در حال گرفتن اطلاعات...

دو ماسک خانگی برای تقویت ناخن

بزرگنمایی
دسته: ناخن تاریخ نگارش: ۱۹ مهر ۱۳۹۵ - ۱۸:۵۸
5
تعداد رای‌دهندگان: 2510

بر اثر لاک زدن‌های پشت سر هم، زردی و خشکی ناخن یکی از رایج ترین مشکلاتی هست که خیلی از خانم‌ها باهاش مواجه میشن. دو تا ماسکی که تو این مطلب بهتون یاد میدیم رو چندبار استفاده کنید تا از تاثیر فوق العادشون متعجب بشین!

دو ماسک خانگی برای تقویت ناخن

ماسک رفع زردی ناخن

زردی ناخن‌ها یک مشکل بسیار معمول در خانم‌هاست. به خصوص که مدت زیادی ناخنتان پشت سر هم لاک داشته باشد. برای از بین بردن این مشکل به شما استفاده از لیموترش را پیشنهاد می‌کنیم که نقش بسیار موثری در از بین ردن لکه‌ها و زردی دارد. همینطور جوش شیرین نقش اسکراب و لایه بردار را ایفا می‌کند.

 

یک قاشق جوش شیرین را با مقداری آب لیموترش مخلوط کنید. می‌بینید که ماسکتان کف می‌کند. بگذارید کف آن بخوابد، سپس ترکیب را به انگشتان و ناخنتان بزنید. بعد از 10 دقیقه، ماسک را روی ناخنتان ماساژ داده و آن را بشویید.

 

زردی ناخن

 

ماسک رفع خشکی ناخن

خشکی ناخن‌ها به خصوص پس از هربار پاک کردن با استون یا لاک پاک کن، به مرور به شکنندگی ناخن‌ها می‌انجامد. جهت رفع این مشکل، روغن زیتون و عسل که هرکدام مرطوب کننده‌ای بسیار قوی محسوب می‌شوند را توصیه می‌کنیم.

 

یک قاشق عسل و یک قاشق روغن زیتون را با هم ترکیب کرده و آن را روی ناخن و انگشتانتان بزنید. پس از 15 دقیقه دستانتان را بشویید.

 

خشکی ناخن

 

این ماسک‌ها را حداقل یک روز در میان استفاده کنید تا در عرض چند هفته نتیجه فوق العاده آن را ببینید!

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.

ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
اینستاگرام بساز و بچین
نظر خود را ثبت کنید