دسته: هنر و سبک زندگی تاریخ نگارش: ۱۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۰
5
تعداد رای‌دهندگان: 3653

آقایان با دانستن یکسری نکات می‌توانند به جذابیت‌شان در جمع اضافه کنند و رفتارهای لاکچری و امروزی داشته باشند و نمونه یک جنتلمن واقعی باشند.

لاکچری و جنتلمن باشیم، آقایان بخوانند

آقایان جنتلمن که رفتارهای لاکچری دارند همیشه و در همه جا مودب و آرام هستند. این لطافت رفتارشان اطرافیان را به خود جذب می‌کنند. در واقع جنتلمن بودن و لاکچری رفتار کردن یک ویژگی مادرزادی نیست. در واقع با رعایت یکسری اصول و قواعد می‌توان به آن دست یافت. مدل موی مردانه جدید و شیک

 

مرد جنتلمن

 

آقایان جنتلمن با رفتار لاکچری اورجینال یا فیک ؟

امروزه خیلی سخت می‌توان به اورجینال بودن پی برد. آقایان جنتلمن فیک در واقع همان هایی هستند که فقط از دور جنتلمن دیده می‌شوند و خیلی لاکچری به نظر می‌آیند. اما به محض اینکه کمی نزدیک می‌شوند مشخص می‌شود که هیچ بویی از اصالت و ادب نبرده اند و فقط تا زمانی که با لباس های لاکچری پشت ماشین شاسی بلند لاکچری نشسته اند یک جنتلمن دیده می‌شوند. این روزها همه چیز دودسته ای شده هم اورجینال هم فیک. اکسسوری مردانه - 5 اکسسوری خاص برای آقایان

برای اینکه جنتلمن و لاکچری باشید لازمه اش این است که ابتدا از رندگی شخصی خودتان شروع کنید. در واقع به تمام قوانین زندگیتان احترام بگذارید و آنها را طبق اصول اجرایی کنید. در واقع باید در زندگیتان مرتب و آراسته باشید و حتی در خلوت خودتان به خودتان احترام بگذارید. اما افراد جنتلمن و لاکچری فیک کسانی هستند که اگر سرزده به اتاقشان بروی بی نظمی و شلختگی از همه جا می‌بارد آنها حتی برای خودشان هم ارزش قائل نیستند.

 

زبان بدن مهمترین چیز برای آقایان جنتلمن و لاکچری

رفتار آقایان جنتلمن و لاکچری در واقع مجموعه ای از زبان بدن آنهاست. که شامل تمام رفتار و حرکات آنهاست. برای بهتر شدن زبان بدن رعایت این نکات ضروری است.

آقایان جنتلمن و لاکچری طرز ایستادن و نشستن آنها نشان دهنده شخصیت و اعتماد به نفس آنهاست.شما فقط با رفتار خوبتان حتی بدون اینکه صحبت کنید شخصیتتان در ذهن افراد شکل میگیرد.سعی کنید همیشه استوار و محکم بایستید هنگام برخورد با دیگران لبخند بزنیدبا صمیمیت هرچه بیشتر با افراد دست بدهید.این رفتارها همه جزئی از زبان بدن هستند.  آقایان جنتلمن و لاکچری نگاه عمیق اطرافیان را خوب می‌فهمند و خودشان هم دارای نگاه عمیق هستند. در واقع این افراد ارتباط چشمی قوی برقرار می‌کنند.

 

آقایان جنتلمن و لاکچری و لباس پوشیدن بدون گاف

 

مرد لاکچری

 

سعی کنید لباس پوشیدنتان گاف نداشته باشد در واقع قوانین کلی و عمومی شیک پوشی را رعایت کنید. در واقع شیک پوشی به این معنا نیست که میلیون ها تومان خرج ظاهر سرتا پایتان کرده باشید. آقایان جنتلمن و لاکچری برای شیک بودن نکات زیر را رعایت کنید.

هیچوقت رنگ جورابی که متضاد با رنگ کت و شلوارتان باشد را نپوشید.

هنگام خرید انواع لباس مخصوصا کت و شلوار دقت کنید که دقیقا سایز خودتان باشد نه کوچکتر باشد و نه بزرگتر.

سعی کنید همیشه رنگ کمربند و ساعت و کفش را ست کنید و از یک رنگ برای آنها استفاده کنید.

