در حال گرفتن اطلاعات...

پرپشت شدن مژه به روش خانگی

بزرگنمایی
دسته: چشم و ابرو تاریخ نگارش: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۲۳:۳۲
5
تعداد رای‌دهندگان: 9681

روش‌های خانگی برای تقویت مژه بسیار زمان بر است اما با توجه به طبیعی بودن این روش‌ها هیچ خطر و یا عوارضی به دنبال نخواهند داشت.

پرپشت شدن مژه به روش خانگی

برای پرپشت شدن مژه می‌توانید به آرایشگاه‌ها رفته و با اکستنشن مژه آنها را پرپشت‌تر و حتی بلندتر نشان دهید، اما این روشها همیشگی نیستند و ممکن است خطراتی نیز داشته باشند. ما برای شما روشهای همیشگی و روش خانگی پرپشت شدن مژه را آورده‌ایم. پرپشت کردن ابرو با روش های خانگی

روش خانگی پرپشت شدن مژه با شانه کوچک مژه‌ها را شانه بزنید

 

ریمل زدن به مژه پرپشت

 

می توانید شانه‌های ظریفی پیدا کنید که برای شانه زدن مژه‌ها باشد. احتمالا هرگز به فکر شانه زدن مژه‌هایتان نبودید، ولی این یک روش ساده برای رشد آن‌ها است. می‌توانید این کار را قبل از زدن ریمل انجام دهید.

روش خانگی پرپشت شدن مژه حتما آرایش چشم را پاک کنید

مراقبت از چشم به معنی استفاده از پاک کننده و آرایش نیست. شما باید آب زیاد نوشیده و غذاهای غنی از ویتامین آ را در برنامه غذایی خود داشته باشید. قبل از خواب همیشه با یک پنبه و لوسیون پاک کننده آرایش چشم را پاک کنیدمدل ابرو و آرایش زیبای آن

روش خانگی پرپشت شدن مژه به مژه‌هایتان وازلین بزنید

تمام چیزی که نیاز دارید ضربه‌های سبک وازلین با یک پنبه و یا برس ریمل به مژه قبل از خواب است. این ترفند ساده به بلند شدن مژه کمک می‌کند. نتیجه آن در طی چند روز مشخص نمی‌شود ولی اگر مرتب این کار را انجام دهید متوجه تغییر آن خواهید شد.

روش خانگی پرپشت شدن مژه استفاده از روغن‌های طبیعی

روغن‌های طبیعی نه تنها برای رشد مو جادو می‌کنند بلکه به بلند شدن مژه‌ها نیز کمک می‌کنند. می‌توانید از روغن زیتون، جوجوبا و کرچک حاوی ویتامین  مواد معدنی و عوامل بلندکننده مو برای مرطوب کردن مژه‌ها استفاده کنید.

روش خانگی پرپشت شدن مژه مکمل‌های ویتامین ای را مصرف کنید

 

مژه ی پرپشت

 

ویتامین ای به تسریع در رشد مژه کمک می‌کند. می‌توانید به صورت خارجی از یک لوسیون ویتامین ای استفاده کنید و یا آن‌ها را به صورت قرص و یا طبق نوع تجویز پزشک استفاده کنید. این روش نتایج بهتر و سریع‌تری برای خواهد داد.

 

مدل ابرو اسپرت 2017

ابروی زیبا

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.

ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
اینستاگرام بساز و بچین
نظر خود را ثبت کنید