سفارش کالا و خدمات زیبایی

جذابیت - چگونه باکلاس باشیم؟ قسمت دوم

بزرگنمایی
دسته: هنر و سبک زندگی تاریخ نگارش: ۲۲ تیر ۱۳۹۶ - ۰۷:۵۵
5
تعداد رای‌دهندگان: 5284

خیلی‌ها باکلاس بودن را در تیپ و ظاهر می‌دانند و دقیقا اشتباهشان همینجاست چون باکلاس بودن در حرکات، رفتار، صحبت کردن و برخورد اجتماعی خلاصه می‌شود.

جذابیت - چگونه باکلاس باشیم؟ قسمت دوم

جذابیت و باکلاس بودن یک مسئله رفتاری است. هیچ کس نمی‌تواند میزان بهره خود از زیبایی را تعیین کند و همچنین خیلی از ثروتمندان هم هستند که به هیچ وجه لباس و تیپ زیبایی ندارند، بنابراین فقط سلیقه، ادب و شخصیت است که می‌تواند یک فرد را باکلاس و دارای جذابیت جلوه دهد و یا برعکس!

در این مطالب می‌توانید بهترین و ساده‌ترین نکات درباره بالا بردن سطح فرهنگ و برخورد اجتماعی و همچنین معیارهای جذابیت شخصی در لباس پوشیدن، صحبت کردن و مسایل وسیع‌تری را که هم مربوط به زنان می‌شود و هم مربوط به مردان، بیاموزید و به کار ببرید. هر نکته را به خوبی به ذهنتان بسپرید و هر روز سعی کنید روی تعدادی از آن‌ها تمرکز کنید تا کم‌کم به یک عادت همیشگی و جزء شخصیتتان تبدیل شود و شخصی با کلاس و جذاب باشید.

 

نکاتی برای باکلاس و جذاب بودن

9. در آسانسور چطور باکلاس و جذاب باشیم؟

شما عجله دارید و این قابل فهم است، اما اینکه دیگران را مورد اذیت قرار دهید و به آن‌ها فشار بیاورید، اصلا قابل فهم نیست! اگر عجله دارید سعی کنید در نزدیکی در آسانسور بایستید و به جای هل دادن دیگران، نظم و ترتیب را رعایت کنید تا در نظر دیگران باکلاس و جذاب باشید.

 

باکلاس باشیم

 

10. باکلاس ها کیف دستی‌شان را کجا می‌گذارند؟

آیا افراد باکلاس با داشتن یک کیف گران قیمت و شیک از یک برند معروف، باز هم حاضر هستند آن را درست وسط میز و درمقابل چشم دیگران قرار دهند؟ خیر باکلاس ها این کار را نمی‌کنند چون شخصیتشان اجازه نمی‌دهد که با یک کیف مورد بررسی قرار بگیرند.

همیشه کیفتان را در کنار صندلی یا زیر میز قرار دهید!

 

رفتار باکلاس

 

11. پیژامه برای وقت خواب است!

خیلی از مردان و زنان فکر می‌کنند که می‌توانند در خانه پیژامه بپوشند و اشکالی هم ندارد که افراد خانواده و یا حتی دوستان و مهمان‌ها آن‌ها را با این لباس ببینند، چون در خانه هستند، خیر! این طور نباید فکر کنید. پیژامه یک لباس راحتی، مخصوص خواب و بدون جذابیت است که اصلا هم باکلاس نیست و نباید آن را در موقع نهار و شام خوردن و بودن در کنار دوستانتان انتخاب کنید.

 

جذاب و باکلاس باشیم

 

12. به حریم خصوصی کودکان احترام بگذارید.

کودک شما همان چیزی را می‌آموزد که در رفتار شما می‌بیند و نه در گفته‌هایتان! پس هنگام ورود به حریم شخصی آن‌ها، مانند یک فرد با کلاس و جذاب، در بزنید و اجازه بخواهید. اگر قصد کنترل کردن رفتارهای آن‌ها را دارید، باید بگوییم که این راهش نیست.

 

جذابیت در رفتار

 

13. در سینما چطور باکلاس باشیم؟

همه افراد برای فیلم دیدن به سینما می‌آیند حتی خود شما، پس فقط فیلم ببینید و از صحبت کردن با نفر کناری یا تلفن بپرهیزید، چون حتما با تذکر دیگران مواجه خواهید شد که این اصلا برای باکلاس بودنتان خوب نیست!

