سفارش کالا و خدمات زیبایی
دسته: طالع بینی تاریخ نگارش: ۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۲
5
تعداد رای‌دهندگان: 3804

امروزه جوان‌ها همسرشان را خودشان انتخاب می‌کنند و به سختی تن به ازدواج می‌دهند. در این مطلب به بررسی سن ازدواج متولدین ماه‌های مختلف می‌پردازیم.

متولدین ماه‌های مختلف سال کی ازدواج می کنند؟

متولدین ماه های مختلف با توجه به ویژگی های مختلفشان خصوصیتهای اخلاقی متفاوت دارند. ما در این مطلب زمان ازدواج متولدین ماه های مختلف را تخمین زده ایم. شخصیت شناسی از روی رنگ مو

 

متولدین ماه فروردین ازدواج آنها عروسی عاشقانه اواخر دهه 20 سالگی  است

 

ازدواج

 

متولدین ماه فروردین در انجام کارها اراده قوی دارند و انقد صبر می‌کنند تا به مراد دلشان برسند. ازدواج برای متولدین ماه فروردین تصمیم بزرگ و سختی است. به همین خاطر در ازدواج کردن عجله نمی‌کنند. متولدین ماه فروردین قبل از 20 سالگی تن به ازدواج نمی‌دهند. شخصیت شناسی حالت پا هنگام نشستن روی صندلی

 

متولدین ماه اردیبهشت ازدواج آنها در فضای باز در دهه 30 سالگی است

متولدین ماه اردیبهشت بیشتر اهل واقعیت هستند و کمتر به خیال پردازی می‌پردازند. بهترین زمان ازدواج برای متولدین این ماه در دهه 30 سالگی است. آنها ابتدا باید آرامش را در درون خود جستجو کنند و بعد به دنبال پیدا کردن آرامش درون همسرشان بگردند. مناسب ترین فصل برای جشن عروسی متولدین ماه اردیبهشت فصل پاییز می‌باشد. عاشق این هستند که مراسم ازدواج خود را در فضایی باز و در میان برگهای پاییزی جشن بگیرند.

 

متولدین ماه خردادازدواج آنها پر از سورپرایز در 35 سالگی است

متولدین ماه خرداد شخصیت دو بعدی دارند به همین علت سخت می‌توان زمان ازدواج آنها را حدس زد. آنها یک لحظه برای ازدواجشان تصمیم خوبی می‌گیرند و لحظه بعد در آن تصمیم مردد هستند. اما بعد از سن 35 سالگی دیگر اینگونه نیستند. افراد متولد این ماه عاشق این هستند که جشن ازدواجی پر شور و با شکوه برپا کنند.

 

متولدین ماه تیرازدواج آنها جشنی کاملا خانوادگی در اواسط دهه 20 سالگی است

متولدین ماه تیر دوست دارند خیلی زود ازدواج کنند و همیشه به دنبال امنیت هستند. دوست دارند کنار فرد مورد علاقه شان احساس امنیت کنند. افراد متولدین ماه تیر بسیار عاشق خانواده هستند و به همین دلیل هم جشن ازدواج خود را خانوادگی برگزار می‌کنند. آنها عاشق این هستند که جشن ازدواج خود را در فصل تابستان برپا کنند.  

 

متولدین ماه مرداد ازدواج آنها در سال نو در 30 تا 40 سالگی است

متولدین ماه مرداد دوست دارند اول عاشق شوند و بعد عشقشان به ازدواج ختم شود. به همین خاطر است که متولدین این ماه رابطه های طولانی دارند. و همین باعث می‌شود که دیر ازدواج کنند. مردادی ها عشقشان بسیار پرشور و هیجان است و به همه ثابت می‌شود. دوست دارند مراسم ازدواجشان در یک شب رمانتیک و به یاد ماندنی مخصوصا شب سال نو باشد.

 

متولدین ماه شهریور ازدواج آنها در زمستان در اواخر دهه 20 سالگی است

متولدین این ماه از نظر دیگران لجباز هستند. اما در کل این گونه نیست آنها در رسیدن به هدفشان بسیار پافشارند. هدفهای زیادی در ذهنشان دارند که دوست دارند به آنها برسند. بهترین سن ازدواج برای این افراد در اواخر دهه 20 سالگی می‌باشد چون به استقلال رسیده اند. مناسب ترین فصل برای ازدواج متولدین ماه شهریور فصل زمستان می‌باشد.

