در حال گرفتن اطلاعات...

طالع ماه - آرایش و طالع بینی مهر ماه

بزرگنمایی
دسته: طالع بینی تاریخ نگارش: ۲۷ تیر ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۶
5
تعداد رای‌دهندگان: 2036

آرایش متولدین مهر ماه چگونه باید باشد تا زیباتر و فریبنده‌تر به نظر برسند؟ طالع ماه چه میکاپی را پیش بینی کرده است؟!

طالع ماه - آرایش و طالع بینی مهر ماه

بهترین آرایش بر اساس طالع ماه مهر


عزیزان مهرماهی، حالا نوبت شماست که بدرخشید و در سری طالع‌بینی آرایشی زیبامون دات کام در مورد آرایش مخصوص مهرماه بر اساس طالع ماه صحبت شود، جایی که با توجه به ویژگی‌های بهشتی متعادل‌گرای شما به روتین آرایش و زیبایی‌تان پرداخته می‌شود. بعد از عبور از آرایش شهریور ماه با رژ لب تمشکی ترکیبی و خط چشم خاص ولی ساده‌ی آن‌ها در ادامه به به آرایش ماه مهر بر اساس طالع ماه ‌شان می‌پردازیم.
متولیدن مهر، موقعی بهترین استایل را دارند که در هارمونی با درونشان و کسانی که در اطرافشان هستند، باشند. آن‌ها عاشق ارتباط با دوستانشان هستند و دوست دارند که هرچیزی را تا نهایی‌ترین حالت آن بدانند. متولدین مهر ماه صلح جو بوده و از هر چیزی که باعث مشکل و جدایی دو شخص از هم می‌شود دوری می‌کنند. وقتی‌که او شروع به ساختن آرایش خاص خود می‌کند، تمام این فاکتورها در کنار هم قرار می‌گیرند و یک استایل تک رنگ ( Monochromatic ) ساده را برای چشم‌ها به وجود می‌آورند. یک خط چشم ملایم و ارغوانی به صورت خط چشم گربه‌ای با گونه‌های تمشکی رنگ و رژ لبی ساتنی و تمشکی خیلی ملایم و سبک، استایل مورد نظر آن‌ها را به وجود می‌آورد. برای زیبایی بیشتر، کمی پودر درخشان کننده (یا هایلایت کننده براق) به صورت او اضافه کنید!

 

بهترین آرایش بر اساس طالع ماه مهر

 

آرایش خاص مهر ماه را به روش زیر داشته باشید:


سایه چشم تک رنگ ارغوانی روشن + خط چشم گربه‌ای + رژگونه تمشکی + رژ لبی ملایم و اندک

 

آماده‌سازی: پوستی بی‌نقص و درخشان


فرمول طلایی پوستی درخشان و شفاف را فراموش نکنید:
کلینزر ( Cleanser ) + مرطوب کننده مناسب پوست + فونداسیون (کرم پودر) مناسب هم از نظر فرمولاسیون و هم از نظر رنگ + کانسیلر مناسب + کانتورینگ و هایلایت. طبق طالع این ماه برای هایلایت کردن از هایلایتری استفاده کنید که درخشش خیلی زیادی داشته باشد! طبق روال هم از براش بادبزنی برای هایلایت کردن استخوان بالای گونه، قوس بینی، بالای لب و گیجگاه استفاده کنید. ( ترفندهای مهم برای کانتورینگ صورت و  بهترین کرم های فونداسیون داروخانه ای را بخوانید.)

 

 پوستی بی‌نقص و درخشان

 

خط چشم گربه‌ای ارغوانی روشن:


با کانتور کردن خط پلک شروع کنید، از یک رنگ قهوه‌ای - کرمی خنثی استفاده کنید و به ملایمت آن‌را روی خط پلک بکشید. سپس از یک رنگ ارغوانی تیره استفاده کرده و و روی پلک بالا و زیر پلک پایین بکشید. بعد می‌توانید با خط چشم مایع دلخواهتان یک خط چشم گربه‌ای ساده رسم کنید.

 

خط چشم گربه‌ای ارغوانی روشن

 

سایه چشم ارغوانی

 

خط چشم کشیدن

 

 

رژگونه تمشکی:


می‌توانید این‌بار بر اساس طالع ماه تان برای گونه‌ها از رنگ بیشتری استفاده کنید. ولی دقت داشته باشید که رنگ منتخبتان حتما باید درست‌ترین رنگ باشد. از رنگی استفاده کنید که برای نشا دادنش روی صورتتان نیاز به استفاده‌ی خیلی زیاد نباشید. انتخاب رژگونه بر اساس رنگ پوست - قسمت اول را بخوانید.

 

رژگونه تمشکی

 

رژ لب خیلی ملایم و محو:


وقتی می‌خواهید آرایش تک رنگ داشته باشید، همیشه یک قسمت از صورت را بولد و قسمت دیگر را محو و کم آرایش کنید. در این‌جا آرایش چشم‌ها بولد و جذاب است، پس رژ لبی ملایم به رنگ تمشکی با حالت نهایی ساتنی یا براق را بزنید.

 

رژ لب خیلی ملایم و محو

 

مژه مصنوعی:


اگر مژه‌های خیلی بلندی دارید، نیازی نیست که مژه مصنوعی بگذارید، یک یا دو لایه از ریمل مورد علاقه‌تان کافی است، اما اگر مژه‌های کوتاهی دارید، حتما برای این آرایش از مژه مصنوعی استفاده کنید. مژه مصنوعی - چسباندن و استفاده از آن را بخوانید.

مژه مصنوعی

 

آرایش بر اساس طالع ماه مهر

 

آرایش مهرماهی

 

طالع بینی ماه‌های دیگر را در این‌جا بخوانید.

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
اینستاگرام بساز و بچین
گل رز
۲۸ تیر ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۵
واقعا شما سایتتون بی نظیره از همه نظر
پاسخ
نظر خود را ثبت کنید