 

اصول باکلاس بودن

 

14. چگونه مثل باکلاس‌ها به مهمانی برویم؟

مهم‌ترین چیزی که باید در مهمانی رفتن به آن توجه کنید، لباس و سر و وضعتان نیست، این است که با اطلاع قبلی به منزل کسی بروید. هیچ کس همیشه در بهترین وضعیت خود قرار ندارد و ممکن است مشکلات و گرفتاری‌هایی داشته باشند و یا اصلا بخواهند برای کاری به جایی بروند. پس مثل یک فرد باکلاس چند ساعت قبل از رفتنتان به دیدار آن‌ها، با ایشان تماس بگیرید و از آن‌ها وقت ملاقات بخواهید تا کاملا هم باکلاس و جذاب جلوه کنید!

این برای خود شما هم خیلی بهتر است، چون در این صورت با قیافه‌های گرفته و ناراحت از اینکه چرا به آنجا رفته‌اید، مواجه نخواهید شد.

چگونه جذاب باشیم؟

 

چه کنیم تا باکلاس باشیم

 

15. چگونه در رستوران یک فرد باکلاس و جذاب باشیم؟

رستوران رفتن هم آذاب خاص خود را دارد که باید از آن‌ها آگاه باشید تا یک فرد باکلاس و جذاب جلوه کنید. اول اینکه اگر کسی شما را به یک نهار یا شام دعوت می‌کند، تا جایی که می‌توانید دعوت او را بپذیرید وگرنه با یک عذرخواهی مناسب که ناراحتی را از دور کند، دلیل عدم همراهی خود را توضیح دهید.

دوم اینکه افراد باکلاس، هیچ وقت در هنگام پرداخت هزینه غذا با یکدیگر بحث و تعارف نمی‌کنند. اگر مهمان کسی هستید، از اینکه تعارف کنید و نگذارید که حساب کند، جدا بپرهیزید و اگر قصد می‌کنید که شما صورت حساب را پرداخت کنید، به همراهتان بگویید که شما مهمان من هستید و این کار را قبل از غذا خوردن بکنید.

سوم اینکه اگر مهمان کسی در رستوران بودید، غذای همیشگی که خودتان با هزینه خودتان انتخاب می‌کنید، درخواست کنید و واقعا خیلی بد است که بخواهید گرانترین غذای منو را سفارش دهید!

چهارم اینکه آهسته غذا بخورید و سعی کنید صدای غذا خوردنتان به گوش کسی نرسد. میز غذا را به هم نریزید که انگار مشغول جنگیدن بوده‌اید! آروغ زدن هم یک کار کاملا مذموم و زشت است که از یک فرد باکلاس و جذاب، بعید است. اگر به طور ناخواسته و غیر ارادی آروغ زدید، حتما دستتان را جلوی دهانتان بگیرید و تا جای ممکن مانع آن شوید. حتما بعدش از دیگران عذرخواهی کنید.

 

رستوران رفتن

 

16. صحبت کردن یک فرد باکلاس و جذاب چگونه است؟

جذابیت شما بیشتر در صحبت کردنتان نمایان خواهد شد. بنابراین باید روی آن دقت و توجه بیشتری داسته باشید که در ادامه کاملا به شما توصیح خواهیم داد:

برای اینکه فرد باکلاس و جذابی به نطر آیید، علاوه بر اینکه باید با صدای مناسب و آرام صحبت کنید، باید کلمات را شمرده شمرده بگویید و از تند گفتن آن‌ها بپرهیزید.

درباره مسایل شخصی و خانوادگی خود با دیگران صحبت نکنید و از آن‌ها هم در این باره نپرسید.

قیمت وسایل، لباس، خانه، ماشین، سطح تحصیلات، دلیل اینکه دیگران چرا ازدواج نکرده و یا چرا بچه ندارند و... را از دیگران نپرسید که اصلا کار باکلاس و جالبی نیست و جذابیت شما را کاهش می‌دهد.

درباره مسایل بی‌ارزش اجتماعی و شوخی‌های نامناسب و مبتذل هم اصلا صحبت نکنید، این‌ها خط قرمز شما محسوب می‌شوند و به عنوان یک فرد باکلاس و جذاب ، نباید به آن‌ها نزدیک شوید.

از طولانی کردن صحبت هم بپرهیزید، هیچ کس حوصله حرف اضافه و کش‌دار را ندارد. پرحرف بودن اصلا کار باکلاس و جذاب نیست.

هیچ وقت در حضور دیگران با کسی درگوشی و پنهانی و یا با اشاره دست و صورت صحبت نکنید. اگر مسئله مهمی است که باید بگویید و در حضور دیگران نمی‌توانید، از دیگران عذرخواهی کنید و با فرد مورد نظرتان در جای دیگری صحبت کنید.

