در حال گرفتن اطلاعات...

آرایش و ترندهای داغ میکاپ صورت در سال 2017 - قسمت اول

بزرگنمایی
دسته: آرایش کلی صورت تاریخ نگارش: ۵ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۲
5
تعداد رای‌دهندگان: 3248

با شروع هر سال جدید، روش‌ها و متدهای جدید زیبایی و آرایشی هم معرفی می‌گردند که در آن سال بیشترین کاربرد و استفاده را دارند. این روش‌ها، جدا از اینکه آیا واقعا زیبا هستند یا نه، صرفا به این دلیل که جدید هستند، مورد استقبال قرار می‌گیرند.

آرایش و ترندهای داغ میکاپ صورت در سال 2017 - قسمت اول

آرایش و زیبایی، متدهای گوناگونی دارد که طراحان مد و زیبایی هر سال روی آن برنامه‌ریزی می‌کنند و هر کدام از موارد آرایشی را به بهترین شکل طراحی می‌کنند و در سال جدید به همه معرفی می‌نمایند. برای سال 2017 نیز همین روند طی شده است و زیباترین شکل آرایشی که زنان به آن احتیاج دارند، معرفی شده است. آرایش‌های ساده و بی‌تکلف که بعد از یک دوره استفاده از آرایش و کانتورهای سنگین بسیار ضروری و لازم بوده است.

البته معرفی آرایش‌های به سبک جدید، به این معنا نیست که آرایش‌های گوناگون که در گذشته استفاده می‌شدند، دیگر مورد استفاده قرار نخواهند گرفت.

 

خط چشم بولد و رنگی

خط چشم آبی و سبز

 

سال 2016، خط چشم‌ها بیشتر روی انواع چشم گربه‌ای و دراماتیک متمرکز بوده است. خط چشم‌های پهن و پررنگ که مشکی رنگ بوده‌اند، اما در سال 2017 بیشتر خط چشم‌ها، رنگ‌هایی زمردین و یا شبیه به رنگ سنگ‌های زینتی دارند و حالتشان گرافیکی و کشیده است.

اگر به شکل بالا دقت کنید، متوجه استفاده از رنگ‌های زیبایی میشوید که بسیار حرفه‌ای و زیبا در کنار یکدیگر به کار رفته‌اند و یک حالت جدید و تازه‌ای را به چشم بخشیده‌اند، این نوع خط چشم کشیدن، یه گونه‌ای جایگزین استفاده از سایه‌های رنگی نیز هست که حالت شیک‌تری به خود گرفته است.

 

صورت تازه و شاداب

صورت شاداب و زیبای دختر جوان

 

کانتورهای سنگین و حالت دهنده به صورت را هنوز یاد نگرفته‌اید؟ خب دیگر هم لازم نیست یاد بگیرید، زیرا این ترند با پایان سال 2016 تمام شد.

امسال برای پوست صورت، یک آرایش سبک، درخشنده و پر از حس طراوت در نظر گرفته شده است. پوستی صاف و تازه که گویی هیچ آرایشی ندارد. صورت شاداب و تازه که به پوست آن رسیدگی شود و در رفع جای جوش، لک و منافذ باز آن تلاش شود، بهترین اقدام برای داشتن پوستی زیبا در کنار آرایش ساده آن است.

 

ابروهای کامل

کارا دلوین مدل مشهور

 

خب در کنار یک پوست طبیعی و بدون آرایش سنگین، یک ابروی طبیعی هم لازم است. ابروهایی بدون آرایش و بدون اصلاح شدن‌هایی که شکل ابرو را به کلی تغییر می‌دهد. خود شکل ابرو بدون نازک و پهن شدن، از زیباترین ترندهای آرایش صورت است.

به طور کلی باید گفت که در سال 2017، آرایش صورت سادگی بسیار زیادی دارد و بیشتر روی شکل طبیعی صورت و زیبایی طبیعی آن تمرکز شده است.

 

ناخن‌های فوق براق

لاک کرومی طوسی رنگ

 

امسال انگار سال سادگی و طبیعی بودن است. طراحی‌های پیچیده ناخن را کنار بگذارید و ناخن‌های خود را با لاک براق و متالیک (کرومی) تزیین کنید. طراحی ناخن با همه زیبایی و سرگرم کنندگی، گاهی اوقات کسالت‌آور می‌شود که بهتر است از انواع پیچیده آن استفاده نکرد.

ناخن‌ها ساده، براق و با رنگ‌هایی شبیه به فلزات براق در سال 2017 از ترندهای مربوط به طراحی ناخن است.

 

مدل میکاپ عروس ساده و خاص به همراه تصاویر

آرایش صورت - آموزش مرحله به مرحله میکاپ - ویدیو

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
اینستاگرام بساز و بچین
نظر خود را ثبت کنید