در حال گرفتن اطلاعات...

شخصیت شناسی، از روی موسیقی مورد علاقه

بزرگنمایی
دسته: طالع بینی تاریخ نگارش: ۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۶
5
تعداد رای‌دهندگان: 3712

هر فرد خصوصیات اخلاقی دارد که با توجه به آن می‌توان به شخصیت شناسی پرداخت. موسیقی هم یکی از مواردی است که از طریق آن می‌توان به شخصیت شناسی پرداخت.

شخصیت شناسی، از روی موسیقی مورد علاقه

به گفته محققان موسیقی موردعلاقه افراد می‌تواند به شخصیت شناسی افراد بپردازد. در واقع میتوان گفت علاقه آدم به سبک موسیقی خاص میتواند راز درون اورا برملا کند. متولدین ماه های مختلف سال کی ازدواج میکنند

 

شخصیت شناسی موسیقی بچه باهوش‌ها

 

شخصیت شناسی انواع موسیقی

 

افرادی که نسبت به بقیه افراد از ضریب هوشی بالاتری برخوردار هستند از طرفداران موسیقی کلاسیک هستند. این دسته از افراد از نظر شخصیت شناسی بسیار خجالتی و درونگرا میباشند. طرفداران موسیقی کلاسیک بیشتر از بقیه افراد در لاک خود فرو میروند. و زیاد اجتماعی نیستند. یکی دیگر از ویژگی این افراد اعتماد به نفس خوب آنهاست. طرفداران موسیقی کلاسیک خیلی سخت به عقایدشان باور دارند و به سختی می‌توان آنها را قانع کرد.شخصیت شناسی از روی مدل چشم

 

شخصیت شناسی موسیقی شیش و هشتی‌ این افراد خیلی رک و ‌راست هستند

 

 

شخصیت شناسی موسیقی

 

افرادی که طرفدار موسیقی شاد هستند این افراد از نظر شخصیت شناسی آدم‌های رکی هستند که افکار‌شان را به سادگی به زبان می‌آورند. طرفداران موسیقی شیش و هشت، خلاق و اجتماعی‌اند.

 

شخصیت شناسی طرفداران موسیقی فولکلور این افراد بسیار ساده‌ هستند

کسانی که عاشق موسیقی فولکلور یا موسیقی‌های پرفروش روز هستند از نظر شخصیت شناسی افرادی سنتی و صاف و ساده‌ای‌اند که می‌توانید روی صداقت‌شان حساب باز کنید. از خصوصیات اخلاقی این افراد این است که به راحتی سفره دلشان را برای کسی باز نمیکنند. آدم‌های سختکوشی هستند که در عین سادگی‌شان، از بودن در میان دیگران هم لذت می‌برند اما طرفداران پاپ هم که در این گروه قرار می‌گیرند، اگرچه اعتمادبه‌نفس خوبی دارند اما چندان خلاق نیستند. آنها زندگی را سخت نمی‌گیرند.

 

شخصیت شناسی طرفداران موسیقی راک

افرادی که ورزشکار هستند پیشنهاد می‌شود بیشتر موسیقی راک گوش دهند چون این نوع موسیقی توان بدنی را برای انجام فعالیت ورزشی بالا میبرد. و این امر برای وزنه برداران به خوبی صدق میکند.

 

شخصیت شناسی طرفداران موسیقی رپ

خیلی از خانواده ها تصور میکنند اگر فرزندانشان رپ گوش دهند اخلاقشان خشن میشود و به فساد کشیده میشوند. اما محققان ثابت کرده اند که چنین چیزی امکان پذیر نیست. این افراد از نظر شخصیت شناسی بسیار ترسو و خجالتی هستند. افراد طرفدار این موسیقی بسیار راحت هستند و از قوانین اجتماعی پیروی نمیکنند. در واقع طرفداران این موسیقی بسیار گوشه گیر هستند.

 

شخصیت شناسی طرفداران موسیقی دراماتیک و اپرا

این افراد از نظر شخصیت شناسی بسیار ناامید هستند. طبق نتایج تحقیقات ثابت شده میل به خودکشی در این افراد بیشتر است. اما طرفداران موسیقی اپرا بر عکس این افراد هستند و ویژگی های مثبت زیاد  دارند. طرفداران موسیقی اپرا بسیار خلاق و با اعتماد به نفس و باوقار هستند و به شدت شما را تحت تاثیر قرار میدهند.شخصیت شناسی از روی رنگ چشم افراد

 

زمزمه‌ای برای اجتماعی‌ها

اگر شما دوست دارید هنگام درس خواندن یا کار کردن موسیقی گوش کنید، احتمالا فرد اجتماعی و برونگرایی هستید. بررسی‌ها می‌گوید موسیقی به پس زمینه آدم‌های اجتماعی برای بهتر تمرکز کردن کمک می‌کند اما در مقابل، توان تمرکز کردن را از آدم‌های درونگرا می‌گیرد. پس اگر می‌خواهید فرد مقابل‌تان را بهتر بشناسید، به اینکه آیا در زمان کار موسیقی گوش می‌کند یا نه هم توجه کنید. شخصیت شناسی از روی رفتار و حرکات افراد

ممنون از اینکه با زیبامون همراه بودین.

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
اینستاگرام بساز و بچین
عباس بوعذار
۲۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۴
برعکس بود که 😐
پاسخ
پرستو جمالی
۱۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۶
واقعااااااااا درررست از آب دراومد عالیییی
پاسخ
نظر خود را ثبت کنید