در حال گرفتن اطلاعات...

معرفی انواع ریمل و کاربردهایشان

بزرگنمایی
دسته: لوازم آرایشی تاریخ نگارش: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۱
5
تعداد رای‌دهندگان: 4124

ممکن است تصور کنید ریمل تنها به صورت مایع عرضه می‌شود، ولی ریمل‌های متفاوتی برای مقاصد مختلف نیز وجود دارند.

معرفی انواع ریمل و کاربردهایشان

ریمل‌ها انواع متفاوتی دارند، که هر کدام از آنها کاربرد خودش را دارد. در اینجا انواع ریمل را بشناسید تا بهترین استفاده را از آنها را داشته باشید. اهمیت تعویض لوازم آرایش و پیشگیری از بیماری

1. انواع ریمل - پودری

 

ریمل پودری اسنس

 

ریمل پودری یک تکنیک قدیمی‌ست که از مدت‌ها قبل مورد استفاده‌ی مدل‌ها و بازیگرها بوده است. کاربرد و فایده‌اش مانع از مد افتادنش شده است. این مدل بسیار متفاوت از ریمل‌های خیس و خشک استراهنمای خرید لوازم آرایشی

چند قطره آب به آن اضافه می‌کنید و مژه‌هایتان را از ریشه تا انتها رنگ‌آمیزی می‌کنید. فورا روی مژه‌ها می‌نشیند و چنین به نظر می‌آید که مژه‌ی مصنوعی گذاشته‌اید! برای زمانی که عجله دارید یا به جایی نزدیک می‌روید خیلی به درد می‌خورد، ولی برای مراسم‌های بلند مدت مناسب نیست.

2. انواع ریمل - کرمی

ریمل کرمی برای مژه‌های زیبا ولی کم پشت مناسب است و مژه‌ها را بیشتر نشان می‌دهد. پس اگر مژه‌های زیبایی دارید، می‌توانید به آن‌ها حجم، سنگینی و عمق لازم را بدهید. ولی این نوع به راحتی پخش می‌شود، به همین دلیل برای استفاده از آن به ابزار خاصی نیاز خواهید داشت.

3. انواع ریمل - مایع

این ریمل‌ها به راحتی یافت می‌شوند و بین خانم‌هایی که مژه‌های نسبتا فری دارند بسیار رایج است. این نوع خاصیت تیز‌کنندگی را افزایش می‌دهد. بعضی از مدل‌های آن پخش می‌شوند ولی مدل‌های ضد آب آن پخش نخواهند شد.

4. انواع ریمل - اکلیلی

این نوع به هردو شکل پودری و مایع موجود است که می‌توانند همان طور که گفته شد استفاده شوند. این نوع را باید به طور مساوی روی مژه‌ها پخش کنید تا در یک نقطه جمع نشود. برای زمانی که به مهمانی، کلاب یا دیسکو می‌روید به راحتی می‌تواند ظاهری پر زرق و برق و درخشان به شما بدهد. همچنین رنگ‌های متنوعی از این نوع وجود دارد.

5. انواع ریمل - جدا کننده مژه

 

ریمل حجم دهنده و بلند کننده روی مژه مدل

 

این محصول همه کاره، که حجم دهنده و ضخیم کننده است، معمولا به صورت ضد آب عرضه می‌شود. با توجه به غلظت و بافت آن، به طور مساوی روی مژه‌ها پخش می‌شود، هر مژه را جداگانه، ظریف و با فر زیبایی نشان می‌دهد و ظاهری خواستنی به شما می‌دهد.

 

چگونه لوازم آرایشتان را مرتب کنید؟

چرا همه باید یک میز آرایش داشته باشند؟

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.

ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
اینستاگرام بساز و بچین
نظر خود را ثبت کنید