در حال گرفتن اطلاعات...

آرایش صورت و شخصیت شناسی با سلبریتی ها

دسته: طالع بینی تاریخ نگارش: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۰
5
تعداد رای‌دهندگان: 4828

در آرایش کردن با کدام یک از نمادهای زیبایی (مدل‌های معروف و سلبریتی‌ها) شباهت دارید؟! هر مدل آرایش سلبریتی‌ها بیانگر چه مساله‌ای است؟! با زیبامون دات کام همراه باشید!

آرایش صورت و شخصیت شناسی با سلبریتی ها

حتما با عبارت "شنیدن کی بود مانند دیدن" آشنا هستید. این اتفاق برای آرایش کردن هم قابل افتادن است. بدون گفتن حتی یک کلمه، استایل شما می‌تواند در موردتان صحبت کند. (آرایش و شخصیت شناسی را بخوانید.)

تیرگی ابروهایتان، زیبایی و دقیق بودن خط چشم گربه‌ای که کشیدید و زاویه‌های کانتور صورتتان، شخصیتتان را بازخورد می‌دهد. آرایش فرمی از نشان دادن حالات و درونیات هر انسان است و بیشتر مواقع شامل شخصیت و کرکترتان نیز می‌شود. به آرایشی فکر کنید که تقریبا جزو امضای ظاهریتان شده است (یعنی شما را به آن می‌شناسند.): آرایشی به شدت خیره کننده و دلربا، آرایشی معصومانه یا آرایشی شبیه به استایل آقایان.

برخی از نمادهای آرایشی شما را قطعا به یاد مدل‌های معروف و سلبریتی‌ها می‌اندازند، مثلا رژلب قرمز که نماد Karlie Kloss مدل خیلی معروف، ابروهای پر و پر رنگ نماد Cara Delevingne و آرایش طبیعی، تر و تازه و براق نماد Gigi Hadid است. آیا شما نیز دوست دارید بدانید که شبیه به کدام نماد زیبایی هستید؟ پس با زیبامون دات کام همراه باشید!

 

Karlie Kloss

همانند کارلی، به دنبال آرایش زیادی نیستید تا زیبا به نظر بیایید. استایل شما نشان می‌دهد که "کمتر بهتر است"، اما هم‌چنین ترسی  از زدن رژلب قرمز پر رنگ و براق ندارید. (البته برای مراسم خاص) چه بخواهید به خرید بروید و چه بخواهید در مراسم Met Gala شرکت کنید، استایلی کلاسیک، شیک و درخشان را همزمان دارید، درست مانند کارلی کلوس.

 

شخصیت شناسی و آرایش

 

Cara Delevingne

شما منبع تولید انرژی هستید. پر رنگ، شدید و به صورت خیلی مثبتی خیره کننده! به طوری که هر پلک زدن مژه‌های پُر و هر درخشش گونه‌های برنزه‌تان پر از شدت و قدرت است، همانند آن ابروهای پر و وسیع! به هرجایی که وارد می‌شوید، بدون حرف زدن توجه همه را به خود جلب می‌کنید. شما، ابروهایتان و حالت گستاخانه‌ای که دارید دلایل جلب توجه هستند. همانند دختران دیگر، شما نیز رازهایی دارید. قدرت دلاوری شما نهفته در ابروها و مژه‌های پرپشتتان است همانند کارا دلوین!

 

شخصیت شناسی و آرایش

 

Gigi Hadid

شما از جنس رویا هستید. همیشه می‌درخشید و با توانایی‌هایی که در زمینه‌ی درخشان نشان دادن خود دارید هیچ‌گاه از نظر اطرافیان دور نمی‌مانید. چگونه می‌توانند استایل درخشان و آفتابی شما را ندیده بگیرند؟ زیبایی و درخششتان را برای افراد نالایق به هدر ندهید. مانند جی جی حدید.

 

شخصیت شناسی و آرایش

 

Ruby Rose

مانند روبی رز شما خیلی سرسخت هستید. هیچ ترندی (بحث داغ) وجود ندارد که نتوانید در برابر آن مقاومت نکنید! ابروهای پهن و قوی، خط چشم دنباله‌دار و لب‌های مصمم، همه و همه در یک جا! هیچ‌گاه از آزمایش نمی‌ترسید (به خصوص زمانی‌که نوبت به آرایش اسموکی چشم‌ها می‌شود)، چون هرجا که دود است، آتش هم است و این برای شما دلنشین است.

 

شخصیت شناسی و آرایش

 

انتخاب عطر بر اساس شخصیت را بخوانید.

ارتباط مدل ابرو با شخصیت را بخوانید.

ارتباط رژلب با شخصیت را بخوانید.

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.

ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نظر خود را ثبت کنید