در حال گرفتن اطلاعات...

عیدی سال 1401 و ایده های جالب تزیین پول

بزرگنمایی
دسته: هنر و سبک زندگی تاریخ نگارش: ۱۶ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۳
5
تعداد رای‌دهندگان: 4933

امسال با ایده های جالب و جدید، عیدی دادن به اطرافیانتان را لذت بخش تر کنید و باعث غافلگیری آنها شوید!

عیدی سال 1401 و ایده های جالب تزیین پول

معمولا بین ایرانی‌ها مرسوم است که برای عیدی دادن از اسکناس‌های نو و تانخورده استفاده می‌کنند. اما اینکه این اسکناس‌ها را چطور به طرف مقابل بدهید، بستگی به ذوق و سلیقه شخصی شما دارد. خیلی‌ها به تقدیم کردن ساده و بدون پاکت و... اکتفا می‌کنند و خیلی‌هم هم از اینکه بتوانند کار خلاقانه‌ای انجام دهند و اسکناس‌ها را خیلی شکیل‌تر تقدیم کنند، استقبال زیادی می‌کنند.

 

ایده های جالب و جدید برای عیدی دادن در سال نو

با هر شیوه‌ای که بلدید و می‌توانید گل‌های کاغذی و رنگی درست کنید و آن‌ها را به پایه‌های چوبی و بلند متصل کنید. اسکناس‌ها را به حالت پروانه یا گل درآورید و با روبان‌های رنگی به ساقه گل‌ها گره بزنید و تمام گل‌ها را داخل یک گلدان زیبا در کنار سفره هفت سین خود قرار دهید.

 

شاخه گل اسکناسی

 

اگر می‌خواهید به اشخاصی با سن و سال بیشتر عیدی بدهید، حتما اسکناس‌ها را در یک پاکت یا کارت پستال زیبا و شکیل قرار دهید و آن را با روبان تزیین کنید. اگر تمایل داشته باشید خودتان هم می‌توانید در خانه با کاغذهای رنگی این پاکت‌ها را بسازید.

 

کارت پستال

 

این ایده هم یک غافلگیری جالب و بانمک است که می‌توانید آن را برای عیدی دادن به فرزندان و دوستان صمیمی خود به کار ببرید. حتما آن‌ها را با دیدن قوطی آدامس غافلگیر خواهید کرد و بعد از اینکه برای برداشتن آدامس از داخل قوطی آن با اسکناس موجه شوند، بیشتر هم غافلگیر و ذوق‌زده می‌شوند.

 

قوطی آدامس

 

برای بچه‌ها از ایده‌های فانتزی و بچه‌گانه کمک بگیرید. با قرار دادن اسکناس‌ها در این توپ‌های پلاستیکی، می‌توانید بچه‌ها را حسابی ذوق زده کنید.

 

تخم مرغ شانسی

 

با این روشی که در تصاویر پایین مشاهده می‌کنید، یک گلدان سنبل با اسکناس درست کنید و به هر کس که می‌خواهید گل پولی عیدی بدهید.

 

درست کردن گل با اسکناس

 

گل تزیینی با پول

 

باز هم یک خلاقیت بسیار جالب و عالی برای بچه‌های کوچک. داخل بادکنک‌های بزرگی و روشن، اسکناس و مقداری کاغذ ریز شده رنگی بریزید و بعد آن‌ها را پر از باد کنید. سر بادکنک‌ها را محکم ببندید و در روزهای عید به کودکان عیدی بدهید.

 

پول داخل بادکنک

 

یک ایده عالی و غافلگیر کننده برای همسرتان! در روز عید به همسر خود یک چتر هدیه بدهید. حتما او را از این هدیه بی‌موقع و بی‌ربط غافلگیری خواهید کرد، اما وقتی که چتر را باز کند و با اباران اسکناس مواجه شود، حتما خیلی ذوق‌زده خواهد شد.

فقط توجه داشته باشید که اسکناس‌ها را سوراخ نکنید و آن‌ها را با نوار چسب باریک به نخ بچسبانید.

 

چتر

 

تخم‌مرغ رنگی عید

بهترین بذرها برای سبزه عید

آموزش کاشت سبزه عید گندم

تزیین سفره هفت سین

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.

ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
اینستاگرام بساز و بچین
نظر خود را ثبت کنید