یکسری نکات هستند که از این قواعدی که گفته شد بسیار مهمتر هستند و آقایان جنتلمن و لاکچری باید آنها را رعایت کنندو مثلا همیشه نناخن کوتاه داشته باشند. نظافت و تمیزی را در همه حال رعایت کنند. به طور مرتب دوش بگیرند.  مسواک را فراموش نکنید و همیشه از خوشبو کننده دهان و خوشبو کننده بدن استفاده کنید. از عطر همیشه استفاده کنید. همیشه دقت داشته باشید که عطر یک مرد جنتلمن و لاکچری مثل اثر انگشت او می‌تواند منحصر به فرد باشد.

 

آقایان جنتلمن با درک بالا

آقایان جنتلمن و لاکچری هنگام برخورد با مخاطب از بهترین لحن صحبت و کلمات استفاده می‌کنند. آنها می‌دانند که با هر کسی در چه سن و مقام و مکانی باید چگونه صحبت کنند. پیشنهاد میکنیم که دایره لغات و واژگان خود را با خواندن کتاب و دیدن فیلم افزایش دهید. همیشه هنگام صحبت کردن چند نکته را خوب به یاد داشته باشید.

همیشه در صحبت هایتان حد و مرزها را حفظ کنید هیچ گاه در شوخی ها یا حرفهایتان به قوم و مذهب و یا ملیت خاصی توهین نکنید.

هیچ گاه از کلمات ناشایست در صحبتهایتان استفاده نکنید.

همیشه موقع اظهار نظر در رابظه با موضوع خاصی به افرادی که در آن جمع حضور دارند توجه کنید.

یاد بگیرید که باید همیشه مخاطبتان را درک کنید.

آقایان جنتلمن و لاکچری باید توجه داشته باشند که هنگام صحبت با مخاطب شنونده خوبی باشند. هنگامی که کسی با شما صحبت میکند باید به او ثابت کنید که شما حواستان به حرفهای او هست. به عنوان مثال با برقراری تماس چشمی یا سر تکان دادن به طرف مقابل ثابت کنید که شما شنونده خوبی برای حرفهای او هستید. برای داشتن یک برخورد لاکچری این نکات را رعایت کنید.

همیشه هنگام صحبت کردن با مخاطب اجازه بدهید تا تمام حرفهای او تمام شود سپس پاسخ حرفهای او را بدهید.

دقت داشته باشید که همیشه قضاوت درجا کار درستی نیست و به سرعت هیچ سوژه ای را پیش داوری نکنید.

سعی کنید به مخاطب بفهمانید که دارید با او همدلی می‌کنید. دقت کنید که هدف مخاطب از صحبت هایش چه چیزی است.

 

 10 رفتار لاکچری برای آقایان جنتلمن

آقایان جنتلمن و وقت شناس  هنگامی که با فردی قرار ملاقات دارند رفتار لاکچری و با شخصیت از خود نشان می‌دهند و همیشه به موقع سر قرار حاضر می‌شوند. از تاخیر و دیر رسیدن سر قرار بیزارند.

آقایان جنتلمن که همیشه لاکچری هستند هیچوقت چیزی را که در حد توانشان نیست به کسی قول نمی‌دهند. بخاطر این ویژگی خوبی که دارند همیشه پیش همه قابل اعتماد هستند.

آقایان جنتلمن که همیشه لاکچری رفتار می کنند اگر چیزی را از کسی بخواهند همیشه از کلمه لطفا و خواهش میکنم استفاده میکنند. و در نهایت برای کوچکترین خدماتی که دیگران برایشان انجام داده اند همیشه تشکر میکنند.

آقایان جنتلمن هیچوقت لاکچری بودن خودشان را زیر سوال نمیبرند و هیچگاه بدون دعوت جایی نمیروند.

یکی از رفتارهای بسیار خوب و لاکچری آقایان جنتلمن دست و دل باز بودن آنهاست.

آقایان جنتلمن که دوست دارند همیشه لاکچری زندگی کنند همیشه در حال مطالعه کردن هستند. دوست دارند چیزهای جدید یاد بگیرند و در جمع دوستان بتوانند اظهار نظرهای درست بکنند.

