در حال گرفتن اطلاعات...

آموزش تصویری رژلب زدن برای لبهای نازک و باریک

بزرگنمایی
دسته: لب و دندان تاریخ نگارش: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۲
5
تعداد رای‌دهندگان: 5858

هیچ چیز مانند رژلب نمی‌تواند باعث افزایش زیبایی در صورت بانوان شود، البته به شرطی که کاملا بتوان آن را با فرم لب‌ها هماهنگ کرد و بهترین روش را برای رژلب زدن انتخاب کرد.

آموزش تصویری رژلب زدن برای لبهای نازک و باریک

رژلب یکی از لوازم آرایش‌هایی است که به تنهایی هم می‌تواند یک آرایش خوب و مناسب به حساب بیاید. برای خانم‌هایی که لب‌های نازک و باریک دارند، روش رژلب زدن ممکن است کمی طولانی‌تر و حرفه‌ای‌تر از دیگران باشد تا بتوانند لب‌هایشان را بزرگ‌تر و حجیم‌تر جلوه دهند.

آموزش حجم دادن به لب ( ویدیو )

 

لوازم مورد نیاز برای آرایش لب

حتما برای اینکه رژلبتان بی‌نقص و زیبا باشد، همیشه از این 4 لوازم آرایشی برای رژ زدن کمک بگیرید:

1. رژلب

2. خط لب

3. براش رژلب

4. برق لب

این 4 وسیله در بزرگ‌تر نشان دادن لب‌هایتان بسیار ضروری هستند و عدم استفاده از یکی از آن‌ها، نتیجه دلخواهتان را از لب‌هایتان دور می‌کند.

 

مرحله اول : زیرسازی لب ها

مداد لب زدن

 

قبل از رژ زدن، مشخص کنید که تمایل دارید کدام بخش لب بالا یا پایین بزرگ‌تر نشان داده شود. سپس از یک پرایمر یا نرم کننده لب برای آماده‌سازی و زیرسازی لب کمک بگیرید.

 

مرحله دوم : کشیدن خط لب

مداد لب کشیدن

 

با یک مداد لب با کیفیت و نرم، اطراف لب خود را خط لب بکشید و این کار را در قسمتی که می‌خواهید وسیع‌تر شود، با دقت انجام دهید تا مشخص نباشد که لب‌ واقعی نازک است و روی پوست اطراف لب، خط کشیده شده است و در عین حال، لب را وسیع‌تر کنید.

ضمنا فراموش نکنید که باید از شکل طبیعی لب‌هایتان پیروی کنید تا آرایش لبتان طبیعی و زیبا باشد. خطوطی که می‌کشید هم باید نرم باشند و هاله‌ای از رنگ را ایجاد کنند، نه اینکه دورتادور لب را خط‌دار نشان دهند.

 

مرحله سوم : پر کردن داخل لب با مداد لب

آموزش رژلب زدن

 

اگر لب بالایی را وسیع‌تر کرده‌اید، برای حفظ حالت طبیعی، لب پایینی را وسیع نکنید تا بالانس شود و برعکس. بعد از اینکه خط لب کشیدید، با همان مداد لب، کل فضای داخلی لب را پر کنید. این کار باعث می‌شود رژلب ماندگاری بیشتری داشته باشد.

 

مرحله چهارم : رژلب زدن با براش

رژلب زدن با قلمو

 

حالا با براش مخصوص رژلب، رژلب بزنید و این کار را از مرکز لب شروع کنید تا رنگ در همه جای لب به طور یکنواخت پخش شود. از رنگ‌های رژلب تیره دوری کنید، زیرا باعث کوچک به نظر آمدن لب‌هایتان می‌شود.

 

نکته پایانی:

می‌توانید از یک کانسیلر مناسب برای روشن کردن زاویه بالای لب‌ها و گوشه‌های آن استفاده کنید که باعث می‌شود لب‌ها برجسته‌تر و بزرگ‌تر به نظر آیند.

 

از همراهی شما با زیبامون دات کام متشکریم.

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.

ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
اینستاگرام بساز و بچین
نظر خود را ثبت کنید