در حال گرفتن اطلاعات...

با آرایش ملایم جذابتر شویم

بزرگنمایی
دسته: آرایش کلی صورت تاریخ نگارش: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۳
5
تعداد رای‌دهندگان: 1822

برای زیبا شدن لازم نیست کار سختی انجام بدهید با همین آرایش کم و راه‌های ساده چهره‌تان را زیبا و طبیعی نشان دهید.

با آرایش ملایم جذابتر شویم

از آن جایی که چهره‌ی آرایش شده هر چند کم با چهره‌ی بدون آرایش بسیار تفاوت دارد را ه‌هایی برای همیشه مرتب بودن با صرف کمترین زمان وجود دارد تا شما چه در منزل برای انتقال روحیه‌ای شاد به افراد خانواده و نیز خودتان و چه بیرون از خانه در حدی ساده و با آرایش کم به راحتی به چهره‌تان رنگ تازه‌ای بدهید. آرایش زیباتر با چند تکنیک ساده

 

زیبا شدن با آرایش کم

صبح پس از بیدار شدن از خواب و شست و شوی صورت با آب سرد و خنک بگذارید آب روی پوستتان به حالت طبیعی خشک شود. همین امر در ابتدای روز پوست صورت شما را از افتادگی و شل شدن حفظ کرده و شادابی و سرحالی خاصی به شما منتقل می‌کند. راز زیبایی صورت با آرایش کم

تنها کرمی که بهتر است در منزل یا حتی برای خرید, بیرون از منزل استفاده کنید و زمان ماندن آن روی پوست ضرری به پوستتان نمی‌رساند, انواع کرم‌های ضد آفتاب است. اگر دوست داشته باشید که مانند یک کرم پودر در صورت داشتن جوش و لک روی پوستتان, آن‌ها را بپوشانید از نوع رنگی آن روی پوست بمالید و با شست شوی بعدی صورت دوباره از آن روی پوست بزنید .

برای انواع چشم‌ها چه چشم ریز, چه درشت و با حالت‌های مختلف و رنگ‌های متفاوت استفاده از یک خط چشم مدادی ساده و تنها یک بار کشیدن در داخل چشم, فرم و حالت چشم را نمایان ساخته و آن را از بی حالتی در خواهد آورد که البته توجه داشته باشید فقط یک مداد را داخل چشم بکشید تا چشم تان سیاه نشود و تنها حالت ملایم و طبیعی به چشم‌ها داده باشید. لوازم آرایش سنتی ضرر ندارد

توجه داشتن به هماهنگی رنگ رژ لب با لباس منزل یا با شال و روسری که برای بیرون رفتن از منزل می‌پوشید, مهم‌ترین قسمت آرایش در مرتب بودن و تغییر شما در مدت زمان کوتاه است و طوری که تنها یک لایه رژ بدون خط لب و گاهی خط لب بدون رژ هم رنگ لباس منزل یا شال و روسری روی لب بزنید و برای شیک تر بودن از رنگ‌های ملایم یا برق لب در انواع رنگ‌ها استفاده کنید تا بیرون از منزل نیز راحت باشید .

اگر فرصت داشته و دوست دارید از رژ گونه‌ای ملایم هم‌رنگ رژ لبتان بزنید و همچینی در منزل برای انرژی بیشتر از رژ لب‌های رنگ شاد و روشن استفاده کنید .

اگر مژه‌های خیلی صاف و بلندی دارید با یک بار استفاده از فر مژه به آن‌ها حالت دهید.

 

نکات مهم در داشتن آرایش ملایم

 

زیبایی طبیعی

 

• در طول روز وهنگام مصرف انواع میوه ها به جز گوجه فرنگی وکیوی که ممکن است برای شما حساسیت زا باشند از پوست آنها برای ماساژ بر روی صورت وپشت دستها استفاده کنید.

• در هنگام درست کردن غذا وخورد کردن پیاز در صورتی که از چشمانتان اشک آمد، پوست صورت را با اشکهایتان به آرامی وبه حالت دورانی ماساژداده وسپس با آب خنک بشویید ودوباره ضد آفتابتان را تجدید کنید.

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.

ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
اینستاگرام بساز و بچین
نادیا فرمانی
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۷
چه عکس ریبا و جذابی واقعا لذت بردم از سبک آرایشش
پاسخ
نظر خود را ثبت کنید