خبرنامه
دسته: تشریفات تاریخ نگارش: ۱۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۲
5
تعداد رای‌دهندگان: 766

آیا دوست دارید میز شام عروسی شما از همه خاص‌تر، مجلل‌تر و منحصر به فردتر باشد؟! آیا در انتخاب خود دچار سردرگمی شدید؟ آیا دوست دارید به روز باشید؟!

میز شام عروسی - ایده های ناب و خاص برای عروسی شیک و مجلل

برای منوی شام عروسی که نه تنها خوش‌مزه بلکه به یاد ماندنی هم باشد.

اگر چیزی باشد که بتواند مهمانان را خوشحال با ناراحت کند، قطعا آن مساله غذا است. وقتی که مهمان‌ها مسیر دوری را برای هدیه کردن یک روز یا یک آخر هفته برای جشن گرفتن روز عروسی و عشق شما طی می‌کنند، یک منوی شام رضایت‌بخش مطمئن‌ترین راه برای خوشنودی آن‌ها از طی کردن زمان است.
این روزها، تهیه‌ی یک میز شام عروسی که دهان را آب بیندازد، خیلی بیشتر از انتخاب کردن 2 الی 3 مدل غذای شیک و گران برای مهمانان است. از آن‌جایی که این مساله تبدیل به یکی از ترندهای عروسی شده است، خیلی از عروس و دامادها به دنبال شخصی‌سازی میز شام عروسی خود هستند و درنتیجه خیلی از کمپانی‌های تشریفات عروسی نیز به ترکیب‌های خاص و منحصر به فردی برای این روز بزرگ دست یافته‌اند.
یکی از راه‌های عالی برای رسیدن به این هدف کدام است؟ بار غذا ( Food Bar ). چه در زمان نامزدی، چه عقد و چه جشن عروسی، شخصی‌سازی و ایراد سلیقه در انتخاب و تزئین غذاها و از طرفی باز گذاشتن دست مهمان‌ها در انتخاب و ترکیب غذاها، یکی از بهترین سرگرمی‌ها و جالب‌های جشن عروسی است.
انتخاب‌ها نامحدود هستند! برای عصرانه عروسی، نمی‌توانید از بار بیکن ( Bacon Bar ) یا بار وافل ( Waffle Bar ) چشم پوشی کنید. از بار بیسکوییت با استایل کلاسیک که با مرباهای مختلف و پای میوه‌های مختلف طراحی شده‌اند، بار پنیر و سوسیس و کالباس، به همراه بار میوه‌ها و سبزیجات خام، اضافه کردن بار پاپ کورن، بستنی و شکلات داغ، همه‌ی این‌ها می‌توانند طراحی منحصر به فرد، خاص و گسترده‌ای به میز مزه‌های شما بدهند. این ایده‌ها برای شام اصلی نیستند و فقط به عنوان پیش غذا، دسر و برای عصرانه مطرح می‌شوند. فرقی ندارد که چه غذای خاصی مد نظرتان است، کلید موفقیت شما در این امر، استفاده متعادل و به جا از تمام انتخاب‌ها است، در این صورت، برای همه، یک چیزی وجود دارد که لذت ببرند. با دیدن نمونه‌های زیر برای میز شام عروسی تان ایده بگیرید!

 

میز شام عروسی


میز شام عروسی های مجلل، خاص و منحصر به‌ فرد

میز پنیر، یکی از "بایدهای" میز عصرانه است. می‌توانید از تعداد زیادی تخته پنیر مختلف مانند تصویر زیر استفاده کنید.

 

میز شام عروسی میز پنیر

 

کیک عروسی کمی از مد افتاده است – میزی که روی آن کاپ کیک باشد، اتفاق خیلی بهتری است.

 

 کاپ کیک میز شام عروسی

 

برای داشتن میز شام عروسی های مجلل، استفاده از غذاهای دریایی خیلی لوکس و باشکوه است. مانند استفاده از صدف خوراکی!

 

میز شام عروسی مجلل و خاص

 

اگر در بین مهمانانتان، دوستانی دارید که به رژیم غذایی، گیاه‌خواری و خام گیاه‌خواری اهمیت می‌دهند، استفاده از میوه و سبزیجات خام به شکل یک مزرعه‌ی کوچک روی میز شام عروسی، اتفاقی بسیار نو و جذاب است!

 

میز شام عروسی گیاه خوارها

 

استفاده از چوب شور ( Pretzel ) در یک قسمت از میز عصرانه، انتخاب جالب و متفاوتی است، اگر بتوانید از مدل کلاسیک که چوب‌شور درهم پیچیده است استفاده کنید که واقعا میزی "بانمک" خواهید داشت!

 

میز شام عروسی و چوب شور

 

بار شیرینی ماکارون فرانسوی ( Macaron Bar )، خیلی شیک است، رنگ‌های زیبای پاستلی را با بستری از برگ‌های سبز تزئین کنید!