آقایان جنتلمن هیچگاه لاکچری بودنشان را ازدست نمیدهند و روی حد و مرزهای اطرافیانشان پا نمیگذارند.

آقایان جنتلمن همیشه لاکچری هستند و هیچگاه از برنامه های فرهنگی و ورزشی غافل نمیشوند.

آقایان جنتلمن که همیشه لاکچری بودنشان را حفظ میکنند در همه جا یک رو هستند و از افراد دورو هم بدشان می‌آید.

آقایان جنتلمن که طرفدار لاکچری بودن هستند هنگام برخورد با خانم ها بسیار مهربان و محترمانه رفتار میکنند. در هنگام راه رفتن هیچگاه جلوتر از خانومها راه نمیروند.

 

آقایان جنتلمن‌ و لاکچری  در رستوران

 

آقایان لاکچری در رستوران

 

غذا خوردن یکی از رفتارهای مهمی است که به راحتی شخصیت افراد را نشان می‌دهد. آقایان جنتلمن هیچوقت از غذا خوردنشان سرو صدا در نمی‌آید. این افراد هنگام غذا خوردن دهانشان را باز نمیکنند. هیچگاه با عجله غذا را نمیبلعند. اگر در سر میز به چیزی احتیاج داشته باشند که از آنها دور باشد هیچگاه دستشان را دراز نمیکنند و از افراد نزدیک به آن خواهش میکنند تا آن چیز را به آنها بدهند. همیشه از گارسون رستوران بابت خدماتی که به آنها داده است تشکر میکنند.

 

آقایان جنتلمن و لاکچری در بحران‌ها

آقایان جنتلمن و لاکچری هیچگاه در شرایط نابسامان و بحرانی زندگی خودشان را نمیبازند. و هیچوقت اظهار ضعف و ناامیدی نمیکنندو عصبانی نمی‌شوند. این افراد همیشه عادت به صبر و سکوت دارند و تا زمانی که خوب فکر نکرده اند و تمام جوانب کار را خووب نسنجیده اند حرفی نمیزنند. آ‌نها هنگام عصبانیت هرگز فحش نمی‌دهند بلكه سعی می‌كنند از فضای تنش خود را دور نگه داشته، با خویشتنداری موقعیت سخت پیش آمده را مدیریت كنند.کروات و پاپیون - جدیدترین استایل مردانه

 

وقتی آقایان جنتلمن اشتباه می‌كنند

هرچند كسانی كه دارای اعتماد به نفس بالا هستند، نسبت به توانایی‌ها و برداشت‌های خود اعتماد دارند اما اگر در هر زمینه‌ای اشتباه كرده باشند، با شجاعت تمام آن را می‌پذیرند و برای اصلاح نقاط ضعف‌شان بدون هیچ چانه‌زنی تلاش می‌كنند. خوب است بدانید پذیرفتن نقاط ضعف و اشتباهاتتان آن هم بدون فرافكنی، نشانه راستگویی و قدرت شماست.

جنتلمن‌ها را شاید بیشتردر فیلم‌های كلاسیك دیده‌اید یا در رمان‌های قدیمی وصفشان را خوانده‌اید؛ مردانی مودب، جذاب و مبادی آداب كه انگار تمام حركاتشان، ریتم، ویژگی‌های خاص و حساب و كتاب دقیق دارند؛ آنها چه در اتاق نشیمن خانه‌شان باشند چه در یك ‌مهمانی رسمی، رفتارشان دلپذیر، متعادل و سبكشان منحصربه‌فرد است.  آقایان جنتلمن‌ و لاکچری احساس امنیت می‌بخشند؛ ضمن اینكه تماشایی و گاهی حتی اسطوره‌ای به نظر می‌رسند. استایل آقایان - توصیه های کاربردی و مهم

ممنون از اینکه با زیبامون همراه بودین.

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.

ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
کوروش معروفی
۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۰۲:۰۶
بسیار جالب و مفید
پاسخ
عرفان رحیمی
۲۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۳
واقعا اثر گذار بود.
پاسخ
عرفان صرافی
۲ آذر ۱۳۹۷ - ۲۳:۳۷
واقعا شیک و زیبا . خدا قوت
پاسخ
آراد بهروزی
۱۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۹
فوق العاده بود متشکرم
پاسخ
نظر خود را ثبت کنید