 

متولدین ماه مهر ازدواج آنها تابستانه در اوایل دهه 20 سالگی است

متولدین ماه مهر به محض اینکه متوجه شوند نیمه گمشده خود را پیدا کردند ازدواج می‌کنند. زمان ازدواج آنها بین 20 تا 25 سالگی است. خواسته متولدین ماه مهر این است که عروسیشان در تابستان برگزار شود. برای آنها ظرافت و جزییات مهم است و به تجملات اهمیت زیادی نمی‌دهند.

 

متولدین ماه آبان ازدواج آنها مجلل بین 30 تا 40 سالگی است

متولدین ماه آبان عاشق تجملات هستند. آنها دوست دارند در بهترین شب زندگیشان یعنی شب عروسیشان مثل ماه بدرخشند و توجه همه را به خود جلب کنند. آنها وقت زیادی را صرف آماده کردن مراسمشان می‌کنند چون برای آن روز آرزوهای زیاد دارند. عروسی آبانی ها هم برای خودشان و هم برای دیگران یک روز بسیار بیاد ماندنی می‌ماند.

 

متولدین ماه آذر ازدواج آنها جشنی بدون نقص در اوسط دهه 30 سالگی است

متولدین ماه آذر همیشه به دنبال تغییر و تنوعی در زندگی شان هستند. این ویژگی آنها خیلی خوب است اما خیلی اوقات هم باعث دردسر می‌شود. آذر ماهی ها به سادگی تن به هر رابطه ای نمی دهند. دوستدارند پس از اطمینان کامل از طرف مقابل تصمیم به ازدواج بگیرند. آنها برای مراسم عروسی خودشان ایده خلاقانه خوبی دارند. آذر ماهی ها به کسی حق دخالت کردن نمی‌دهند بلکه خودشان برای یک عروسی بینظیر و بی عیب و نقص تصمیم می‌گیرند.

 

متولدین ماه دی ازدواج آنها جشنی رمانتیک در اوایل دهه 20 سالگی است

متولدین ماه دی دوست دارند که از طریق دوستان و اقوام خود مورد تعریف و تمجید قرار بگیرند به همین دلیل از همان سالهای اول جوانی رابطه ای عاطفی و جدی را آغاز می کنند. متولدین ماه دی دوست دارند به سرعت ازدواج کنند. به همین خاطر احتمال اینکه در وایل دهه 20 سالگی ازدواج کنند بالاست. زمانی که صحبت از مراسم عروسی می‌شود آنها کمی هول و گیج می‌شوند. به همین دلیل باید با برنامه ریزی جلو روند.

 

متولدین ماه بهمن ازدواج آنها جشنی بهاره بین 40 تا 50 سالگی است

متولدین ماه بهمن دلشان می‌خواهد خاص و منحصر به فرد باشند. آنها عاشق سفر و هیجان هستند. بهمنی ها از سنت و آداب و رسوم بیزارند. به همین خاطر دوست دارند در سنین بالا ازدواج کنند. بهار بهترین فصل برای ازدواج آنهاست.شخصیت شناسی از روی شکل ناخن ها

 

متولدین ماه اسفند ازدواج آنها جشنی در ماه کامل در سن 26 سالگی است

 

ازدواج ماه ها

 

متولدین ماه اسفند از تنهایی تنفر دارند. از طرفی آنها دوست دارند که با شریک زندگی شان به هر جایی قدم بگذارند، افرادی به شدت رویاپرداز هستند. به شرطی جواب مثبت می دهند که فرد مورد نظر به آرزوهایش احترام و او را در رسیدن به آنها یاری رساند. احتمال این که آنها در سن 26 سالگی تصمیم قطعی خود را بگیرند، زیاد است. زمانی که صحبت از تاریخ عروسی می شود آنها شبی رمانتیک مانند شبی که ماه کامل است را انتخاب می کنند.شخصیت شناسی از روی مدل چشم

ممنون از اینکه با زیبامون همراه بودین.

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
تازه‌های اینستاگرام
اینستاگرام بساز و بچین
مریم
۲۵ آبان ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۵
برای من درست بود ولی برای دیگرانی که میشناسم اصلا یکیش هم درست نبود خردادی ام
پاسخ
مژگان
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۱
همه ی فال ماه ها درست بود واقعا عالی هست
پاسخ
دی ماهی
۱ تیر ۱۳۹۷ - ۰۰:۰۷
کاملا غلط ...یک دی ماهی خیلی به زور و با کتک ازدواج میکنه...
پاسخ
هانا
۲۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۸
راست میگه من خودم تیر ماهی هستم ولی متنفرم از ازدواج
شاتوتی
۳ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۷:۱۵
مال من که خیلی درست بود
پاسخ
نظر خود را ثبت کنید