ایده های آرایشی برای جذابیت بیشتر در مهمانی ها - قسمت سوم

بزرگنمایی
دسته: نکات زیبایی و آرایشی تاریخ نگارش: ۵ تیر ۱۳۹۶ - ۰۰:۴۷
5
تعداد رای‌دهندگان: 3028

روش‌های زیبایی و آرایشی برای جذابیت بیشتر در مهمانی‌ها! (قسمت سوم)

ایده های آرایشی برای جذابیت بیشتر در مهمانی ها - قسمت سوم

اگر نگاهی به سلبریتی‌ها و نحوه آرایش آن‌ها کرده باشید، حتما متوجه تفاوت سبک آرایشی آن‌ها با خودتان خواهید شد. اما این تفاوت در چیست؟ چرا استفاده آن‌ها از لوازم آرایش، نتیجه بهتری دارد؟ شاید یک بخش این قضیه مربوط به زیبایی طبیعی آن‌ها باشد، اما واقعیت این است که آن‌ها از سبک آرایشی جذاب و فریبنده‌ای استفاده می‌کنند که می‌تواند برای شما و آرایشی که در مهمانی‌ها و جشن‌ها دارید، یک ایده بسیار عالی باشد.

 

چگونه در مهمانی‌ها مانند سلبریتی‌ها بدرخشیم؟

مدل موی صاف و درخشان

به ترکیب زیبایی آرایش چشم دودی و تیره، موهای صاف و براق و لباس این سوپر مدل مشهور ویکتوریا سکرت دقت کنید که به چه زیبایی طراحی‌های جذاب خانه زیبایی بالمین را زنده کرده است.

موهای صاف و زیبا

 

بدون ترس و جذاب

کندال جنر از امتحان کردن مدل‌های جدید و جسورانه هیچ ترسی ندارد و برای مدل مو و آرایش به خودش سخت نمی‌گیرد و رژلب قرمز کلاسیک یا موهای نامرتب و بسته شده در بالای سر را به شکل گیرا و جذابی برای خودش امتحان می‌کند.

آرایش کندال جنر

 

ابروهای بولد و پهن

این مدل ویکتوریا سکرت هم به آرایش کم یا صورت بدون آرایش، بیشتر اهمیت می‌دهد و در اینجا هم ابروهای پهن و تیره که حالتی پسرانه دارد، باعث زیبایی و جذابیت بیشتر صورتش شده است.

ابروهای زیبا

 

متفاوت با همه

این فرشته ویکتوریا سکرت با این مدل آرایش چشم بسیار جذاب، واقعا خیره کننده است، هرچند که مدل موی او نیز دست کم از آرایش چشمش ندارد و حتما برای همه خانم‌ها جذاب است که این مدل را کودکانه را امتحان کنند.

آرایش چشم جذاب

 

استایل نمایشی

این مدل معروف هم با استایل و آرایشی که در فشن شوی برند الی‌ساب داشته در خیابان ظاهر شده است که با موهای موج‌دار طبیعی نشان داده که این مدلی هم جذاب و گیراست.

مدل آرایش فشن شو

 

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
اینستاگرام بساز و بچین
نظر خود را ثبت کنید