مدل ابرو برای صورت گرد

بزرگنمایی
دسته: چشم و ابرو تاریخ نگارش: ۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۶
5
تعداد رای‌دهندگان: 5032

تغییر در مدل ابروها با تغییر در چهره همراه است به همین دلیل، در کنار اقدامات لازم برای زیبایی بیشتر، توجه به مدل ابرو از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. در این قسمت با 4 مدل ابرو برای صورت گرد آشنا خواهید شد.

مدل ابرو برای صورت گرد

یکی از موادری که نقش بسیار زیادی در زیبایی چهره دارد، مدل ابروها و تناسب آن با حالت چهره است. انواع مختلفی از مدل ابرو وجود دارد اما مدل ابروی یک صورت گرد، ممکن است تناسبی با صورت بیضی یا قلبی شکل نداشته باشد. بنابراین قبل از تصمیم گیری در مورد مدل ابرو لازم است تا حالت چهره‌ی خود را بشناسید و سپس متناسب با آن انتخابی درست و مناسب برای ابروها داشته باشید.

افرادی که دارای صورت‌گرد هستند معمولا هیچ‌گونه زاویه‌ای در چهره آن‌ها دیده نمی‌شود و چانه‌ی آن‌ها نیز حالت گرد دارد. همین امر باعث می‌شود تا صورت این افراد، چاق دیده شود.

در ادامه به بررسی 4 مدل ابرو برای صورت گرد می‌پردازیم. با زیبامون دات کام همراه باشید.

 

مدل های مختلف ابرو برای صورت های گرد

 

مدل ابرو زاویه‌دار

 

مدل ابرو پرپشت

 

برای اینکه حالت چهره زیباتر شده و گردی صورت کمتر به نظر برسد لازم است که از مدل ابروی زاویه‌دار استفاده کنید. به این صورت که ابروها را در خط مستقیم خود امتداد دهید و سپس در قسمت انتهایی با یک زاویه آن را به پایین ادامه دهید. این مدل از ابرو کمک می‌کند تا کمی از حالت گرد بودن صورت کم شود.

 

مدل ابرو زاویه‌دار ملایم

 

مدل ابرو زاویه دار

 

مدل ابرو یا زاویه‌ی ملایم و نرم نیز یکی دیگر از مدل‌های مناسب برای صورت گرد است. این قوس و زاویه اندک نیز باعث زیباتر به نظر رسیدن صورت‌های گرد خواهد شد. خانم‌هایی که به مدل ابروی زاویه‌دار علاقه چندانی ندارند می‌توانند از این مدل که زاویه‌ی کمتری برای ابرو در نظر گرفته شده است استفاده کنند.

این مدل ابرو معمولا نازک‌تر از مدل قبلی بوده و زاویه‌ی آن از اواسط ابرو تا انتهای آن ادامه دارد.

 

 

مدل ابرو با قوس متوسط (تاقی شکل)

 

مل ابرو با قوس متوسط

 

اگر ابروهای ضخیم و پرپشتی دارید این مدل را امتحان کنید. این مدل دارای یک قوس کوچک در بالای ابرو بوده که می‌توان آن را به سادگی با یک مداد ابرو ایجاد کرد. مدل ابروی تاقی شکل باعث می‌شود تا صورت‌های گرد زیباتر دیده شوند.

 

مدل ابرو S شکل

 

مدل ابرو باریک

 

مدل ابروی S شکل نیز حالتی شبیه به مدل ابرو زایه‌دار با زاویه ملایم دارد با این تفاوت که در این مدل، قوس ابرو از ابتدای آن شروع شده و با زاویه‌ی S مانند در مرکز و انتهای ابرو به پایان می‌رسد. 

 

جلوگیری از ریزش ابرو - چه کنیم ابروهای پرپشت و پهن داشته باشیم؟

آرایش ابرو - ابروهای زیبا و جذاب با این نکات آرایشی

ترفند برداشتن ابرو بدون درد به همراه عکس

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
اینستاگرام بساز و بچین
نظر خود را ثبت کنید