در حال گرفتن اطلاعات...

رنگ مو شکلاتی

بزرگنمایی
دسته: مو تاریخ نگارش: ۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۱
5
تعداد رای‌دهندگان: 5700

رنگ موی شکلاتی یکی از رنگ‌هایی است که دارای طیف وسیعی از پرده‌ها می‌باشد. در عین طبیعی بودن تنوع‌های زیادی نیز دارد. این رنگ مو برای خانم‌هایی با پوست روشن تا متوسط بهترین انتخاب است. با زیبامون دات کام همراه باشید تا به تدریج با بهترین‌های این ترند 2017 آشنا شوید. (قسمت اول)

رنگ مو شکلاتی

عالی‌ترین مدل کوتاهی

موهای کوتاه با رنگ قهوه‌ای شکلاتی نه تنها از نظر استایل جالب است، بلکه از نظر رنگ نیز حرف زیادی برای گفتن دارد. ترکیب قهوه‌ای روشن با این شکلاتی باعث بافت‌دار شدن موها نیز می‌شود. اگر رنگ پوستتان روشن تا متوسط است، با رنگ‌های گرم ترکیب جالبی را به وجود می‌آورد. موهای ضخیم و موج‌دار نیز با این رنگ و کوتاهی ترکیب عالی می‌شوند.

 

رنگ مو شکلاتی

 

سامبره کاراملی

هایلایت‌های زیبای کارملی که در انتهای موها تمرکز یافته‌اند در انتهای دیگرشان به سمت مرکز سر، روشنی نرمی را به موها داده‌اند. رنگ پوست متوسط با پیش زمینه رنگی گرم، مناسب این مدل رنگ سامبره است. موهایی که زمینه قهوه‌ای یا روشن‌تر دارند برای بدست آوردن این رنگ مناسب هستند.

 

رنگ مو شکلاتی

 

هایلایت ملایم

رنگی بیبی لایت روشن در بین موهای قهوه‌ای تیره نه تنها به صورت طبیعی و غیر اغراق آمیزی به موهایتان روشنی و زیبایی می‌دهد بلکه نیزا به دکلره کردن نیز ندارد. پوست‌هایی خنثی که با رنگ‌های گلگون، بنفش و آبی ترکیب خوبی را می‌سازند، این رنگ مو را به بهترین شکل نشان خواهند داد. همچنین موهایی که به صورت طبیعی قهوه‌ای تیره هستند نیز شروع خوبی برای ساختن این رنگ دارند.

 

رنگ مو شکلاتی

 

بافت برنزه

رنگ‌های متفاوتی از بلوند، برنز و قهوه‌ای را ترکیب کرده که بافت و حالتی شکلاتی بگیرد. پوست‌هایی با رنگ روشن تا متوسط که رنگ‌های طلایی، قهوه‌ای و خنثی جلوه‌ی خوبی می‌گیرند، با این رنگ و بافت، بهترین نتیجه را می‌دهند.

 

رنگ مو شکلاتی

 

زیبایی طبیعی

فرهای طبیعی موهایتان را با شکلاتی روشنی در اطراف صورت‌تان رنگ کنید. پوست‌های روشن تا متوسط با آندرتون گرم بهترین انتخاب برای این هایلایت‌های ملایم و طلایی هستند. اگر موهایتان به صورت طبیعی فر است با رنگ قهوه‌ای متوسط تا روشن بهترین زمینه را برای زیباتر نشان دادن این موج‌ها فراهم کنید.

 

رنگ مو شکلاتی

 

کاراملی در یک طرف صورت

هایلایت زیبا و کرمی کاراملی که در یک سمت موهای فر، زده شده است باعث زیباتر و حجیم‌تر نشان داده شدن قهوه‌ای شکلاتی موها شده است.

پوست‌هایی که کمی درخشش طلایی داشته باشند با این رنگ‌های گرم به خصوص ترکیب آن‌ها با نارنجی و قرمز، واقعا زیبا می‌شوند. موهایی که به صورت طبیعی قهوه‌ای متوسط یا روشن هستند بهترین جواب را برای این رنگ خواهند داد.

 

رنگ مو شکلاتی

 

برونده

کاملا قهوه‌ای نیست و کاملا هم بلوند نیست. این رنگ نه تنها خارق‌العاده است، بلکه جزو یکی از ترندهای رنگ مو هم می‌باشد. این رنگ زیبا و غنی با داشتن قهوه‌ای شکلاتی و بلوند به صورت همزمان، زیبایی طبیعی و خاصی را به صورت می‌دهند. پوست‌های روشن تا متوسط با داشتن رنگ زمینه‌ی گرم بهترین انتخاب برای این رنگ برونده هستند.

 

رنگ مو شکلاتی

رنگ موی سال را بخوانید.

مدل مش و هایلایت مو را بخوانید.

بالیاژ مو 2017 را بخوانید.

رنگ موی شیک و تیره را بخوانید.

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
اینستاگرام بساز و بچین
نظر خود را ثبت کنید