در حال گرفتن اطلاعات...

نقش حنا

بزرگنمایی
دسته: اکسسوری تاریخ نگارش: ۲۳ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۹
5
تعداد رای‌دهندگان: 6050

گیاه حنا به دلیل خواصی که دارد، یکی از سنتی‌ترین رنگ‌های طبیعی است که برای رنگ کردن مو و پوست بدن مورد استفاده قرار می‌‌گیرد تا هم از فواید آن و هم از رنگ زیبایی که ایجاد می‌کند، به عنوان زینت دست و پا استفاده شود. نقش حنا که مدتی است در بین خانم‌های ایرانی هم محبوبیت پیدا کرده است...

نقش حنا

یکی از روش‌های تتوی موقت روی پوست، استفاده از انواع حنا سفید، سبز، قرمز و مشکی برای ایجاد طرح روی پوست و با استفاده از یک قیف سوزنی کوچک که بدون هیچ گونه عوارض است و مدتی است که استفاده از آن محبوبیت فراوانی پیدا کرده است.

بعضی از انواع حناهای صنعتی که با عنوان حنای آماده و حنای سیاه به فروش می‌رسند، دارای ترکیبات سمی و مضر هستند که می‌تواند مشکلات پوستی خطرناکی ایجاد کند.

 

نقش حنا

 

بسیاری از بانوان از حنا برای رفع بعضی از مشکلات پوستی مانند خشکی دست‌ها استفاده می‌کنند و خیلی‌ها هم از آن برای ایجاد زینت روی پوست کمک می‌گیرند. مدل طراحی حنا عربی از مدل‌هایی است که در آن از طرح و نقش گل‌ها زیاد استفاده می‌شود و نقش‌های هندسی هم در آن کاربرد زیادی دارد.

یکی دیگر از ویژگی‌های نقش حنای عربی این است که طرح آن روی پوست گسترده و پررنگ است و تقریبا تمام دست و پوست آن را می‌پوشاند.

 

نقش حنا

 

یکی از نمونه‌های طراحی بسیار پرطرفدار و رایج، استفاده از انواع طراحی خورشید مانند است که معمولا در کف دست یا روی آن انجام می‌شود.

 

نقش حنا

 

نقش حنا

 

نقش حنا

 

مدل‌های ظریف و زیبا که بر روی هر دو پا یا به صورت قرینه و یا به صورت غیر هم شکل طراحی می‌شوند هم از طراحی‌های محبوب بین بانوان است.

 

نقش حنا

 

نقش حنا

 

نقش حنا

 

نقش حنا

 

نقش حنا

 

نقش حنا

 

آموزش تتو با حنا

آموزش تهیه‌ی حنای سفید برای تتو

چگونه حنا را از روی دست پاک کنیم؟ (سری اول)

چگونه حنا را از روی دست پاک کنیم؟ (سری دوم)

طرح حنا روی مچ دست

نقش حنا عربی

حنای بی رنگ برای تقویت مو

دانستنی هایی در مورد تاتوی موقت

تتو موقت

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
محدثه مرامی
۸ آذر ۱۳۹۶ - ۲۱:۱۱
جالب بود
پاسخ
نظر خود را ثبت کنید