کتاب بخوانید و سطح معمولاماتتان را بالا ببرید. کتاب خواندن و داشتن آگاهی نسبت به مسایل مختلف، موقع صحبت کردن دایره واژگان و فهم شما را بالا می‌برند و این دقیقه مشخصه یک فرد باکلاس و جذاب است که باکلاس بودنش نمایشی نیست!

مهم‌ترین نکته هم اینکه قبل از صحبت کردن فکر کنید و کلمات و صحبت‌هایی را به زبان نیاورید که بعد از گفتنشان پشیمان و خجالت‌زده باشید. 

جذاب شدن بیشتر با این روش های ساده

 

چگونه باکلاس حرف بزنیم؟

 

17. استایل یک فرد باکلاس و جذاب چگونه است؟

اگر می‌خواهید فرد باکلاس و جذاب و دوست داشتنی به نظر آیید، باید اول از همه لبخند به لب داشته باشید. اخم کردن و عبوس بودن استایل مناسبی برای یک فرد باکلاس نیست.

همیشه تمیز باشید! لباس‌ها و موها و وسالتان را به طور مرتب بشویید و تمیز کنید. هیچ کس با موهای چرب و کثیف، لباس‌های لک‌دار که بوی نامطبوعی هم بذهذ، باکلاس و جذاب نیست.

از پوشیدن لباس‌های بسیار فاخر در مکان‌های عمومی بپرهیزید و لباس‌های نامناسب با عرف جامعه و با رنگ‌های نامتناسب و غیر هماهنگ هم خودداری کنید.

لباسی بپوشید که اندازه تنتان باشد، نه گشاد و نه تنگ! اینکه لباستان گشاد یا تنگ باشد، باعث می‌شود در آن احساس ناراحتی و خجالت کنید که اصلا جذاب و باکلاس نیست.

آرایشتان هم باید مناسب باشد و توی ذوق نزند. یک خانم باکلاس و جذاب ، هیچ وقت مانند فروشگاه لوازم آرایش به نظر نمی‌رسد!

همیشه بوی مطبوع و خوشایندی داشته باشید. اگر فردی هستید که زیاد عرق می‌کنید، به پزشک مراجعه کنید تا مشکلتان حل شود و همیشه سعی کنید بدنتان را خشک نگه دارید.

استایل و قامت مناسب و محکمی داشته باشید. از شل راه رفتن و نشستن، کج و کوله بودن و وارفتگی دوری کنید. افراد باکلاس و جذاب خیلی محکم و باصلابت راه می‌روند.

اگر فرد باکلاس و جذابی هستید، در مهمانی‌ها هر 5 دقیقه یک بار گوشی موبایل خود را در دست نگیرید و دایما مشغول آن نباشید. همچنین یک فرد باکلاس و جذاب از اینکه هر 2 دقیقه یک بار صدای زنگ موبایلش بلند شود خودداری می‌کند و آن را سایلنت نگه می‌دارد. به خصوص در محیط‌های عمومی که ممکن است اعصاب خیلی‌ها را تحریک کند.

 

استایل یک فرد باکلاس

 

چگونه باکلاس باشیم؟ قسمت اول

ایده های آرایشی برای جذاب شدن بیشتر در مهمانی ها - قسمت سوم

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
تازه‌های اینستاگرام
اینستاگرام بساز و بچین
الناز
۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۹
متشکرم خوب بود
پاسخ
فاطمه قاسم پور
۱۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۰
عالی
پاسخ
🌍
۲۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۴
متشکرم ازتون مطالب بسیار مفیدی بودند
پاسخ
😊😊
۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۴
مرسی عالی بود
نگارخزاعی
۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۷
عالی بود ممنون
پاسخ
مریم.ت
۲۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۰
عالی بود ممنون از مطالب مفیدتون😍😍
پاسخ
دنیز
۱۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۸
عالی سعی می کنم مثل ان ها باشم
پاسخ
میترا
۲۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۴
به نظر من خیلی عالیه و خیلی جاها بدرد میخوره ممنون از نکات خوبتون
یسنا
۱۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۱
خیلی جالب بود
پاسخ
....
۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۰:۳۹
بسیار خوب .... عالی تر از همیشه
پاسخ
فریده
۲۴ تیر ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۱
چقدر جالب خیلی خوب بود
پاسخ
نازی
۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۷
ممنون واقعا مطلب مفید و خوبی بود. خیلی هم به درد میخوره و میتونیم در جاهای ضروری از این مطالب استفاده کنیم.
آرزو
۵ آذر ۱۳۹۹ - ۰۱:۰۶
مرسی موثر بود
نظر خود را ثبت کنید