مژه مصنوعی - چسباندن و استفاده از آن

دسته: چشم و ابرو تاریخ نگارش: ۱۲ تیر ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۴
5
تعداد رای‌دهندگان: 5930

چگونه باید مژه مصنوعی را چسباند و چگونه می‌توان خط چشم گربه‌ای شیکی را روی آن کشید؟!

مژه مصنوعی - چسباندن و استفاده از آن

مژه مصنوعی و خط چشم گربه‌ ای:

متاسفانه خیلی از خانم‌ها از داشتن موهبت بزرگ مژه‌های پر و بلند محروم هستند، اما این بدان معنی نیست که نمی‌توانید آن‌ها را داشته باشد. از مژه مصنوعی تا زمانی که غیر طبیعی نشده باشد، استفاده کنید.
خوشبختانه راه‌حل‌های مانند پرایمر مژه، ریمل‌های افزایش طول، اسکتنشن‌های مژه و مژه مصنوعی وجود دارند. درست است که مژه مصنوعی‌ گذاشتن کار ساده‌ای نیست، اما وقتی با تمرین و مطالعه متن زیر حرفه‌ای شدید، با خط چشم گربه‌ ای و مژه‌های بلند و پر به صورتتان زیبایی خاصی بدهید! با زیبامون دات کام همراه باشید!

 

مژه بلند و طبیعی

 

قدم اول: استایلی را انتخاب کنید که به شما بیاید

برای شروع، تصمیم بگیرید که می‌خواهید چه استایلی داشته باشید؟ بعد از انتخاب یک جفت مژه، قبل از چسب زدن، آن‌ها را امتحان کنید تا مطمئن شوید طول مژه مصنوعی اندازه است یا خیر. آرایش صورت با مژه های مصنوعی اینستاگرامی

 

قدم دوم: زدن چسب مژه

بعد از این‌که سایز درست مژه مصنوعی را امتحان کردید و بدست آوردید، اندکی بند اتصالی مژه‌ها را با انگشتانتان خم و راست کنید تا قالب آن تثبیت شود. سپس، چسب را برداشته و یک خط نازیک از آن‌را به لبه‌ی مژه مصنوعی بکشید. اجازه دهید که چسب کمی خشک شود و بعد آن‌را قرار دهید.

 

چسب زدن مژه مصنوعی

 

قدم سوم: مژه‌ها را سوار کنید

حالا به قسمت مهم و ترفند طور می‌رسیم، برای قرار دادن مژه بر روی مژه‌های اصلی، مژه‌های خودتان را فر دهید. سپس از یک موچین استفاده کنید و ست مژه‌ی چسب دار را به نزدیک‌ترین حالت به مژه‌های واقعی خودتان نزدیک کنید.
بهتر است ابتدا مرکز و سپس دو انتها را بچسبانید. اگر یک قسمت از مژه‌های فیک بدون چسبیدن باقی ماند، به راحتی به آن اندکی چسب زده (به کمک گوش پاک‌کن) و اجازه دهید کمی خشک شود و سپس اتصال دهید.

 

سوار کردن مژه مصنوعی ها

 

قدم چهارم: ریمل بزنید

وقتی‌که عملیات انجام شد، یک دقیق صبر کنید تا کاملا خشک شوند، سپس به ملایمت با انگشتانتان هر دو مژه را به هم بفشارید و سپس ماسکارای مورد علاقه‌تان را بزنید و با براش مژه روی آن‌ها را بکشید. ریمل زدن و آرایش چشم

 

ریمل زدن

 

قدم پنجم: کشیدن خط چشم گربه‌ ای

 ممکن است فکر کنید که چرا خط چشم گربه‌ ای؟! در دنیای آرایشی و زیبایی که ترندها به صورت غیر قابل پیش بینی ایجاد می‌شوند، خیلی خوب است که برخی از استایل‌های ارایشی همیشه ثابت می‌مانند؛ از جمله رژ لب قرمز، سایه چشم اسموکی و خط چشم گربه‌ ای!

مرحله اول: برای کشیدن این مدل خط چشم، ابتدا روی پلک را پرایمر بزنید، سپس از یک خط چشم سر صاف (اگر براش استفاده می‌کنید و سر نازک اگر از خط چشم ماژیکی استفاده می‌نمایید.) خطی را از گوشه‌ی خارجی چشم به سمت خط پلک رسم کنید و به محض رسیدن به خط پلک متوقف شوید.

مرحله دوم: بعد از مرکز خط مژه پلک بالا شروع کنید و خطی را بکشید که به انتهای خط قبلی متصل شود. (شکل 2)

مرحله سوم: از گوشه داخلی چشم شروع کرده و کل پلک را با خط بکشید.

مرحله چهارم: قسمت‌های خالی داخلی را پر کنید، حالا خط چشم گربه‌ ای جذا و مژه مصنوعی پر پشت و خاصی دارید!

 

کشیدن خط چشم گربه ای


نکات و ترفندهایی برای کشیدن خط چشم - قسمت دوم

خط چشم مایع و نکات آن

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.

ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نظر خود را ثبت کنید