دسته: مراقبت از مو تاریخ نگارش: ۳۰ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۴
5
تعداد رای‌دهندگان: 2534

همه به شما می‌گویند که چقدر به موهای فر طبیعی شما غبطه می‌خورند و بله، شما می‌دانید که آن‌ها واقعا شگفت‌انگیز هستند. اما اگر شما با این مارپیچ‌ها متولد نشده بودید، احتمالا نمی‌دانستید چقدر برای کنترل کردن این موها، باید تلاش کرد. جداً کار زیادی می‌طلبد 5 مساله که تنها زنان با موهای فرفری درک می‌کنند...

5 مساله که زنان مو فرفری درک می‌ کنند

کوتاهی اشتباه موهای فرفری

باعث می‌شود موهایتان آشفته‌تر به نظر برسند. کوتاه کردن موهای فر یک هنر است و یک برش اشتباه قیچی باعث می‌شود که شما برای چند ماه مجبور شوید با موهای کرک مانند کنار بیایید.

برس زدن

تنها یک گزینه نیست. امان از گره‌ها. تنها سعی کنید برس را روی موهای فر خشک بکشید. بله ما این‌طور فکر می‌کنیم.

بعضی وقت‌ها مردم فکر می‌کنند شما نامرتب هستید. فقط به این دلیل که بافت موهای شما کمی آشفته است به این معنا نیست که موهایتان بی نقص و حرفه‌ای آرایش نشده‌اند و مرتب نیستند. اما شما به درستی می‌دانید که اگر یک مصاحبه کاری یا قرار ملاقات داشته باشید، آن‌ها را سشوار و صاف می‌کنید که منجر می‌شود به … و هر کاری برای اجتناب از بهم ریختن آن‌ها انجام خواهید داد. وقتی باران می‌بارد، تحت هیچ شرایطی پایتان را از خانه بیرون نمی‌گذارید.

شست‌وشو

شست‌وشوی موهایتان یک فرایند مفصل است. شما شامپوی مخصوص موهای فر، ماسک نرم کننده قوی (چون موهای فر خشک هستند) و مخلوطی از محصولات حالت دهنده دارید (که لازم است به ترتیب درستی استفاده شود) تا مطمئن شوید پس از حمام وز نمی‌کنند.

دلیل اینکه چرا فقط یک بار در هفته آن را انجام می‌دهید. چطور بدون شامپوی خشک زندگی می‌کنید؟

خوابیدن با موهای مرطوب

یکی از بزرگترین اشتباهاتی است که ممکن است مرتکب شوید. وقتی این شرایط نامساعد پیش می‌آیند، با پیچ‌هایی که هر کدام به سمتی رفته‌اند از خواب بیدار می‌شوید و به همین دلیل است که حتما یک دیفیوزر برای سر سشوار خود نیاز دارید.

رطوبت دشمن شماست

تابستان بدترین زمان در سال برای موهای فر شماست چون هوای گرم و مرطوب بیشتر باعث وز خوردن آن‌ها می‌شود. اما بخش مثبت آن این است که موهایتان را به خوبی در بالا جمع می‌کنید.

افراد با موهای صاف مرتبا به شما می‌گویند که به موهای فر شما غبطه می‌خورند. بله وقتی از دست موهای خود خسته شده‌اید، می‌توانید این را به خود بگویید تا روز خوبی با موهای فرفری خود داشته باشید.

 

مدل فر مو 2017 (ویدیو)

مدل مو فر درشت

مدل موی فر و باز

مدل های موی فر

فر کردن مو در خانه

 

 

منبع: تناسب اندام

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
اپیلاسیون نانا
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید:
نظر خود را ثبت کنید