در حال گرفتن اطلاعات...

ترفند آرایشی صورت برای جوانتر شدن

بزرگنمایی
دسته: نکات زیبایی و آرایشی تاریخ نگارش: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۷
5
تعداد رای‌دهندگان: 955

توجه نکردن به رنگ‌ها یا استفاده از کرم نامناسب هنگام آرایش چهره می‌تواند سن فرد را بیش‌تر نشان دهد، با دانستن چند نکته مناسب‌ترین آرایش را انتخاب کنید.

ترفند آرایشی صورت برای جوانتر شدن

همانطور که اشتباهات ناخواسته مانند توجه نکردن به رنگ‌ها یا استفاده از کرم نامناسب هنگام آرایش صورت می‌تواند سن فرد را بیش‌تر نشان دهد، چند ترفند آرایشی نیز برای جوانتر شدن وجود دارد. ترفندهای آرایشی حرفه‌ای که باید همین الان یاد بگیرید! (اختصاصی زیبامون)

 

5 ترفند آرایشی در آرایش صورت برای جوانتر شدن

ترفند آرایشی اول برای جوانتر شدن

 

رژ لب زدن

 

1. در آرایش صورت ، از رژ لب‌های سیاه و بنفش و نارنجی پر رنگ استفاده نکنید چون چهره شما پیرتر به نظر می‌رسد. بهتر است تن ملایمی از قهوه‌ای در رژ لب نارنجی وجود داشته باشد. رژ قرمز هم اگر تن آبی نداشته باشد نارنجی به نظر می‌رسد. برای داشتن لب‌های پر در آرایش صورت ، رژ لب یا خط لب‌تان را کمی بالاتر از خط طبیعی لب بکشید و برای طبیعی به نظر رسیدن این خط کمی پنکک روی آن بزنید. اگر برق لب استفاده می‌کنید نباید از حدود لب خارج‌تر باشد تا چهره شما زیبا و ظریف به نظر برسد.

 

ترفند آرایشی دوم برای جوانتر شدن

2. برای صورت ، از رژگونه براق استفاده نکنید چون چین و چروک زیر چشم شما را بیش‌تر نشان می‌دهد. رژگونه باید نه چرب و نه کاملا خشک باشد. رنگ رژگونه طبیعی و هماهنگ با رنگ پوست‌تان باشد. اگر می‌خواهید جای دقیق زدن رژگونه را پیدا کنید باید بگویم وقتی در معرض آفتاب قرار می‌گیرید پوست شما قرمز می‌شود و نقاطی از گونه که دچار قرمزی خواهد شد را به یاد بیاورید. آن نقاط طلایی مناسب برای زدن رژگونه هستند. یعنی از کنار استخوان روی گونه‌ها تا امتداد گوش. کمی از رژگونه را به گردن‌تان بزنید تا پوست شما هماهنگ شود.

 

ترفند آرایشی سوم برای جوانتر شدن

3. در آرایش صورت ، آرایش چشم را فراموش نکنید و همیشه از رنگ‌های ملایم برای روز و از رنگ‌های تیره برای آرایش شب استفاده کنیدترفندهای بزرگ آرایشی (ویدیو)

 

ترفند آرایشی چهارم برای جوانتر شدن

4. سایه چشم تاثیر زیادی در جوان شدن چهره دارد، روی پلک سایه قهوه‌ای روشن یا خاکستری بزنید. گوشه پلک را با سفید مات سایه بزنید. ریمل و خط چشم مشکی را در آرایش صورت فراموش نکنید.

 

ترفند آرایشی پنجم برای جوانتر شدن

 

پوست شاداب و آرایش مناسب برای جوانتر شدن

 

5. از کرم‌های روغنی و براق برای آرایش صورت استفاده نکنید چون چروک و لک و پیری پوست شما را بیش‌تر نشان می‌دهد.

 

6 نکته‌ ی آرایشی که لبخندتان را درخشان‌ تر می‌ کند

ترفندهای آرایشی مخفی کردن غبغب

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.

ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
اینستاگرام بساز و بچین
راشده
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۶
واقعا یه میکاپ ترتمیز توی زیبایی و جوانی خیلی تاثیر داره
پاسخ
نظر خود را ثبت کنید