در حال گرفتن اطلاعات...

دانستنی های پاک کردن تتو

بزرگنمایی
دسته: نکات زیبایی و آرایشی تاریخ نگارش: ۳۰ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۳
5
تعداد رای‌دهندگان: 3089

با پیشرفت تکنولوژی راه‌های پاک کردن تتو از قدیم مؤثرتر و البته مقرون‌به‌صرفه‌تر شده‌اند. اما قبل از این کار لازم است نکاتی را بدانید.

دانستنی های پاک کردن تتو

در تعریف پایه برای چگونگی پاک کردن تتو می‌توان گفت لیزر برای تجزیه‌ی ذرات جوهر در تتو استفاده می‌شود. برخی جوهرها به سطح پوست می‌آیند و جوهری که در پوست باقی می‌ماند به ذرات  کوچک‌تر و کوچک‌تر شکسته خواهد شد. با انجام چندین جلسه درمان‌ این ذرات به حدی ریز می‌شوند که دیگر در پوست قابل‌مشاهده نیستند. 

 

روش‌های پاک کردن تاتو

پاک کردن تتو با لیزر مشهورترین روش برای از بین بردن تتو است. گاه تتوها با کمک عمل‌های جراحی پاک می‌شدند. قبل از در دسترس بودن لیزر از لایه‌بردارهای شیمیایی یا درم ابریژن استفاده می‌شده است که با خطر زیاد ایجاد زخم و دیگر عوارض جانبی ناخواسته همراه بوده‌اند. امروزه برای فرایند پاک کردن تتو تکنیک‌های زیادی وجود دارد. 

 

تاتو در چند مرحله پاک می‌شود؟

باید بدانید فاکتورهای زیادی هستند که می‌توانند روی چگونگی واکنش تتوی شما روی درمان لیزری اثر بگذارند. این فاکتورها می‌توانند سن تتو، طرز گذاشتن تتو ( غیرحرفه‌ای یا حرفه‌ای )، محل آن در بدن، رنگ جوهر و ... باشند.

 

درد و سوزش تاتو

 

تاتو روی دست

 

پاک کردن تتو شاید کمی با سختی همراه باشد اما اگر تتوی شما به اندازه‌ی کافی کوچک باشد راه‌هایی برای به حداقل رساندن درد وجود دارد. کرم‌های بی‌حس‌کننده و یخ می‌توانند درد لیزر را کاهش دهند. سبک های تاتو بدن

 

خطر پاک کردن تاتو

قبل از انجام پاک کردن تتو باید با متخصص پوست برای درمان مشورت داشته باشید. خطرهایی در این کار وجود دارد که محدود به زخم یا تغییر رنگ پوست نیستند. بسیار مهم است که متخصص طول‌موج لیزر و مدت هر پالس را درست انتخاب کند و خود فرایند لیزر نیز به درستی انجام شود. مشکلات تاتو و خطراتی که پوست را تهدید می‌کند

 

قبل از تاتو فکر کنید و با پزشک مشورت کنید

درست مانند زمانی که می‌خواهید تتو کنید تمامی گزینه‌ها برای پاک کردن تتو را در نظر داشته باشید. خوب تحقیق کرده و با پزشکان و کلینیک‌های مختلف مشورت کنید. به یاد داشته باشید پاک کردن تتو می‌تواند وقت‌گیر و هزینه‌بر باشد بنابراین قبل از اقدام برای این کار باید راهی پیدا کنید تا درست و ایمن انجام شود.

 

تتو موقت

هاشور ابرو کرکی و مویی

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.

ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
اینستاگرام بساز و بچین
نظر خود را ثبت کنید