دسته: لوازم آرایشی تاریخ نگارش: ۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۸:۲۹
5
تعداد رای‌دهندگان: 304

همه‌ی خانم‌ها عاشق استفاده از رژ لب هستند. رژ لب به تنهایی توانایی رنگ و رو دادن به چهره‌ی شما را دارد. رژ لب باید به درستی استفاده شود و باید رنگ مناسبی هم داشته باشد...

نکاتی درباره رژ لب

شاید اکثر شما به این موضوع توجه کرده باشید که رژ لب مدت زیادی روی لب‌هایتان دوام نمی‌آورد، مخصوصا زمانی که چیزی می‌نوشید یا می‌خورید. در این راهنما می‌توانید نکاتی درباره رژ لب و درباره اینکه چطور دوام آن‌را زیاد کنید بیابید.

 رژ لب‌هایتان را در یخچال نگهداری کنید تا عمرشان طولانی‌تر شود. این کار، همچنین باعث از بین رفتن باکتری‌های آن نیز خواهد شد.

زمانی که می‌خواهید رژ لب بخرید، هرگز تستر را بر روی لب‌هایتان استفاده نکنید. این کار بسیار غیر بهداشتی است. می‌توانید رژ را روی نوک انگشتان‌تان تست کنید. نوک انگشتان انتخاب بهتری از پشت دست‌تان است، چرا که بافتی شبیه‌تر به لب دارد.

از خط لب‌تان بعنوان زمینه‌ای برای رژ لب استفاده کنید. با این کار مطمئن باشید که دوام رژ لب روی لب‌هایتان بیش‌تر خواهد شد. زمانی که از رژ لب روشن استفاده می‌کنید، از خط لب بی‌رنگ یا هم‌رنگ با لب‌تان استفاده کرده، سپس رژ لب را روی آن بزنید.

هر زمانی که از رژ لب استفاده می‌کنید، خط لب نیز بکشید. بدون آن لب شما برجسته و شاخص نخواهد شد و بنظر خواهد رسید رژ لب‌تان محو شده است.

برای اینکه رژ لب به دندان‌هایتان نمالد، پس از اینکه رژ لب را به لب‌هایتان مالیدید، انگشت اشاره خود را در دهان‌تان فرو برده و خارج کنید. رژ اضافه، به دستان‌تان مالیده خواهد شد.

رژ لب را می‌توانید بعنوان رژ گونه نیز استفاده کنید! اما هیچ گاه رژ گونه را به جای رژ لب به کار نبرید.

ابتدا خط لب بکشید. اگر ابتدا رژ لب بزنید و سپس سعی کنید که خط لب بکشید، قادر نخواهید بود تا خط طبیعی لب خود را پیدا کنید.

خانم‌های مسن، باید از برق لب و رژ لب‌های مات پرهیز کرده و از رژ لب‌های کرمی استفاده کنند.

اگر شما رنگی از رژ لب‌هایتان را دوست نداشتید، آن‌را دور نیندازید. کافیست تا آن‌را با رنگ دیگری ترکیب کرده تا سایه ی مورد علاقه‌ی خودتان را بسازید.

اگر لب‌های پری دارید، می‌توانید خط لبتان را کمی بیرون تر از خط طبیعی لب بکشید.

برای اینکه برق لب، دوام بیش‌تری پیدا کند، ابتدا تمام لبتان را با خط لب پر کنید، سپس روی آن برق لب بزنید.

اگر رژ لب‌تان شکسته، کبریتی زیر قطعه‌ی شکسته روشن کنید، زمانی که کمی آب شد، آن را روی قطعه ی اصلی بگزارید. سپس رژ لب را به پایین بچرخانید و حداقل برای ۵ دقیقه آن‌را در یخچال بگزارید.

سعی کنید از رژ لب‌هایی با سایه‌های رنگی نارنجی و قهوه‌ای استفاده نکنید، در آن صورت دندان‌های شما زرد به نظر خواهند رسید!

وقتی رژ لب مورد علاقه‌تان تمام شد، می‌توانید باقی‌مانده‌ی آن‌را با چیزی مثل خلال دندان خراشیده و خارج کنید، و آن را با برق لب یا وازلین مخلوط نمایید و استفاده کنید.

برای اینکه رژ لب‌تان به لیوانی که می‌خواهید از آن بنوشید نچسبد، پیش از آن‌که لب‌هایتان را به لیوان بزنید، یواشکی لبه‌ی لیوان را کمی بلیسید.

اگر شما هم در استفاده از رژ لب نکاتی را رعایت می‌کنید که در این راهنما ذکر نشده بود، لطفا آن‌را با ما به اشتراک بگزارید. ما مشتاق شنیدن نظرات شما هستیم.

 

سوالاتی درباره‌ی رژلب

ترفندهای آرایشی ضروری و جالب (سری دوم)

داشتن لب هایی پرتر و جذاب تر

 

 

منبع: تناسب اندام

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
سالن زیبایی کیانا
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
ستوده
۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۰
من عاشق رژلب هستم مخصوصا از نوع مات و مخملی
پاسخ
نظر خود را ثبت کنید