در حال گرفتن اطلاعات...

طالع ماه - آرایش و طالع بینی دی ماه

بزرگنمایی
دسته: طالع بینی تاریخ نگارش: ۳۱ تیر ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۲
5
تعداد رای‌دهندگان: 3188

بر اساس طالع ماه و طالع‌بینی آرایش کنید! متولد زیبای دی ماه باید چگونه آرایش کند تا جذاب‌تر به نظر برسد؟!

طالع ماه - آرایش و طالع بینی دی ماه

بهترین آرایش بر اساس طالع ماه دی

همان‌طور که می‌دانید، ستاره‌ها می‌توانند الهام بخش مدل و نوع آرایش کردن باشند، به خصوص که مجموع ستاره‌های یک ماه (یا طالع بینی) می‌توانند به انتخاب شما در نوع آرایش کمک کنند. در ادامه به این مساله می‌پردازیم که چرا متولدین دی ماه باید با خط چشم گربه‌ای و رژ لب بولد، از همه جذاب‌تر به نظر برسند!

 

آرایش و طالع بینی

 

آرایش خاص دی ماه را به روش زیر داشته باشید:

 

خط چشم گربه ای کلاسیک + رژ لب بولد و ترندی طور

متولدین دی، آدم‌هایی بسیار سخت‌کوش هستند و با این عقیده کاملا موافقند که باید امروز را به شدت کار کنند تا نتیجه را فردای آن ببینند! آن‌ها نسبت به دوستان و خانواده‌شان به شدت وفادار هستند، اما این دلیل نمی‌شود که از رسیدگی به خودشان باز بمانند. زیبایی متولد دی‌ماه بر اساس طالع ماه ش، به آرایشی ساده و روزانه منتهی می‌شود، اما او از تغییر دادن و دراماتیک کردن آرایشش یرای مواقع مهم و خاص، هیچ هراسی ندارد. همانند شخصیتش – سخت کوشی و سخت کار کردن – آرایش روزانه‌ای که دارد نیز با خط چشم گربه ای و درخشان و رژ لب بنفش ارکیدی بولد، خاص و زیبا است!

 

طالع بینی و آرایش دی ماه

 

آماده‌سازی: پوستی درخشان و بی‌نقص

در عین این‌که قوانین طلایی آماده‌سازی پوست را رعایت می‌کنید (در مقالات دیگر به آن اشاره شده است که شامل کلینزر + مرطوب کننده + فونداسیون مناسب + کانسیلر، کانتور و هایلایت می‌باشد)، از رژگونه‌ای استفاده کنید که طبیعی و در عین حال درخشان باشد و از نظر رنگ نیز با پوستتان هماهنگی داشته باشد تا رنگ اصلی و طبیعی را بهبود بخشد. هایلایت کننده‌ی خنثی و درخشانی را برای استخوان بالای گونه، قوس بینی و بالای لب انتخاب کنید.  بهترین کرم های فونداسیون داروخانه ای را بخوانید.

 

هایلایت کردن

 

سایه چشم صدفی درخشان:

 

از یک سایه چشم صدفی ( Opal ) براق برای برای استخوان زیر ابرو و گوشه‌ی داخلی چشمانتان استفاده کنید تا استایلی مدرن را به خط چشم گربه‌ای کلاسیکی که در ادامه خواهید کشید، بدهید.

 

سایه چشم صدفی

 

خط چشم گربه‌ای کلاسیک:

 

می‌توانید از خط چشم ژلی یا خط چشم مایع بنا به این‌که با کدام راحت‌تر هستید استفاده کنید، البته متولد دی ماه بنا بر طالع ماه خاصی که دارد (تمرین و کوشش فراوان + صبر زیاد) می‌تواند خط چشم خیلی شیک و بی نقصی را به راحتی همانند یک حرفه‌ای، بکشد. آموزش طراحی سه مدل خط چشم سریع برای مهمانی (ویدیو) را ببینید.

 

خط چشم ماژیکی

 

رژ لب بولد و داغ:

 

به دلیل این‌که این زیبای دی ماهی از خط چشم کلاسیک استفاده می‌کند، نمی‌توانید بگویید که از مد روز و رنگ‌های داغ و ترند ( Trend ) عقب است!

چون از خط چشم گربه‌ای و ساده استفاده کرده اید، می‌توانید رژ لب بولدی با هر رنگ که دوست دارید را به آن اضافه کنید. رژ لب - منتخب زیباترین و شیک ترین رژلب های خاص را بخوانید.

 

رژ لب بنفش

 

ریمل:

از ریملی استفاده کنید که حالت نهایی پر و حجیمی به چشمانتان بدهد، این مدل ریمل هب جذابیت بیشتر خط چشمتان کمک فراوانی می‌کند! ریمل زدن و آرایش چشم را بخوانید.

 

ریمل حجم دهنده

 

طالع بینی ماه‌های دیگر را در این‌جا بخوانید.

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
م
۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۴
برای من درست نبود
پاسخ
شاهدی
۳ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۷:۲۳
برا دوستم فرستادم واقعا درست دراومد
پاسخ
نظر خود را ثبت کنید