در حال گرفتن اطلاعات...

بدون دکلره موهایتان را روشن کنید

بزرگنمایی
دسته: مو تاریخ نگارش: ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۹:۵۸
5
تعداد رای‌دهندگان: 4562

نکته مهم روشن در آوردن رنگ مویی با پایه تیره، آن هم بدون دکلره، دقت در انتخاب رنگ و اکسیدان است. در ادامه با ما همراه باشید.

بدون دکلره موهایتان را روشن کنید

نکته مهم روشن در آوردن رنگ مویی با پایه تیره، آن هم بدون دکلره، دقت در انتخاب رنگ و اکسیدان است. در بازار امروز رنگ موی ایران، اکسیدان شماره ۱ یا ۶ درصد، شماره ۲ یا ۹ درصد و شماره ۳ یا ۱۲ درصد وجود دارد که با توجه به رنگ دلخواه باید از اکسیدان مناسب آن استفاده کرد.

 

روشن کردن موهای نازک

 

رنگ موی زیبا

 

در صورتی که شخصی موهای نازک رنگ‌ نشده داشته باشد و بخواهد موی خود را ۳ درجه روشن کند با استفاده از اکسیدان شماره ۲ یا همان ۹ درصد و ترکیب آن با رنگ دلخواه می‌تواند مو را ۳ درجه روشن کند. اولاپلکس مو چیست

 

روشن کردن موهای ضخیم

 

رنگ مو روشن

 

هر چه مو ضخیم‌ تر و تیره‌ تر باشد، باید از اکسیدان درصد بالایی استفاده شود. اکسیدان شماره یک یا ۶ درصد برای موهایی که می‌خواهند تنها یک درجه روشن شود، پیشنهاد می‌شود و اکسیدان ۱۲ درصدی برای روشن کردن ۴ تا ۵ درجه مو کاربرد دارد. باید توجه داشت که رنگ و اکسیدان به تنهایی هیچ تاثیری روی مو ندارند و باید از ترکیب هر دو استفاده کرد. موهایی که سفیدی آنها بیش از ۵۰ درصد است، رنگ موهای شماره ۰۰ پیشنهاد می‌شود. هایلایت روی موی مشکی

در برخی از برندهای معروف، رنگ موهایی با نام اسپیشیال بلوند وجود دارد که می‌توان با استفاده از اکسیدان مناسب و بدون پودر دکلره رنگ مو را تا پایه ۶ درجه روشن کرد. در صورتی که مو از قبل های‌لایت شده باشد با استفاده رنگ‌های اسپیشیال می‌توان مو را به رنگ دلخواه درآورد. باید به این نکته توجه داشت که رنگ و اکسیدان مصرفی برای رنگ مو به جنس، پایه اصلی رنگ مو بستگی دارد. دقت در انتخاب اکسیدان و رنگ موی مناسب می‌تواند ما را به رنگ دلخواه نزدیک کند. مش به روش خانگی

 

روش روشن کردن مو با هیدروژن پراکسید

 

موی بلوند

 

۱. موهایتان را با شامپو بشویید و خشک کنید، سپس محلول پر اکسید هیدروژن را به روی موهای خود کاملا بمالید و با یک شانه ی دندانه درشت نیز موهای خود را شانه کنید تا محلول کاملا به موهای شما مالیده شود.
۲. می توانید محلول پر اکسید هیدروژن را درون یک بطری اسپری کننده بریزید و به موهای خود اسپری کنید یا محلول را در یک کاسه ریخته و با کمک پنبه به روی موهای خود بمالید.
۳. مراقب باشید زمان اسپری کردن محلول فقط محلول به موهای شما برسد نه به پوست سر شما ،تا از هر نوع التهاب پوستی جلوگیری شود.
۴. بعد از اینکه موهایتان را کاملا با محلول آغشته کر دید، با یک کلاه حمام یا یک کیسه ی پلاستیکی سر خود را بپوشانید ،البته کیسه ی پلاستیکی بهتر است.
۵. بهتر است محلول ۱۵ الی۲۰ دقیقه روی سر شما بماند، زیرا اگر بیشتر بماند ممکن است به موی سر شما آسیب برساند.
۶. موهای خود را با آب سرد یا ملایم آبکشی کنید زیرا اب گرم به موی شما آسیب میرساند.
۷. پس از روشن کردن موی خود حتما هر بار که حمام می روید از نرم کننده ی مو استفاده نمایید تا از آسیب رسیدن به موهای شما جلوگیری شود، فراموش نکنید نرم کننده ها نباید بیشتر از ۲ تا ۳ دقیقه روی موی شما بماند.

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
دنیا طاهایی
۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۳:۱۵
بله کار های خوبی رو تصیه میکنمت من چند تارو کردم و انجام شد توصیه میکنم ازش استفاده کنید و موهای خودتون روالکی رنگ مو نزنید موها نارک میشع و کم پشت
پاسخ
مهردخت
۳۰ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۰:۵۸
وایی این بینظیره
پاسخ
نظر خود را ثبت کنید