در حال گرفتن اطلاعات...

آموزش ساخت دو مدل گردنبند طوقی

بزرگنمایی
دسته: اکسسوری تاریخ نگارش: ۲۰ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۹
5
تعداد رای‌دهندگان: 4364

بدلیجات و استفاده از آن‌ها، همیشه یکی از بهترین و ارزان‌ترین راه‌ها برای بهتر کردن استایل و ست کردن انواع لباس و اکسسوری با آن است. مخصوصا اگر این بدلیجات دست ساز هم باشند.

آموزش ساخت دو مدل گردنبند طوقی

گردنبند طوقی به گردنبندی گفته می‌شود که مانند دستبند به گردن می‌چسبد و حالت آزاد و آویزان ندارد. در ادامه با روش ساخت دو نوع از این گردنبندها آشنا می‌شوید که هم برای استایل اسپورت مناسب است و هم برای استایل نیمه رسمی.

 

لوازم مورد نیاز

بند باریک یا قیطونی از جنس جیر یا چرم

قفل گردنبند

حلقه تزیینی یا پلاک با اتصال دوطرفه

انبردست جواهرات

اندازه‌های گوناگون از حلقه مخصوص بدلیجات

قیچی و خط‌کش

آموزش ساخت بدلیجات

 

مرحله اول

دو تکه بند هم اندازه ببرید. معمولا برای یک گردنبند طوقی، 35 تا 38 سانتی‌متر بند نیاز دارید. البته برای اینکه کارتان دقیق باشد، می‌توانید دور گردن خود را اندازه بگیرید و 3 تا 4 سانت هم به آن اضافه کنید تا جا برای گره و حلقه کردن بند باقی باشد.

آموزش ساخت بدلیجات

 

مرحله دوم

همان طور که در شکل می‌بینید، در این مرحله می‌توانید به یکی از بندها، قفل گردنبند را بزنید و آن را بدون هیچ تزیین خاصی به صورت ساده استفاده کنید. اما اگر نه، به آموزش ادامه توجه کنید.

آموزش ساخت بدلیجات

 

مرحله سوم

مانند شکل زیر، هر دو بند را دولا کنید و اگر حلقه ساده دارید، هر بند را یک طرف حلقه، متصل کنید.طرف بسته بند دولا را از داخل حلقه عبور دهید و دو طرف باز بند را از آن بگذرانیئ تا این گره ایجاد شود.

برای پلاک هم مانند تصویر عمل کنید و حلقه آزاد را به حلقه متصل به پلاک قفل کنید و گره مخصوص را در داخل آن ایجاد کنید. (دقت کنید که برای هر گردنبند احتیاج به دو بند دارید).

آموزش ساخت بدلیجات

 

مرحله چهارم

حالا وقت قفل زدن به انتهای گردنبند است. این کار را با انبردست مخصوص جواهرات انجام دهید تا کارتان ظریف و بی‌نقص از آب درآید.

آموزش ساخت بذلیجات

گردنبند شما آماده است.

آموزش ساخت بدلیجات

 

اکسسوری های ترند برای استایل 2017

دستبند چرم زنانه با سنگ کوارتزی

ساخت گردنبند شیک و زیبا

مدل پابند دخترانه و جدید

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نظر خود را ثبت کنید