دسته: جواهرات و ساعت تاریخ نگارش: ۲۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۷
5
تعداد رای‌دهندگان: 2194

امروز در زیبامون دات کام روز برسی ترندهای جدید بود! یکی دیگر از ترندهای زیبایی - جواهراتی که با آن رو به رو می‌شوید، مدل‌های عجیب ولی در عین حال جذاب و شیرین چاپ اثر انگشت روی حلقه عروسی است...

حلقه های نامزدی عجیب و معروف ترین حلقه نامزدی

از تتو کردن حلقه‌ی عروسی بر روی انگشت یا حلقه‌های جالب و خاص نامزدی و ازدواج، مردم به دنبال مدرن شدن و هرچه بیشتر غیر سنتی عمل کردن در روز ازدواجشان هستند. یکی از آخرین ترندها (بحث‌های داغ و مطرح) در شاخه‌ی ازدواج، یکی از شیرین‌ترین، جذاب‌ترین و در عین حال شخصی‌ترین مسایل دنیا است: بله، اثر انگشت!

 

یکی از یوزرهای سایت Reddit در مورد حلقه و درست کردن آن برای روز ازدواجش اینطور گفته است:

"از اثر انگشت همسرم روی کاغذ 70 اثر داشتم، سپس یک عکس از اثر انگشت گرفتم و آن‌را تمیز کردم. اثر انگشت‌ها در مرحله‌ی میکروسکوپی خیلی بهم ریخته هستند و نیاز به دستکاری و تمیز کردن دارند."

او سپس پرینت تمیز شده و حلقه‌ی مورد نظر را به یک سازنده‌ی جواهرات داد و بعد از آن حلقه‌ی خاص و خیلی شخصی‌اش آماده شد!

 

حلقه های نامزدی عجیب و معروف ترین حلقه نامزدی

 

کمپانی که این شخص حلقه را برای ساخت و پرداخت به آن‌ها داده بود حدود 1000 دلار هزینه برایش داشت. برای انتخاب گزینه‌های ارزان‌تر می‌توانید از نقره استرلینگ که روکش آب طلا داشته باشد استفاده نمایید.

 

حلقه های نامزدی عجیب و معروف ترین حلقه نامزدی

 

این اتفاق برای تمام جواهرات و طلاها و هر چیز کوچک دیگری که می‌خواهید یادگاری از عشق شما باشد، خواهد افتاد، خیلی زیباست!!

 

یکی از معروف‌ترین حلقه‌های نامزدی در فضای اینترنت و شبکه‌های اجتماعی حلقه‌ی نامزدی رزگلد متعلق به خانم Sylvia Billone است. خانم سیلویا بیلُن اطلاعاتی را راجع به حلقه‌ی خود منتشر کرده است که به این شرح می‌باشد: حلقه به عرض 2 میلی متر و در وسط آن الماسی تک به وزن 1.22 قیراط. یکی از بهترین ست کردن‌ها با این حلقه، ست کردن آن با حلقه باریک رزگلد و الماس‌های ریز روی آن است که در این عکس به خوبی مشخص می‌باشد. اگر شما نیز از طرفداران حلقه‌های رزگلد هستید، حتما این متن را بخوانید.

 

حلقه های نامزدی عجیب و معروف ترین حلقه نامزدی

انتخاب حلقه الماس و نامزدی را بخوانید.

حلقه‌های نامزدی و اردواج رزگلد را بخوانید.

سلبریتی‌ها و حلقه‌های نامزدی غیرمتعارف را بخوانید.

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
دکتر لاله صادقی
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید:
آتوسا
۲۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۵
بینهایت زشتن
پاسخ
نظر خود را ثبت کنید