جزئیاتی هستند که فرای کوتاه کردن معمولی است. در این‌جا برای همه مدل مو، استایلی وجود دارد، موهای ضخیم، موج‌دار و فر انقدر طول دارند که بافت آن‌ها مشخص شود. اطراف موها به اندازه‌ی خیلی زیاد، متوسط و کم کوتاه می‌شود و در عین حال نگه‌داری از آن‌را راحت‌تر نیز می‌کند. عکس‌های زیر جدیدترین ایده‌‌های موی کوتاه برای آقایان هستند.(مدل موی مردانه)

 

مدل مو Textured Crop

این مدل یکی از بحث‌های داغ شبکه‌های اجتماعی است و مدلی است که به استایل اکثر آقایان می‌آید. برای موهای ضخیم، کوتاهی بالای سر که با قیچی صورت می‌گیرد می‌تواند همزمان ظاهر شما را بهتر و صورتتان را بازتر نشان دهد. در ضمن می‌توانید از محصولاتی استفاده کنید که بافت و ساختار موهایتان را بیشتر هم نشان دهد.(مدل موی مردانه و جدید)

 

مدل مو Textured Crop

 

مدل مو Short and Wavy

این مدل بهترین کوتاهی برای موهای طبیعی شما است.به جای این‌که قسمت‌های موج‌دار را کوتاه کنید، این مدل از طول و زاویه موهای شما استفاده می‌کند تا هم حجم آن‌را افزایش دهد و هم با محو کردن زیاد اطراف سر، نیاز به مراقبت و رسیدگی از موها را نیز کمتر کند! (بهترین مدل موهای مردانه از نظر خانم ها)

 

مدل مو short and wavy

 

مدل مو Messy Texture

برای داشتن موهای بافت‌دار باید حتما به المان شلوغ بودن توجه کنید. این استایل جذاب و کوتاه، ترکیبی از دو مدل؛ کوتاه در پشت سر و خط مویی زبر

با محو شدگی کم در اطرافش است. این مدل می‌تواند شما را تا چند ماه از رفتن به آرایشگاه راحت کند! (مدل موی مردانه 2017)

 

مدل مو Messy Texture

 

مدل مو Tousled Spikes

این مدل خوشه‌ای کوتاه، استایلی است که هیچ‌گاه کهنه و قدیمی نمی‌شود و برای تمام مدل موهای مردانه کاربرد دارد. دلایل همیشه جدید بودن آن این است که هم جذاب به نظر می‌رسد، طول موها خیلی خوب است و مدل دادن آن راحت است. این مدل مو موقعی که موهای اصلی شما موج‌دار باشد، بهتر هم به نظر می‌رسد. می‌توانید با اضافه کردن اندکی ژل یا موس به دستتان و با انگشت به آن حالت دهید. (مدل مو مردانه شیک مناسب محل کار)

 

مدل مو Tousled Spikes

 

مدل مو Spiky Pomp

این مدل خوشه‌ای که جلوی سر حجیم است، یکی دیگر از مدل‌هایی است که تاریخ مصرف ندارند! معمولا با مویی که طول متوسط داشته باشد این مدل به راحتی قابل درست شدن است. این استایل مو، مدل مدرنی از   Pompadour Silhouette کلاسیک است. (مدل موی خوشتیپ ترین مردان سلبریتی)

 

مدل مو Spiky Pomp

 

موی کوتاه صاف و محوشدگی زیاد و تیز High Blade

برای آقایانی که موهای ضخیم و زبری دارند، موهایی به این کوتاهی راحت‌تر و بهتر استایل می‌گیرد. طول بیشتر، هم مواد بیشتری را مصرف می‌کند و هم جای بیشتری را می‌گیرد. با موهای کوتاهی که در یک طرف سر حالت گرفته‌اند و محوشدگی زیادی که در اطراف آن وجود دارد، این بهترین مدل کوتاهی می‌باشد که می‌توانید بدون استفاده از هیچ محصولی (ژل و موس و غیره) نیز به آن حالت دهید. (مدل مو پسرانه جدید)

 

موی کوتاه صاف و محوشدگی زیاد و تیز

 

موی کوتاه برای موهای فر و محو شدکی کم و تدریجی Drop Fade

 مدل موی کوتاه مردانه‌ی دیگری که بافت قابل دیدی را در اطراف خود باقی گذاشته و در اطراف و پشت سر کوتاه است. فرهای کوچک و درهم پیچیده‌ی بالای سر به محوشدگی اندک به سمت پوست سر و خط ریش می‌انجامند که باعث می‌شود برای ریش گذاشتن راحت‌تر باشید. (مدل موهای بردپیت)

 

موی کوتاه برای موهای فر و محو شدکی کم و تدریجی

 

موهای کوتاه و محوشدگی زیاد SHort Quiff

این مدل موی جالب به قدری کوتاه است که فقط مقدار کمی از آن در قسمت تاج سر برای بهتر دیده شدن موها وجود دارد و اندکی از آن نیز در جلوی سر به سمت بالا داده شده است. (مدل موی داماد 2017)

 

موهای کوتاه و محوشدگی زیاد

 

Buzz Line Up مدل مو

شما می‌توانید این مدل مو را در خانه دربیاورید ولی خب به این زیبایی و دقت نمی‌شود! دلیل جذابیت این مدل مو تضادی است که خط تیزی بین لبه‌ی موها و محوشدگی ظریف آن وجود دارد. (مدل موی کوتاه مردانه)

 

مدل مو Buzz Line Up

 

Buzz Line Up with Drop Fade مدل مو

این مدل مو فقط برای آقایانی که موی تیره دارند نیست! تضادی که بین موهای ضخیم بالای سر و محوشدگی به سمت پایین که به پوست می‌رسد دارد، در موهای روشن (قرمز) به همان اندازه جذاب است که در موهای مشکی! (آموزش مدل موی جدید برای آقایان)

 

 مدل مو Buzz Line Up with Drop Fade

ممنونیم که با زیبامون دات کام همراهین!

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.

ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نظر خود را ثبت کنید