در حال گرفتن اطلاعات...

رازهای تناسب اندام بیانسه

بزرگنمایی
دسته: تناسب اندام تاریخ نگارش: ۲۲ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۷
5
تعداد رای‌دهندگان: 3151

بیانسه از سلبریتی‌هایی است که در هر جا که حضور پیدا می‌کند، یکی از بهترین استایل‌ها و جذاب‌ترین اندام‌ها را در تناسب و زیبایی دارد. یکی از کسانی که به طور ذاتی فرد خوش‌استایل و خوش‌اندامی نیست و با تلاش و کوشش به این زیبایی و تناسب دست یافته است.

رازهای تناسب اندام بیانسه

بیانسه یکی از پرطرفدارترین و جذاب ترین سلبریتی‌ها در بین مردم تمام دنیا است و همیشه به خاطر اندام متناسب و زیبایش مورد ستایش قرار دارد. البته خود او درباره تناسب اندامش این گونه توضیح می‌دهد:" من زن باریک و لاغر اندامی نیستم و به طور ذاتی این تناسب را ندارم و خیلی از مواقع با رژیم‌های غذایی مختلف مشکل پیدا می‌کنم، اما راهی را یافته‌ام که برای من متناسب است و کمکم می‌کند".

 

1. رژیم غذایی گیاهی

بیانسه و همسرش جی زی

 

در سال 2013 بیانسه و شوهرش به یک چالش غذایی گیاهی پیوستند که در مدت 22 روز، از سوپ کدو تنبل، انواع غذاهای گیاهی و بدون گوشت و همچنین برگ چغندر هندی استفاده نمودند و در کنار این غذاها، اسموتی‌هایی با پودر پروتئین، شیر بادام، میوه‌های یخ‌زده و اسفناج نیز مطرف کردند.

خود بیانسه درباره این موضوع می‌گوید:" این فقط وزن من نبود که از این رژیم سود برد و افزایش بافت چربی را متوقف کرد، من به وضوح احساس کردم که پوست من هم تحت تاثیر این رژیم، بسیار محکم‌تر و زیباتر شد". 

بعد از این چالش، بیانسه همچنان به رژیم غذایی سرشار از سبزیجات و گیاهان پایبند مانده است.

 

2. حاملگی و تعهد

بیانسه با لباس مشکی تنگ

 

بعد از به دنیا آمدن اولین فرزند بیانسه، او وزن بسیار زیادی اضافه کرده بود که کاهش آن کار بسیار سختی به نظر می‌رسید، اما بیانسه این کار را انجام داد و رسیدن به وزن و تناسب اندام قبل از حاملگی را برای خود یک تعهد می‌دانست.

بیانسه می‌گوید:" اصلا مهم نیست که چه ورزشی انجام دهید یا مربی ورزشی‌تان چه کسی باشد، مهم این است که احساس تعهد کنید و هیچ موقع از انجام تمرینات ورزشی دست نکشید". این سلبریتی حتما در طول هر روز، تمرین‌های ورزشی را با وجود سختی و مشکلات فراوان انجام داده است.

 

3. سرگرمی ویژه

بیانسه در کنسرت

 

بیانسه انجام تمرینات ورزشی را درکنار رژیم غذایی متعادل، بسیار موثر می‌داند، اما اعتقاد دارد که هر کاری باید با علاقه و عشق صورت بگیرد تا درست انجام شود و به نتیجه برسد. ورزش کردن برای خیلی از افراد سخت است، اما می‌توان ورزش و فعالیتی را انتخاب کرد که به علاقه داریم. مانند من که فعالیت و ورزش‌ خود را با رقص ترکیب کردم و از انجام آن خسته نمی‌شوم.

رقصیدن از سرگرمی‌های ویژه و بسیار موثر در کاهش وزن و رسیدن به تناسب اندام است، کاری که گفته می شود راز زیبایی و جوانی جنیفر لوپز هم هست.

 

4. رضایت داشتن

بیانسه با جایزه های گرمی

 

رضایت داشتن از وضعیتی که در آن هستیم، یکی از راه‌های رسیدن به وضعیت بهتر است. غر زدن و احساس نارضایتی و شکایت، کاری را به پیش نمی‌برند و اتفاقا ناامید کننده هم هستند.

بیانسه می‌گوید:" در هر وضعیتی که هستم در پایان شب برای آن خوشحالم و تلاش یا کوتاهی خود را درباره آن را می‌پذیرم". همچنین بیانسه از حس زیبایی خود لذت می‌برد و از آن اعتماد به نفس می‌گیرد و اعتقاد دارد همه نباید شبیه هم باشند.

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
اینستاگرام بساز و بچین
نظر خود را ثبت کنید