دسته: کیف و کفش و لباس تاریخ نگارش: ۴ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۸
5
تعداد رای‌دهندگان: 762

برای اینکه یک خرید عالی داشته باشید باید دقت کنید تا از لباس‌های با کیفیت استفاده کنید. برای خرید لباس با کیفیت نیازمند رعایت یکسری نکات هستید.

چگونه یک لباس با کیفیت را تشخیص دهیم؟

برای اینکه بتوانیم یک لباس خوب و با کیفیت را از یک لباس نامرغوب تشخیص دهیم نیازمند دانستن یکسری نکات هستیم. چطور لباس بپوشیم تا لاغر به نظر بیاییم

 

نکات لازم برای کیفیت جزییات لباس

 

زیپ با کیفیت لباس

 

سعی کنید لباسی را که انتخاب می‌کنید دارای زیپ فلزی باشد و بهتر است که زیپ در زیر پارچه لباس مخفی باشد. زیپ لباس باید روان باشد و به راحتی حرکت کند. دقت کنید که لباس با کیفیت دارای دکمه‌های سنگین و محکم است. ست کردن رنگ لباس - نکات خلاقانه

 

نکته مهم برای لباس با کیفیت محکم بودن بافت پارچه لباس است

لباس هایی با جنس الیاف طبیعی خیلی با کیفیت تر و با دوام‌تر از لباس‌های جنس غیر طبیعی هستن. به یاد داشته باشید که لباس‌های جین و ورزشی هم از کیفیت بالایی برخوردار هستند.

 

برای شناخت لباس مرغوب و با کیفیت دقت کنید که لباس دکمه یدکی داشته باشد

 

دکمه با کیفیت لباس

 

لباس‌هایی که دکمه و پارچه زاپاس دارند نشان دهنده کیفیت بالای لباس است. تولید کننده آن لباس به کار خودش بسیار مطمئن بوده که روی لباس دکمه زاپاس گذاشته تا کار شما لنگ نشود.

 

لباس‌هایی  که دوخت محکم و با کیفیتی دارند نشان دهنده مرغوب بودن لباس است

لباس با کیفیت دوخت بسیار محکم و با کیفیتی دارد. لباس‌هایی که درز آنها به راحتی در می‌رود نشان دهنده این است که آن لباس زیاد عمر نمی‌کند. لباس با کیفیت دوخت‌های زیاد و با کیفیتی دارند.

 

تشخیص لباس مردانه و زنانه با کیفیت

در دسته لباس‌های پشمی آن‌هایی که کلفت‌تر و ضخیم‌تر هستند، لباس مردانه هستند و آن‌هایی که بافت ظریف‌تری دارند زنانه هستند.

 

چروک نشدن لباس یک عامل کیفیت بالای لباس است

قبل از خرید کردن برای اینکه بدانید لباس با کیفیت است یا نه قبل از خرید پارچه لباس را در دست خود مچاله کنید و فشار دهید، اگر پارچه چروک نشد نشان دهنده این است که لباس با کیفیت است.

 

لباس با کیفیت، الگوی لباس در همه جای آن لباس یکسان است

در لباس‌های با کیفیت، الگوها مخصوصا راه راه افقی، در همه جای آن با هم مطابقت دارند. این مشکل را می‌توان در الگوهای بزرگ و یا اتفاقی چشم پوشی کرد.

 

لطافت لمسی  لباس نشانه مرغوبیت لباس

در اینجا می‌رسیم به بحثی که با لمس یک لباس نوع پنبه‌ای بودن یا نبودن  آن را تشخیص می‌دهند. که احتیاج به تجربه مداوم در این زمینه دارد ، ولی در کل لباس هایی که از پلی استر یا مواد تشکیل شده اند  زیر دست ، دارای یک حالت خشکی و لیزی بسیار کم ولباس‌های پنبه ای دارای لطافتی خاص هستند .آموزش کامل ست کردن کفش و لباس زنانه

 

درخشندگی لباس نشان دهنده کیفیت لباس

لباس‌هایی که از مواد مصنوعی تشکیل شده‌اند دارای یک درخشندگی نامطلوب هستند که می‌توان با قرار دادن آنها در زیر نور این درخشندگی را مشاهده نمود . همانطور که در مطالب پیشین بحث شد ، برخی  از پنبه ها نیز پس از تکمیل‌های خاص با سود کاستیک ( مرسریزاسیون) دارای درخشندگی می‌شوند ولی درخشندگی آنها مطلوب بوده و به راحتی قابل تشخیص است (معمولا دارای قیمت های بالایی هستند). گران ترین برندهای لباس در جهان

ممنون از اینکه با زیبامون همراه بودین.

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
سالن زیبایی آرامیس
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید:
نظر خود را ثبت کنید