در حال گرفتن اطلاعات...

آرایش و شخصیت شناسی

بزرگنمایی
دسته: آرایش کلی صورت تاریخ نگارش: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۳
5
تعداد رای‌دهندگان: 3482

بیایید برای چند لحظه مساله را خودمانی و شخصی در نظر بگیرید. چه مدل آرایشی است که بدون آن حتی نمی‌توانید تصور کنید که خانه را ترک کنید؟ آیا شما طرفدار دوآتیشه‌ی کانتورینگ، رژلب صورتی جیغ، خط چشم‌های دراماتیک و گرافیکی و ابروهای پر و تیره هستید؟ طرفدار هر بحث داغ آرایشی و ترندی که باشید، آرایش و ظاهر شما حرف‌های زیادی در مورد شخصیتتان دارند. در این‌جا به بررسی عمیق روتین آرایش‌های روزانه پرداخته می‌شود که به شما می‌گوید هر استایل آرایشی چه چیزی را در مورد شخصیت بیان می‌کند. کنجکاو شدید؟! پس با زیبامون دات کام همراه باشید

آرایش و شخصیت شناسی

خط چشم دراماتیک و رژلب صورتی

منظم، خودکفا، تیپ A. شما جزئیات فراوانی را می‌بینید و به خاطر می‌سپارید. جزئیاتی مانند تولد همه، ماه‌های تولد و مشاغل ایشان. شما همانند خط چشم بدون نقص و دراماتیکی که کشیدید، تیرانداز ماهری هستید. بقیه‌ی قسمت‌های آرایشتان نیز در شخصیت شناسی حل می‌شود، توجه به جزئیات کامل ولی نامحسوس آرایشی مانند: پوستی که اندکی کانتورینگ شده است، لب‌های عالی صورتی و صورت براق. این‌ها اندکی از موارد مورد علاقه شما هستند!

 

آرایش و شخصیت شناسی

 

گونه‌های براق و لب‌های رنگی با ابروهای پر

قوی، امن و خانمانه، شما از آن دسته خانم‌هایی نیستید که خجالت بکشند و دور از مرکز اجتماع در گوشه‌ای بنشینند، رفتار اجتماعی‌تان نیز مانند آرایشی که دارید، پررنگ و محکم است. همانند شخصیت‌تان، آرایشی که دارید نیز مدعای خلاقیت و اعتماد به نفس است. هرچیزی که شما و صورتتان را مرکز توجه خود قرار دهد شما را به سمت خود متمایل و جذب می‌کند. بنابراین گونه‌های پررنگ، ابروهای پر و لب‌های زنده و درخشان جزو جدانشدنی آرایش روزانه‌تان هستند. زندگی خیلی کوتاه است...چرا از رنگ‌های زیبا و زنده استفاده نکنید؟!

 

آرایش و شخصیت شناسی

 

رژلب تیره و مژه‌های سیاه

نمی‌توانیم بگوییم که کدام یک گستاخ‌تر است: آرایش یا طرز برخوردتان. هیچگاه خجالتی و کم‌رو نیستید و هر زمانی که هم که بتوانید رک و راست و پی برده رفتار خود را نشان می‌دهید. بعضی‌ها شاید شما را به عنوان فردی پرشور بشناسند. البته اندکی شور و هیجان هیچکس را اذیت نمی‌کند! همیشه یک عده از دوستانتان هستند که در مرکز توجه آن‌ها هستید و آن‌ها نیز از داشتن دوستی آتشین و پر هیجان خرسندند. بعضی‌ها نیز شما را شخصی هراس‌آور می‌بینند و تمایل به حفظ فاصله با شما را دارند. هرچه باشد شما دختری هستید که چیزی را می‌خواهد دوست دارد و دقیقا می‌داند چه چیزی را می‌خواهد! این اتفاق برای روتین میکاپ و زیبایی شناسی شما نیز اجرا می‌شود. مانند بیشتر اتفاقات زندگی، شما هرچیزی را حداقل یک بار امتحان می‌کنید. مژه‌های بند و پررنگ؟ رژلب بادمجانی تیره؟ انجامش بدهید!

 

آرایش و شخصیت شناسی

 

آرایش طبیعی

آرایشِ آرایش نکردن

روی نقشه‌ی شخصیت شناسی، شما شخصیتی آرام در قبل، حین و بعد از طوفان دارید. درحالی‌که بعضی از افراد این شخصیت آسان‌گیر و آرام شما را با بی توجهی و زود تسلیمی اشتباه بگیرند، واقعیت این است که شما افکار و ایده‌های زیادی برای گفتن در سر دارید اما آن‌هایی را برای گفتن انتخاب می‌کنید که از نظر اخلاقی آرام‌تر و مودبانه‌تر هستند. شما بیشتر وقت‌ها به عنوان فردی صلح‌جو و صلح طلب در میان دوستانتان شناخته می‌شوید. این مدل شخصیت بر روی آرایش روزانه‌تان نیز تاثیر می‌گذارد. درست است که به آرایشی پررنگ و جذاب علاقمند هستید اما می‌دانید که این مدل آرایش هیچوقت در استایل آرایشی روزانه‌تان جایی ندارد. شما به آرایشِ بدون آرایشی علاقه دارید که کلا 5 دقیقه برای تکمیل آن کافی باشد! اگر کیف آرایشتان را باز کنید در آن رژلب و رژگونه ساتنی روشن، برق لب و ریمل مشاهده خواهید کرد، بقیه لوازم آرایشی از نظر شما زیادی هستند و وقت ندارید که برای "زیادی" وقت بگذارید!

 

آرایش و شخصیت شناسی

 

کانتور خیلی زیاد و چشم‌های دراماتیک

بعضی‌ها شما را به عنوان ملکه‌ی آرایش می‌شناسند، اما در این‌جا شما با شخصی که احساسات و علایقش را نشان می‌دهد خطاب قرار می‌گیرید. با دیدن هر فیلمی گریه می‌کنید، با دیدن فیلم‌های کمدی بلند بلند می‌خندید و در یک دعوا اولین کسی هستید که هیجان زده و منفجر می‌شوید! همانند میکاپ دقیقا و عالی صورتتان و چشم‌های پررنگ و اسموکی, تمام تفکرتان این است که احساساتتان را با میکاپ بیان کنید. افراد همیشه می‌دانند که برای شما چه جایی دارند و رفتارتان در هر موقعیت چگونه است...و شما را بخاطر آن ستایش می‌کنند. در نهایت هم از آرایشتان خیلی هیجان زده و راضی هستید!

 

آرایش و شخصیت شناسی

 

انتخاب عطر بر اساس شخصیت را بخوانید.

ارتباط مدل ابرو با شخصیت را بخوانید.

ست کردن رژلب و عینک در تابستان را بخوانید.

رژلب متالیک و اکلیلی برای بهار 2017 را بخوانید.

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.

ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
اینستاگرام بساز و بچین
نظر خود را ثبت کنید