 

شیرینی ماکارون

 

بیکن همه چیز را بهتر می‌کند! به خصوص وقتی که بیکن‌ها دودی باشند و با عسل یا شکلات پوشیده شده باشند!

 

بیکن دودی

 

برای عروسی‌هایی که در زمستان صورت می‌گیرند، استفاده از بار شکلات داغ بهترین انتخاب است.

 

بار شکلات داغ

 

نان شیرینی هلالی شکل – کروسانت – ( Croissant ) می‌تواند هم با بار چوب‌شور همراه شود و هم خودش به صورت جدا سرو شود، این نان شیرینی‌ها به میز دسر عروسی، زیبایی خاصی می‌دهند.

 

شیرینی کروسانت

 

از تمشک‌هایی که دهان را آب میندازند تا بلوبری‌های خوش‌مزه، نمی‌توان از خوردن پای این میوه‌ها گذشت!

 

میز دسر عروسی و پای میوه

 

یکی دیگر از میزهای عصرانه یا مزه می‌تواند میز پنیر + کالباس و سوسیس و میوه باشد که هم استایلی مدیترانه‌ای دارد و هم خاص و جدید است!

 

میز شام عروسی مدیترانه ای

 

برای تنوع می‌توانید بار مخصوص پاپ کورن با مزه‌های متفاوت داشته باشید و برای دادن استایلی جالب و کهنه به آن، همه را در ظروف قدیمی طور سرو کنید! (مناسب برای عروسی‌هایی که در فصل پاییز برگزار می‌شوند.)

 

میز دسر عروسی و پاپ کورن

 

به میز شام عروسی کلاسیک سالاد بار، به روز رسانی بدهید...از سبزیجات کبابی تا سبزیجات نوبرانه‌ی فصل!

 

سالاد بار میز شام عروسی

 

دونات بار ( Donut Bar ) همچنان در صدر ترندهای عروسی ایستاده است! دونات‌های لعاب‌دار، شکری، پودری، حلقه‌ای، گرد، کشیده و مدل‌های دیگر، مهمانان شما را به شدت ترغیب به خوردن می‌کنند، به خصوص اگر آن‌ها را به صورت عمودی بچینید و تزئین کنید!

 

دونات بار و میز دسر عروسی

 

یکی دیگر از بارهای جذاب و خاص که در ایران کمتر دیده شده است، S’more است که متشکل از مارشملو کباب شده روی آتش، یک لایه شکلات در بین دو تکه بیسکوییت کراکر است. این بار جالب، برای عروسی‌هایی که استایل دوستانه و همسن و سال دارد، بسیار جالب است! میز شام عروسی را با این مواد پر کنید تا مهمان‌ها خودشان انتخاب کنند!

 

میز دسر عروسی با مربا و مارشملو

 

بیسکوییت‌ها جزو مواد غذایی هستند که هم راحت خورده می‌شوند و هم تنوع بسیار بالایی دارند. می‌توانید آن‌ها را در یک جعبه‌ی بسیار شیک و قدیمی طور قرار دهید، سپس روی میز را با انواع مرباها پر کنید، مهمان‌ها بنا به سلیقه‌شان از بیسکوییت و مربای مورد نظر استفاده می‌کنند!

 

میز دسر عروسی شیک و جدید

 

در این‌که تمام مهمان‌ها برای داشتن بار بستنی ازتان تشکر می‌کنند، کوچک‌ترین شکی به خود راه ندهید! بهترین انتخاب برای عروسی‌های تابستانی، با انواع طعم‌های میوه‌های تابستانه!

 

میز دسر عروسی با بستنی

 

چه ترکیبی بهتری و خوش‌مزه‌تر و وسوسه انگیزتر از پنیرهای مختلف، میوه و سوسیس و کالباس؟!

 

میز شام عروسی شیک و خاص

 

یکی دیگر از تزئینات میز شام عروسی و یا میز دسر، استفاده از لیوان‌های مدرنی است که با تیرامیسو و خرده‌های فندق پر شده‌اند!

 

میز دسر عروسی با تیرامسیو

 

کلا هرچه تعداد بارهای شیرینی‌ها بیشتر باشد، تنوع انتخاب نیز بیشتر شده و تعداد بیشتری از مهمان‌ها لذت می‌برند! یکی از میزها را به انواع شیرینی‌ها اختصاص بدهید و حتی می‌توانید تابلویی روی میز با عنوان "شیرینی عشق" نیز در کنار آن قرار دهید!

 

میز دسر عروسی با شیرینی و شیک

 

تزئینات میز عقد و عروسی - جدیدترین مدل های تابستان 96 را بخوانید.

تالار عروسی - انتخاب بهترین تالار برای مراسم عروسی را بخوانید.

عکس کیک عروسی - جدیدترین مدل های ژئود 2017 را بخوانید.

دسته گل عروس ارکیده جدید 2017 - قسمت دوم را بخوانید.

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
کرم روبان اردیبهشت
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید:
عسل
۱۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۴
great but expensive
پاسخ
نظر خود را ثبت کنید