در حال گرفتن اطلاعات...

گروه خونی افراد موفق چیست؟

بزرگنمایی
دسته: خواندنی های روز تاریخ نگارش: ۱۸ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۴
5
تعداد رای‌دهندگان: 1723

افرادی که گروه خونی آنها o است افراد موفقی هستند و از توانائی‌های خارق العاده ای برخوردارند. افراد به چهار دسته گروه خونی تقسیم می‌شوند.

گروه خونی افراد موفق چیست؟
فهرست موضوعات

افرادی که گروه خونی آنها O است،در منصب های مهمی مشغول به کار هستند و موفق هستند، اما حقیقت چیست؟ گروه های خونی روشی برای تقسیم بندی خون‌ها بر پایه وجود یا نبود آنتی ژن‌های موروثی خاصی روی سطح گلبول‌های قرمز خون است. بر اساس مهمترین این تقسیم بندی خون انسان‌ها به چهار دسته AB ،B ،A و و بر اساس تقسیم بندی دیگر به گروه‌های مثبت و منفی تقسیم می‌شود. غذاهایی که فشار خون را پایین می‌آورند

افرادی که گروه خونی آنها، o است، افراد این گروه نخستین انسانهایی بوده‌اند که پا به عرصه این جهان گذاشته‌اند. انسانهای غارنشینی بوده‌اند که در زمان خویش با شکار حیوانات و استفاده از گوشت و پوست آنها روزگار می‌گذرانده‌اند. این گروه خونی شایعترین گروه خونی در جهان است. افراد با گروه خونی O اهداکنندگان عمومی هستند، چرا که گروه‌های خونی دیگر از آن مشتق می‌شوند. پس همه می توانند دریافت کننده آن باشند. بهترین مواد غذایی برای کاهش سطح کلسترول خون

 

ویژگی افراد گروه خونی o

 

افراد با گروه خونی o

 

افرادی که گروه خونی آنها، o است، بیش از سایر گروه های خونی، مبتلا به کم کاری یا پرکاری تیروئید می‌شوند و این باعث چاقی یا لاغری بیش از حد این افراد، احساس خستگی و احتباس آب می‌شود. همچنین افرادی که گروه خونی آنها o است، به دلیل ترشح زیاد اسید معده، بیشتر دچار زخم معده می‌شوند.

ژاپنی ها به افرادی که گروه خونی آنها o است توجه ویژه ای دارند و معتقدند؛ این افراد، شخصیتی مسئولیت پذیر، متعهد، منظم دارند. از این رو تلاش می کنند تا بیشتر کارمندان خود را از میان افرادی که گروه خونی آنها o است، برگزینند.

بهتر است این افراد از مصرف قهوه، کافئین و الکل خودداری کنند؛ زیرا مصرف زیاد این مواد باعث افزایش سطح آدرنالین، نور آدرنالین می‌شود.

افرادی که گروه خونی آنها، o است، از توانائی های خارق العاده ای برخوردارند، اما با هزینه کردن مبالغ زیاد و تصمیم گیری‌های مهم، دچار استرس  می‌شوند.

راه های طبیعی کاهش فشار خون

مواد غذایی خون ساز

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نظر خود را ثبت کنید
فهرست موضوعات
صفحات مرتبط