سفارش کالا و خدمات زیبایی
دسته: کیف و کفش و لباس تاریخ نگارش: ۲۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۵
5
تعداد رای‌دهندگان: 823

برای این که بدانید چه رنگ لباسی به پوست صورت شما می‌آید، اول از همه باید رنگ پوست تان را شناسایی کنید. البته عوامل مختلفی وجود دارند که بر پوست شما تاثیر می‌گذارند، به عنوان مثال اشعه آفتاب یا مصرف برخی داروها می‌توانند رنگ پوست تان را تغییر دهند.

ست کردن رنگ لباس با رنگ پوست

در قدم نخست مطمئن باشید که پوست تان رنگی طبیعی دارد و کاملا تمیز است. برای این کار صورت تان را با صابون بشورید، سپس به مدت 15 تا 30 دقیقه صبر کنید تا قرمزی‌های آن از بین رود. سپس زیر نور طبیعی تن پوست تان را تشخیص دهید. حواس تان باشد که نورهای مصنوعی نیز رنگ پوست را تغییر می‌دهند. در مرحله بعدی یک برگه کاغذ سفید بردارید و آن را کنار پوست تان قرار دهید. در مقایسه با سفیدی کاغذ، پوست تان چه رنگی است؟ زرد، قهوه ای، سبز...؟ اگر تشخیص تان رنگ های صورتی، رزگلد یا آبی است، شما پوستی سرد دارید. اگر هم رنگ آن متمایل به خاکستری است، شما پوستی خنثی دارید. اگر هم روی صورت تان پر از جوش و آکنه است طوری که نمی‌توانید به خوبی تن آن را تشخیص دهید، از فردی بخواهید تا کاغذ سفید را کنار گوش تان قرار دهد. چه رنگ هایی را با هم ست کنیم

اما چگونه می توان گفت که تن پوست شما سرد یا گرم است؟ بهترین راه این است که یک قطعه طلا یا پارچه طلایی رنگ در کنار پوست خود قرار دهید و سپس یک قطعه نقره ای رنگ را امتحان کنید و ببینید که کدام یک بهتر است. اگر قطعه طلایی رنگ پوستتان را صافتر نشان می دهد دارای تن پوست گرم هستید و اگر نقره بیشتر به پوست شما می آید دارای تن پوست سرد هستید. البته برای این کار باید دقت کنید. راه دیگر برای تعیین تن پوست این است که به رنگ رگهای بدن خود توجه کنید؛ اگر رگهایتان آبی هستند تن پوست شما سرد و اگر رگهایتان سبز و پوستی متمایل به زرد دارید، تن پوستتان گرم است. شما می‌توانید به کمک نور آفتاب نیز رنگ پوست تان را تشخیص دهید. افرادی که به سادگی زیر نور آفتاب برنزه می‌شوند، تن پوست گرمی دارند. آنهایی هم که پوست شان زیر نور آفتاب قرمز می‌شود، تن پوست شان سرد است. پوست های خنثی هم می‌توانند در هر یک از این دو گروه جای گیرند. روش ست کردن لباس آقایان با رنگ سبز

 

رنگ لباس مناسب برای تن پوست های گرم

 

رنگ پوست گرم

 

برای شما، بهترین رنگ لباس، رنگ های طبیعی است. بنابراین شما باید از رنگ هایی چون قرمز، هلویی، نارنجی، کهربایی، طلایی و زرد استفاده کنید. اگر هم به رنگ های سرد علاقه دارید سعی کنید که تن های گرم تر آنها را مانند زیتونی، ارغوانی، بنفش-قرمز انتخاب کنید. از میان رنگ های خنثی نیز رنگ هایی چون خاکستری مایل به قهوه ای، کاپوچینو و کرم مناسب شماست. از رنگ های جیغ و سرد مانند آبی یخی یا یاقوتی خودداری کنید به این دلیل که رنگ پوست شما را به شدت تحت تاثیر قرار می‌دهد و آن را بی روح و خاکستری می‌کند. چه آرایشی را با لباس صورتی کمرنگ ست کنیم پوستهای گرم تمایل به زردی دارند و به این افراد بیشتر رنگ موهای پرتقالی، زرد، قرمز و طلایی و رنگ چشم قهوه ای یا سبز به آنها می آید.

 

رنگ لباس مناسب برای تن پوست های سرد

 

رنگ لباس پوست سرد

 

رنگ هایی چون آبی روشن، زمردی و بنفش تیره به علاوه رنگ هایی چون اسطوخودوس، آبی یخی و صورتی برای شما بسیار مناسب است. شما می‌توانید رنگ های دیگری مانند یاقوتی، قرمز روشن یا زرد کم رنگ هم به تن کنید. اگر هم علاقه ای به رنگ های خنثی دارید، ما خاکستری، سفید و سورمه ای را به شما پیشنهاد می‌دهیم. از پوشیدن لباس هایی به رنگ های نارنجی، گوجه ای و زرد پر رنگ به شدت خودداری کنید. این افراد دارای پوستی شفاف و روشن هستند و اغلب رنگ موهای آبی، بنفش، نقره ای و خاکستری و رنگ چشم سبز، آبی، سیاه یا قهوه ای بیشتر به آنها می آید. اگر ته‌ مایه رنگ پوستتان آبی یا سرد است، رنگ زردلیمویی و سبزنعناعی انتخابی ایده‌آل برای رنگ شال و روسری، زیورآلات و بلوزهایتان است.

 

رنگ لباس مناسب برای تن پوست های خنثی

از آنجا که شما تن پوست خنثایی دارید، هر رنگ لباسی به شما می‌آید اما بهتر است که به دنبال رنگ های تیره و پخته تر به جای رنگ های روشن تر باشید. رنگ هایی مانند صورتی چرک، سبز یشمی، زرد و آبی پخته و رنگ های خنثی ای مانند کرم، نسکافه ای، خاکستری و سیاه می‌توانند از رنگ های متناسب با پوست صورت شما باشند. رنگ های جیغی مانند آبی کاربنی یا بنفش فسفری رنگ خنثی پوست شما را تشدید می‌کنند، به همین خاطر از پوشیدن آنها خودداری کنید اما در عوض از پوشیدن لباسی به رنگ قرمز روشن درنگ نکنید، مطمئنا بر تن شما به زیبایی خواهد درخشید.

 

چه رنگی برای تمام تن پوست ها مناسب است؟

 

لباس سفید

 

رنگ های زیادی هستند که به تمام رنگ پوست ها می‌آیند مانند سفید خالص یا رنگ صورتی ملایم. رنگ های ترکیبی چون سبز-آبی و بنفش پر رنگ نیز مانند رنگ های خنثی عمل کرده و بدون هیچ تاکیدی بر تن پوست تان، با آن سازگار می‌شوند.

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
برچسب ها:
پوست
EXT
لباس
ست کردن
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
تازه‌های اینستاگرام
اینستاگرام نیکی‌چین
اینستاگرام بساز و بچین
نظر خود را ثبت کنید