3 روش برای تیره کردن ابروها و نکات مربوط به آنها

بزرگنمایی
دسته: چشم و ابرو تاریخ نگارش: ۱۰ تیر ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۱
5
تعداد رای‌دهندگان: 35857

ابروهای تیره، باعث جوان‌تر به نظر آمدن چهره می‌شود. با این سه روش، می‌توانید ابروهایی تیره و زیبا داشته باشید...

3 روش برای تیره کردن ابروها و نکات مربوط به آنها

خیلی از خانم‌ها، ابروهای روشن و کم‌رنگی دارند که باعث بی‌رنگ و رو به نظر آمدن چهره‌شان می‌شود. به طور کلی، ابروهای تیره و مشکی باعث جوان شدن چهره می‌شود و می‌تواند صورت فرد را کاملا تحت تاثیر قرار دهد. به همین خاطر هم خیلی‌ها تمایل دارند که با ابروهای تیره‌تر، چهره زیباتری داشته باشند.

روش‌های تیره کردن ابروها را تقریبا هر خانمی می‌داند، اما اصول آن و نکات مربوط به هر کدام را خیلی از خانم‌ها نمی‌دانند و اجرا نمی‌کنند و شاید به همین خاطر است که خیلی‌ها از نتیجه آرایششان کاملا راضی نیستند.

 

روش‌های تیره کردن ابروها و نکات مربوط به آن‌ها

 

تیره کردن ابروها با رنگ

یکی از روش‌های تیره‌تر کردن رنگ ابروها، استفاده از رنگ‌های مصنوعی است که هم در سالن‌های آرایشی و هم در خانه قابل انجام است. برای این کار، به نکات زیر توجه کنید:

1. حتما رنگی را انتخاب کنید که دو یا سه درجه از رنگ طبیعی موهایتان روشن‌تر باشد، زیرا هرگز رنگ ابروها با رنگ موها یکسان نیست (ابروهای همرنگ با رنگ موها و یا تیره‌تر از آن‌ها، باعث غیر طبیعی جلوه کردنشان خواهد شد).

2. حتما رنگی را تهیه کنید که مخصوص ابروها باشد، نه موها!

3. اگر این کار را در خانه انجام می‌دهید، حتما طبق دستوری که روی جعبه رنگ نوشته شده است عمل کنید و زمان آن را هم کاملا در نظر بگیرید.

4. مراقب چشم‌ها باشید، رنگ مصنوعی می‌تواند باعث سوزش و تحریک آن‌ها شود.

رنگ کردن ابروها

 

تیره کردن ابروها با آرایش

تیره کردن ابروها با استفاده از لوازم آرایشی مانند مداد و ریمل ابرو، یک روش موقتی و یک روزه است که با شستن صورت از بین می‌رود. خیلی از خانم‌ها اصول تیره کردن ابروها را نمی‌دانند و بعد از آرایش، زیبایی چهره خود را به دلیل رعایت نکردن نکات زیر کاهش می‌دهند. برای تیره کردن ابروها با آرایش، به نکات زیر دقت کنید:

1. برس ریمل ابرو را به خوبی در داخل آن بغلتانید تا به مایع ریمل آغشته شود.

2. مایع اضافی روی برس را با لوله ریمل بگیرید. اگر میزان مایع ریمل زیاد باشد، باعث پررنگ شدن بیش از حد ابروها می‌شود.

3. برس ریمل را به آرامی روی تارهای ابرو بکشید نه روی پوستتان!

4. این کار را با دقت انجام دهید و سعی کنید که تمامی قسمت‌ها، بدون لکه و مایع اضافی باشد، یعنی کاملا یکدست و یکنواخت ریمل بزنید تا طبیعی به نظر آید.

5. همیشه در بین کار، کمی مکث کنید و ابروها را با دقت برانداز کنید تا اگر در جایی مشکلی وجود دارد که باعث غیر طبیعی شدنشان می‌شود، آن را سریع رفع کنید.

آموزش استفاده از ریمل ابرو

 

تیره کردن ابروها با سایه چشم

شاید ساده‌ترین روش تیره کردن ابروها، استفاده از سایه چشم باشد. برای این کار هم به نکات زیر دقت نمایید:

1. یک سایه که رنگ طبیعی موها را دارد، انتخاب کنید.

2. براش مخصوص سایه چشم را به آن آغشته کنید و به آرامی در سرتاسر ابروها بکشید. براش سایه را روی پوستتان به حالتی بکشید که هاله‌ای از رنگ ایجاد کند نه یک خط مشخص و پررنگ.

3. بعد از اینکه تمام ابرو را با سایه تیره کشیدید، حالا با یک رنگ که کمی روشن‌تر از رنگ قبلی است، دوباره روی ابروها را بکشید تا طبیعی جلوه کند.

تیره کردن ابرو

 

روش های جوان شدن با آرایش

بهترین لایه بردار برای پاها

آموزش قدم به قدم آرایش کلاسیک بسیار شیک

تقویت موی سر

مدل ابرو و آرایش زیبای آن

ریمل ابرو

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
اینستاگرام بساز و بچین
نظر خود را ثبت کنید