دسته: آرایش کلی صورت تاریخ نگارش: ۶ تیر ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۱
5
تعداد رای‌دهندگان: 1040

می‌خواهید آرایش و گونه‌هایتان طبیعی و جذاب باشد؟! ترفند زیبایی گونه‌ها در چیست؟!

انتخاب رژگونه بر اساس رنگ پوست - قسمت اول

رژگونه مناسب بر اساس رنگ پوست و نوع پوست کدام است؟

استفاده از میران اندکی رژگونه، تاثیر خیلی زیادی را می‌گذارد. وقتی که کمی رنگ صورتی رزی را به سیب گونه می‌زنید، تاثیر و زیبایی آن‌را به سرعت روی صورت و استایلتان می‌بینید. استفاده از رژگونه زمانی حیاتی می‌شود که از خط چشم‌های رنگی نیز استفاده کنید. ترفند زیبایی طبیعی با رژگونه در چیست؟ پیدا کردن رنگ و بافت صحیح مطابق با رنگ و جنس پوستتان. وقتی که رنگ نادرست را برای رژگونه انتخاب می‌کنید، کل آرایشتان به شکل خیلی بدی وارد ناحیه‌ی "دلقک طور" می‌شود. اما انتخاب رنگ مناسب باعث زیباتر شدن رنگ پوستتان و درخشش آرایش‌تان می‌شود. ترفندها و نکات آورده شده در متن زیر را به دقت بخوانید تا بتوانید بهترین رنگ و بافت نسبت به پوستتان را انتخاب کنید!

 

راهنمای رژگونه

قبل از این‌که صرفا به خاط رنگ یک رژگونه را بخرید، به بافت آن نیز فکر کنید. رژگونه کرمی برای پوست‌های خشک و نرمال و رژگونه پودری برای پوست‌های نرمال و چرب. دلیل این کار چیست؟ مانند مرطوب کننده، فرمولاسیون‌های مخملی خیلی بهتر از محصولات پودری جذب پوست‌های خشک می‌شوند و از ورقه‌ای شدن آن جلوگیری می‌کنند. محصولات پودری برای جذب کردن روغن اضافی پوست‌های چرب مناسب هستند. در صورت رعایت این ترفند، هم پوستتان بسیار زیبا خواهد شد و هم بهترین حالتی را که از یک میکاپ انتظار دارید، خواهید گرفت. حالا بهتر است در ادامه به انتخاب بهترین رنگ بر اساس تناژ رنگی پوستتان بپردازید.

 

انتخاب رنگ رژگونه

 

رنگ پوست روشن

خانم‌هایی که رنگ پوست سفید و روشنی دارند، نباید از رنگ‌هایی که خیلی بولد و پر طراوت هستند استفاده کنند؛ استفاده از رنگ صورتی ملایم، هلویی روشن و مرجانی ملایم می‌تواند حالت کلی صورتتان را به میزان خیلی زیادی بهبود بخشد و زیباتر کند. یک رژگونه کرمی را تصور کنید که حالت نهایی خیلی ملایم و طبیعی روی صورتتان دارد و بدون سنگین کردن و بیش از حد کردن رنگ صورتتان به آن جذابیت می‌دهد. رژگونه‌های کرمی به میمیک کلی صورت حالت نهایی زیبایی را به طبیعی‌ترین حالت ممکن می‌دهند.

وقتی که رژگونه را به صورت می‌زنید، کلید موفقیتتان استفاده از میزان کمی رژگونه است. اندکی رنگ را براش مخصوص به گونه بزنید و به خوبی آن را پرداخت (Buff) کنید.

استفاده از میزان زیادی رژگونه و یا رنگ‌های خیلی اشباع، باعث به جای ماندن خطوط و حالت نهایی خیلی خشن و غیر طبیعی می‌شود.

 

رنگ رژگونه برای پوست سفید

 

اشتباهات آرایشی رژگونه زدن را بخوانید.

برندهای برتر رژگونه را بخوانید.

چرا رژگونه برای آرایش ضروری است؟

ترمیم پنکیک و رژگونه شکسته را بخوانید.

آموزش کامل رژگونه زدن (ویدیو) ببینید.

نکات آرایشی برای اینستاگرام و رژگونه زدن را بخوانید.

اینفوگرافی انواع براش‌های آرایشی را بخوانید.

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
فروشگاه اینترنتی لنزینو
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید:
نظر خود را ثبت کنید