در حال گرفتن اطلاعات...

مراقبت از مو در شب و حفظ زیبایی مو

بزرگنمایی
دسته: مراقبت از مو تاریخ نگارش: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۷
5
تعداد رای‌دهندگان: 1524

هنگامی که می‌خوابید موهایتان ساعت‌ها در وضعیت یکنواختی قرار می‌گیرند که اگر این وضعیت نامناسب باشد مطمئنا آسیب‌رسان خواهد بود.

مراقبت از مو در شب و حفظ زیبایی مو

آیا اغلب با موهای بهم ریخته و نامرتب از خواب بیدار می‌شوید؟ اگر پاسخ شما مثبت است به شما راه حل‌ها و نکاتی را معرفی می‌کنیم. سال‌هاست که متخصصان پوست و مو پیرامون این نکته تحقیق می‌کنند. با انجام نکاتی که در ادامه به شما پیشنهاد می‌کنیم که بسیار ارزان قیمت و موثر است، موهای مرتب‌تری خواهید داشت. این نکات مهم مراقبت از مو نه تنهابه شما برای داشتن موهای مرتب کمک می‌کنند بلکه موجب زیبایی مو ها می‌شوند. علت های اصلی ریزش مو در نوجوانان

8 توصیه مهم برای مراقبت از مو در شب

 

شانه زدن مو با برس چوبی

 

1. استفاده از نرم کننده‌ها: اگر می‌خواهید موهای نرمی داشته باشید، نرم کننده‌ها را شب روی مو بمالید. این کار از شکنندگی و فرخوردگی مو هنگام بیدار شدن جلوگیری می‌کند و زیبایی مو را حفظ می‌کند.

2. شانه کردن مو: مهم نیست که چقدر خسته‌اید، همیشه قبل از خواب موها را شانه کنید. این یک قانون طلایی برای زیبایی مو استمراقبت از مو - آسیب دیدن مو با این اشتباهات

3. استفاده از شامپوهای خشک کننده: قبل از خواب از شامپوهای خشک کننده در طول شب استفاده کنید زمان کافی برای ماندن روی مو را دارد و برای مراقبت از مو و زیبایی مو مفید است.

4. نخوابیدن روی بالشت چرک: تمیزی رو بالشتی تاثیرات بسیار جالبی روی زیبایی مو می‌گذارد و همچنین بعضی از کارشناسان مدعی هستند که برای مراقبت از مو خوابیدن روی رو بالشتی‌های ابریشمی از شکنندگی مو جلوگیری می‌کند.

5. مالیدن روغن اسطوخودوس: این روغن بوی خوبی ندارد اما بافت مو را از فر خوردن و کثیفی و نامرتبی باز می‌دارد و موجب زیبایی مو می‌شود. مقدار کمی قطرات روغن را روی مو بمالید و وقتی صبح از خواب بیدار می‌شوید موهای زرق و برق‌دار می‌بینید.

6. مالیدن ژل آلوورا: ژل آلوورا برای مراقبت از مو ، افراد دارای موهای خشک و فرخورده مناسب است و باعث آبرسانی، مرطوب کردن مو و زیبایی مو می‌شود.

7. بستن مو: قبل از خواب موها را جمع کنید و با کش بسته و به رختخواب بروید چون باعث می‌شود وقتی صبح از خواب بیدار می‌شوید موهای مرتب‌تری داشته باشید.

8. اسپری موها: قبل از اینکه به رختخواب بروید بسیار ضروری است که از اسپری‌ها برای رطوبت مو استفاده کنید که وقتی از خواب بیدار می‌شوید موهای مرتب‌تری داشته باشید و زیبایی مو هایتان حفظ شود.

راهنمایی‌هایی برای مراقبت از مو قبل از خواب در خصوص موهای خشک

 

موهای خشک و شکننده

 

قبل از استفاده از هر محصولی مطمئن شوید که اکسیژن رسانی به موها و تنفس موهایتان را مختل نمی‌کند.

اگر شما درحال استفاده از یک محصول چرب روی موهای خود هستید برای مراقبت از مو بهتر است از رسیدن به پوست سر خود جلوگیری کنید چرا که می‌تواند موجب ناراحتی پوست سرتان شود. با موهای مرطوب به رختخواب نروید. این کار می‌تواند موهای شما را در هم ریخته و نامرتب کند و همچنین می‌تواند سبب شکننده شدن موهای شما شود.

 

چرا موهایتان می‌ ریزد و چگونه باید با آن مقابله کرد؟

زیبایی مو با روغنهای طبیعی

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.

ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
اینستاگرام بساز و بچین
نظر خود را ثبت کنید