طراحی ناخن - آموزش مانیکور گرادینت لایه ای

بزرگنمایی
دسته: ناخن تاریخ نگارش: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۲۰:۳۵
5
تعداد رای‌دهندگان: 2575

گرادینت لایه‌ای طرحی بسیار زیباست، تقریبا آن را همه جا دیده‌ایم، از طرح لباس‌ها گرفته تا کیک و انواع گل‌ها. اما این طراحی روی ناخن بسیار متفاوت است.

طراحی ناخن - آموزش مانیکور گرادینت لایه ای

طراحی ناخن کار پیچیده‌ای نیست، شما می‌توانید با یک آموزش ساده مانیکور گرادینت لایه ای را طراحی کنید. طراحی ناخن - ایده های طراحی رنگی و بسیار شیک

برای طراحی ناخن مانیکور گرادینت لایه ای به این سه نکته توجه کنید

1. لاکی را انتخاب کنید که رنگش فوق‌العاده تیره باشد، بنابراین زمانی که آن را برای هر لایه رقیق می‌کنیم، تنوع رنگی زیادی به دست خواهد آمد.

2. برای طراحی ناخن ، مانیکور گرادینت لایه ای، سه مرحله اساسی پیش رو داریم و باید برای آن وقت بگزاریم، بنابراین باید صبر داشته باشید.

3. این طراحی ناخن را می‌توانید با رنگ‌های مختلفی اجرا کنید، اما به خاطر داشته باشید که ممکن است ظاهر یکسانی بدست نیاید. چرا که رنگ‌ها پس از رقیق شدن در لاک بی‌رنگ، کیفیت‌های مختلفی پیدا می‌کنند. درست مانند زمانی که لاکی را بروی لاک دیگر می‌زنید و رنگش تغییر می‌کند. اما خبر خوب این است که به دلیل این‌که ما همه ی رنگ‌ها را از یک لاک می‌سازیم، تناژ رنگ در سرتاسر طرح ما دقیقا یکی است. خوب، شروع کنیم:

وسایلی که برای طراحی ناخن و مانیکور گرادینت لایه ای احتیاج دارید

 

طراحی ناخن در آرایشگاه

 

یک لاک ناخن بی‌رنگ (از انواعی که سریع خشک می‌شوند استفاده نکنید)

یک لاک ناخن سفید

یک لاک ناخن با رنگ فوق‌العاده تیره به انتخاب خودتان

یک سینی فلزی یا تکه‌ای مقوا برای مخلوط کردن لاک‌ها

پاک کننده ی لاک ناخن یا استون

دستمال کاغذی

قلم مو (عرض قلم مو باید هم اندازه یا بزرگ‌تر از پهنای ناخن‌های شما باشد)

آموزش طراحی ناخن و مانیکور گرادینت لایه ای

 

ناخن گرادینت

 

1. مطمئن شوید که ناخن‌هایتان کاملا تمیز هستند، سپس لایه‌ی پایه را برای مانیکور گرادینت لایه ای، با لاک سفیدتان رنگ‌آمیزی کنید. رنگ سفید خیلی اهمیت دارد، به خاطر اینکه اجازه می‌دهد تا رنگ‌های گرادینت شما، خودشان را روی ناخن‌تان نشان دهند.

2. 5 تا 7 قطره از لاک بی‌رنگ خودتان را روی سینی یا مقوا چکانده و 1 قطره از لاک رنگی‌تان رابه آن اضافه کنید. مجددا می‌گوییم، همه چیز به رنگی که شما برای مانیکور گرادینت لایه ای که انتخاب کرده‌اید بستگی دارد، برای رنگ‌های تیره‌تر، به مقدار بیش‌تری از لاک بی‌رنگ برای رقیق کردن احتیاج پیدا خواهید کردایده های جدید طراحی ناخن با لاک مشکی

3. لاک‌هایی که روی سینی چکاندید را سریع به هم بزنید تا کاملا باهم مخلوط شوند. زمانی که لاک‌ها را با هم مخلوط می‌کنید باید سریع باشید، به خاطر اینکه هر چه لاک بیش‌تر با هوا در ارتباط باشد، سریع‌تر خشک می‌شود.

4. تصمیم بگیرید که چند لایه می‌خواهید درست کنید. اگر 5 لایه مانند کاری که ما در بالا انجام دادیم انتخاب کردید، تصور کنید که ناخن‌تان به 5 بخش مساوی تقسیم شده است، با بالاترین و کمرنگ‌ترین لایه شروع کنید. همان‌طور که در تصویر شماره 4 می‌بینید، کمرنگ‌ترین لایه باید پایین‌تر از لایه‌ی سفید رنگ جای بگیرد. تمام ناخن‌هایتان را با رنگی که ساختید رنگ‌آمیزی کنید.

5. در طراحی ناخن و مانیکور گرادینت لایه ای خیلی مهم است که پس از اتمام هر لایه، قلم مویتان را کاملا تمیز کنید، در غیر این‌صورت مانیکور گرداینت لایه ای شما یکنواخت نخواهد شد.

6. حالا لایه بعدی را برای مانیکور گرادینت لایه ای می‌سازیم. 5 تا 7 قطره از لاک بی‌رنگ با دو قطره از لاک رنگی را مخلوط نمایید. همچنین یادتان باشد که بین هر نوبت، سینی یا مقوای خود را نیز تمیز کرده تا محدوده‌ی جدیدی برای مخلوط کردن لاک‌ها داشته باشید.

7. سپس لایه‌ی بعدی خود را بسازید، سه پنجم ناخن‌هایتان را از نوک ناخن رنگ‌آمیزی کنید.

8. دوباره تأکید می‌کنیم، قلم مو و سینی خود را تمیز کنید، سپس به ساختن رنگ بعدی اقدام نمایید. 5 تا 7 قطره از لاک بی‌رنگ را با 3 قطره از لاک رنگی‌تان مخلوط کنید.

9. این لایه را در دو پنجم پایینی ناخن‌هایتان نزدیک به نوک ناخن رنگ‌آمیزی کنید.

10. برای طراحی ناخن و آخرین رنگ، من از لاک رنگی به تنهایی و بدون افزودن لاک بی‌رنگ استفاده می‌کنم. حتما برای این لایه هم از قلم مویتان استفاده کنید تا خط هماهنگی با لایه‌های بالایی را در مانیکور گرادینت لایه ای بدست بیاید.

11. از حالا به بعد شما یک متخصص مانیکور گرادینت لایه ای و طراحی ناخن هستید! برای آخرین رنگ، هر ناخن را با یک پنجم باقیمانده از پایین ناخن رنگ‌آمیزی کنید.

12. اما آخرین مرحله که به اندازه‌ی مراحل قبل اهمیت دارد، تمیز کردن پوست اطراف ناخن‌هایتان با استفاده از یک قلم موی جدید و کمی پاک کننده‌ی لاک ناخن است.

حالا شما یک مانیکور گرادینت لایه ای دارید.

 

مدل ناخن - طراحی ناخن شیک و متفاوت

مدل ناخن - طراحی ناخن نوک تیز و بادامی

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
اینستاگرام بساز و بچین
نظر خود را ثبت کنید