در حال گرفتن اطلاعات...

نکاتی برای رنگ کردن مو سفید

بزرگنمایی
دسته: مو تاریخ نگارش: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۹
5
تعداد رای‌دهندگان: 4602

پوشاندن موهای سفید می‌تواند شما را 10 سال جوان تر نشان دهد. امروزه رنگ کردن موها خیلی آسان است و حتی افراد مبتدی در خانه هم می‌توانند نتیجه بگیرند.

نکاتی برای رنگ کردن مو سفید

همه از این بابت که پوست آن‌ها پیرتر از سن واقعی‌شان به نظر برسد نگرانند اما از اینکه چه اندازه مو سفید شان آن‌ها را سالخورده نشان می‌دهد غافلند. قبل از اینکه تصمیم قطعی به رنگ کردن مو های خود بگیرید، لازم است ابتدا انواع رنگ مو را بشناسید. مو سفید هر فرد با انتخاب رنگ مو ی مناسب رنگ طبیعی خود را باز خواهد یافت. نکاتی برای رنگ کردن موهای بلند

شناخت انواع رنگ مو

 

زن مسن با موهای نارنجی

 

اگر موهایتان 25% یا کمتر سفیدی دارد، شما می‌توانید از رنگ مو های نیمه دائمی استفاده کنید. این نوع رنگ، بدون ایجاد تغییر در حالت طبیعی مو، رنگ را به لایه بیرونی آن اضافه می‌کند و به مدت 6 تا 15 مرتبه شست‌وشو با شامپو دوام دارد.

رنگ مو های نیمه دائمی ملایم‌تر هستند و به موها کم‌تر آسیب می‌رسانندرنگ کردن مو در خانه

اگر شما %50-25  مو سفید دارید می‌توانید نوعی از رنگ‌های نیمه دائمی با دوام بیش‌تر را انتخاب کنید که بعد از   20 تا 25 بار شامپو کردن از بین می‌روند.

اما اگر مقدار زیادی مو سفید دارید، لازم است که از رنگ مو های دائمی استفاده کنید. مولکول‌های این نوع رنگ وارد پوسته مو می‌شوند و با شست‌وشو از بین نمی‌روند.

یافتن رنگ مو ی مناسب ساده نیست. رنگ مو را با توجه به رنگ طبیعی مو، رنگ چشم و پوست خود انتخاب کنید.

در هنگام رنگ کردن مو سفید توجه کنید

 

زن مسن با موهای سفید مشکی

 

اگر رنگ غالب مو سفید است رنگی با یک درجه تیره تر از رنگ مورد نظرتان استفاده کنید زیرا به خاطر نبود رنگ در تارهای مو، رنگی که می‌گذارید روشن‌تر به نظر می‌رسد. برخی از موهای سفید به ویژه موهای اطراف شقیقه‌ها در برابر رنگ مقاوم هستند. اگر مو سفید شما خیلی زبر و مقاوم در برابر رنگ باشد لازم است که قبل از رنگ کردن آن‌ها را نرم کرد و مدت زمان رنگ کردن را افزایش داد.

آنچه در رنگ کردن مو ها مهم است خواندن شیوه رنگ کردن مو از روی برچسب رنگ است. قبل از رنگ کردن مو از اینکه نسبت به رنگ انتخابی حساسیت نداشته باشید مطمئن شوید. لباس خود را بوسیله روپوش پوشانده و مورد حفاظت قرار دهید. پس از اتمام رنگ کردن مو ، بوسیله یک نرم کننده آنها را شست‌وشو دهید.

 

رنگ کردن مو با قهوه

رنگ موهای جدید و متفاوت و خاص این روزها

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
اینستاگرام بساز و بچین
نظر خود را ثبت کنید