در حال گرفتن اطلاعات...

عطر های مردانه و زنانه مکمل - 1

بزرگنمایی
دسته: عطر و ادکلن تاریخ نگارش: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۴
5
تعداد رای‌دهندگان: 4449

برخی از عطرها هستند که باهم مکمل بوده و اگر شما و همسرتان باهم استفاده کنید، جذابیتتان برای همدیگر بسیار بیشتر خواهید شد و البته این بر طبق قوانین بویایی و رایحه شناسی است! با زیبامون دات کام همراه باشید.

عطر های مردانه و زنانه مکمل - 1

شما برای شریکتان جذاب هستید و او نیز برای شما جذاب است. داستان‌های شیمیایی بدن خیلی مسخره و خنده‌دار هستند، البته که در مورد روایح صحبت می‌کنیم. از آن‌جایی که نمی‌توانید حتی دست‌های هم را رها کنید (همانطور که در شبکه‌های اجتماعی‌تان مشهود است)، این مساله را به خاط بسپارید که: برخی چیزهای کوچک بزرگترین عوامل خاموش کننده‌ی تاثیرگذاری عمومی شما در جامعه هستند و عطر یکی از مهمترین قسمت‌های آن است. چون انسان‌ها در ابتدا با بوی عطر و رایحه‌ی اطرافیانشان ارتباط برقرار می‌کنند و قطعا شما می‌خواهید برای شریکتان بهترین و مهم‌ترین باشید. خبر خوب این است که پیدا کردن نت‌هایی که باهم همخوانی داشته باشند امروزه خیلی خیلی راحتر از پیدا کردن شریک شده است! در این متن به عطرهایی می‌پردازیم که باهم مکمل و هماهنگ هستند و می‌توانند تاثیر خیلی خوبی روی شما و شرکیتان بگذارند! با زیبامون دات کام همراه باشید!

تشخیص اصل یا تقلبی بودن عطر را بخوانید.

 

عطر مردانه: Giorgio Armani Code Colonia

عطر زنانه: O De Lancome

تاثیر: خیلی بزرگ

عطر Armani Code دارای نت‌های تازه‌ی ترنج و ماندرین که جزو نت‌های پایه در عطر O هستند، می‌باشد و درنتیجه باعث درخشش و جذابیت بیشتر عطر زنانه می‌شود.

به علاوه، پایه چوبی در عطر Armani Code (می‌توانید بگویید افتابگردان) بهترین همراه برای بوی شیرین یاسمن و پیچ امین‌الدوله‌ی عطر زنانه است.

این عطر، ورژنی از پیاده‌روی در جنگل در حالی‌که دست هم را گرفته‌اید، نشان می‌دهد.

منتخب عطر زنانه لانکوم را بخوانید.

 

عطرهای مردانه زنانه

 

عطر مردانه: Ralph Lauren Polo Red Extreme

عطر زنانه: YSL Black Opium Floral Shok

تاثیر: WOW!!!

عطر مردانه با بوی زنجبیل قرمز، نت‌های چوبی و اندکی از بوی قهوه‌ی سرخ شده با نت‌های وانیلی/قهوه و چوب صندل عطر زنانه ترکیب عالی را ایجاد می‌کنند. نت‌های ترنج، فریزیا و گاردنیا از عطر زنانه باعث القای حس یک صبح زیبا شده و نتایج بعدی آن را به دنبال می‌آورد!

 

عطرهای مردانه زنانه

 

عطر مردانه: Maison Margiela Replica Across Sands

عطر زنانه: Ralph Lauren Collection Amber

تاثیر: هر زمانی که این عطرها را باهم استفاده کنید، حس می‌کنید که در تعطیلات صحرایی هستید.

عطر مردانه سرشار از نت‌های خاکی و گرم است، ادویه‌های آسیای شرقی مانند دارچین که نعناعی تند ترکیب شده‌اند. عطر زنانه ترکیبی از بادام شیرین، بوربون وانیلی و رزین گل لادن تند است. باهمدیگر، این روایح، داغ، جذاب، تاریک و حس سفری به سرزمین‌های دوردست را به دنبال می‌آورند.

 

عطرهای مردانه زنانه

 

اینفوگرافی آشنایی با انواع روایح را بخوانید.

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نظر خود را ثبت کنید