روز زن - ایده های نو برای خوشحال کردن بانوان

دسته: هنر و سبک زندگی تاریخ نگارش: ۲۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۷:۲۷
5
تعداد رای‌دهندگان: 5355

هر چند که با برگزاری یک روز، نمی‌توان محبت‌ها و از خود گذشتگی‌های مادران و زنان را قدر دانست و ارزش نهاد، اما همین یک روز هم فرصت بسیار غنیمتی است تا بتوان تمام احساس قدرشناسی خود را به آن‌ها ابراز کرد و در خوشحال کردن آن‌ها سهمی داشت.

روز زن - ایده های نو برای خوشحال کردن بانوان

تا چند روز دیگر مناسبت روز زن را در پیش داریم و به همین خاطر خیلی از افراد به فکر خوشحال کردن همسرانشان هستند، اما با ایده‌های نو و خلاقانه!

خریدن هدیه برای زنان چیزی عادی و قابل انتظار است که ممکن است شما این کار را برای هر کس دیگری هم انجام دهید، اما مسایل دیگری هم وجود دارند که احساس ویژه شما به این روز و آنان را نشان خواهند داد. اگر شما هم برای خوشحال کردن بانوان، تصمیم دارید کاری جدید و نو انجام دهید، باید مسایل خوشحال کننده و رضایت‌بخش برای آنان را خوب بشناسید. پس از ایده‌هایی که ما به شما پیشنهاد می‌کنیم، استفاده کنید.

 

ایده های عالی برای خوشحال کردن زنان در روز مادر

1. اول از همه باید بدانید که همسرتان احتیاج دارد با او صحبت کنید و با کلام از او تشکر نمایید. متاسفانه بسیاری از زن و شوهرها بعد از مدتی که از ازدواجشان می‌گذرد، درباره احساسات خود نسبت به یکدیگر صحبت نمی‌کنند و این دقیقا چیزی است که یک زن را بیش از هر هدیه‌ای خوشحال می‌کند.

پس حتما با کلام از او تشکر و قدردانی کنید.

 

2. اگر به دلیل مشکلات و مشغله‌های زندگی مدت‌هاست که او را نوازش نکرده‌اید، این بهترین موقعیتی است که باید این احساس نیاز او را برطرف کنید. زن‌ها به نوازش و دوست داشته شدن احتیاج دارند و این احتیاج با گذشت زمان از بین نمی‌رود.

 

3. او را بخندانید. حتما شما می‌دانید که همسرتان به چه سرگرمی‌هایی برای خندیدن علاقه دارد، پس این سرگرمی‌ها را فراهم کنید و همراه او شما هم از بخندید.

 

قلب درست کردن با دست

 

4. از زیبایی او تعریف کنید. فکر نکنید که این صحبت‌ها برای اوایل ازدواج است و یا اینکه گفتن ندارد، اتفاقا خیلی هم مهم است که او را درباره زیبایی و آراستگی‌اش تحسین کنید و نشان دهید که به تمام تلاش‌هایش برای زیباتر شدن اهمیت می‌دهید. مثلا به او بگویید که رنگ موهای جدیدش خیلی به او می‌آید و یا اینکه سبک آرایش جدیدش را می‌پسندید...

 

5. یک قرار ملاقات 2 نفره با او بگذارید. مانند روزهای اول آشناییتان با او تماس بگیرید و در جایی مناسب برای صرف شام و یا یک فنجان چای، قرار بگزارید. این کار شما در دل او که سال‌هاست با شما زندگی می‌کند، تازه کردن یک عشق قدیمی است که حالا ارزشش بیشتر شده است.

 

6. صبح که از منزل خارج می‌شوید، یک نامه عاشقانه برای او بگذارید. در جایی که می‌دانید در آن روز به سراغ آنجا می‌رود، یک نامه که در آن احساس عشق و قدردانی خود را بیان کرده‌اید، بگذارید تا با خواندن نامه، خستگی‌ روزهای زندگی را از جان او خارج کنید.

 

7. برای همسرتان هدیه بخرید. اما نه هر چیزی! هدیه‌ای که او فکرش را هم نمی‌کند که شما اصلا بخواهید برای او تهیه کنید. حتما شما از علایق و سلیقه همسر خود اطلاع دارید و یا شاید قبلا درباره چیزی که می‌خواهد با شما صحبت کرده باشد. 

حتی اگر توانایی مالی ندارید هم می‌توانید با یک برنامه‌ریزی درست، هدیه‌ای که او دوست دارد را برایش تهیه کنید و با این کار، عمق علاقه خود را به او نشان دهید.

 

عیدی سال 96 و ایده‌هایی برای تزیین پول

تزیین سفره هفت سین 96

بهترین بذر برای سبزه عید

دعایی برای زیبایی چهره

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.

ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نظر خود را ثبت کنید