آقایان دیپلمات ایرانی چگونه لباس می‌پوشند؟

بزرگنمایی
دسته: کیف و کفش و لباس تاریخ نگارش: ۵ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۷:۵۵
5
تعداد رای‌دهندگان: 2462

لباس رسمی مردان دیپلمات ایرانی با خارجی ها تفاوت هایی دارد. در ایران کت، شلوار و پیراهن، لباس رسمی مردانه را تشکیل می‌دهند.

آقایان دیپلمات ایرانی چگونه لباس می‌پوشند؟

مردان دیپلمات ایرانی باید هنگامی که می‌خواهند در جلسات رسمی حضور پیدا کنند به چند نکته مهم توجه کنند. آقایانی که می‌خواهند در جلسات حضور پیدا کنند باید به تیپ ظاهرشان از لباس گرفته تا اکسسوری خوب دقت کنند. این آقایان باید این‌ها را به همراه خود داشته باشند، انگشتر، کمربند، کارت ویزیت، ساعت مردانه، خودنویس، جوراب، کفش، کت، شلوار، پیراهن. انواع کفش مردانه و نحوه ست کردن آنها

 

رنگ کت و شلوار آقایان دیپلمات ایرانی باید چطور باشد؟

 

رنگ لباس آقایان دیپلمات

 

آقایان برای شرکت در جلسات رسمی سعی کنند پارچه‌های راه راه نپوشند.

رنگ سرمه‌ای بهترین رنگ برای شرکت در جلسات رسمی است چون نشان دهنده اقتدار و قدرت افراد است.

روانشناسان می گویند هر کس کت و شلوار سرمه ای داشته باشد، آدم باهوشی است. رنگ سرمه ای افراد را صادق و قابل اعتماد نشان می دهد.

رنگ خاکستری تیره هم برای آقایان دیپلمات ایرانی و برای شرکت در جلسات رسمی مناسب است. این رنگ به معنای بی طرفی است.

رنگ قهوه‌ای مناسب برای آقایان دیپلمات ایرانی است. بیشتر آقایان احساساتی از این رنگ استفاده می‌کنند.  استایل آقایان - کت مشکی مردانه و توصیه‌هایی برای ست کردن آن

رنگ مشکی برای آقایان دیپلمات ایرانی نشان دهنده صلابت شخص است. کسانی که از این رنگ استفاده می‌کنند به راحتی حرفشان را به کرسی می‌نشانند. سعی کنید هیچوقت از کت مشکی راه راه و طرحدار برای جلسات استفاده نکنید.

 

دکمه کت آقایان دیپلمات باید چگونه باشد

 

کت دو دکمه رسمی آقایان دیپلمات

 

در کت‌های دو دکمه در مواقع عادی یعنی ایستادن، راه رفتن، مصاحبه، عکس گرفتن و تحویل سند، باید دکمه بالایی بسته و دکمه پایینی باز باشد.

 

جوراب آقایان دیپلمات باید هم رنگ شلوار باشد

بعضی‌ها فکر می کنند جوراب سفید شیک و رسمی است اما اصلا چنین چیزی درست نیست. با لباس تیره نباید جوراب روشن پوشید.

 

آقایان دیپلمات باید یک خودنویس خوب با خود داشته باشند

 

خودنویس آقایان دیپلمات

 

خانم ها و آقایان باید همیشه یک خودنویس متمایز و زیبا همراه داشته باشند چون در زمان یادداشت برداشتن یا امضای قرارداد، دوربین ها روی خودنویس شان زوم می‌کنند. در ضمن، جوهر خودنویس اصالت دارد و نمی توان به راحتی آن را پاک کرد.

 

پیراهن آقایان دیپلمات باید با کت و شلوارشان هماهنگ باشد

آقایان دیپلمات بر خلاف افراد عادی نباید به این توجه کنند که چه رنگ پیراهنی به صورتشان می‌آید، بلکه باید ببینند چه رنگ پیراهنی با کت و شلوارشان هم خوانی دارد.

 

رنگ پیراهن آقایان دیپلمات ایرانی برای شرکت در جلسات رسمی

رنگ پیراهن را معمولا از خانواده کت و شلوار انتخاب می‌کنند. مثلا اگر کت و شلوار سرمه‌ای است، رنگ پیراهن باید آبی روشن باشد. پیراهن شب مردانه را سفید انتخاب می‌کنند.

 

کمربند چرمی برای آقایان دیپلمات ایرانی

کمربند باید چرمی باشد. ترجیح این است که کمربندها قلاب داشته باشند. کمربند باید سگکش رسمی و ایده آل باشد.هماهنگی لباس آقایان با شلوار جین مشکی

 

عطر خوشبوی آقایان دیپلمات ایرانی

اشخاص حتما باید معطر باشند چون خوش بو بودن فضا، احساس مهربانی ایجاد می‌کند. کشور سازنده عطر مهم نیست اما اگر به عنوان یک ایرانی در جلسه بین المللی شرکت می‌کنید، باید عطر اصل بخرید و بزنید. عطر استرس را کم می کند و زمینه همکاری بیشتری فراهم می‌آورد. به همین دلیل در مساجد و معابد، از عطر استفاده می‌شود تا فضا تلطیف شده و انسان آرامش پیدا کند. نحوه ست کردن لباس آقایان با رنگ سبز

ممنون از اینکه با زیبامون همراه بودین.

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
اینستاگرام بساز و بچین
نظر خود را ثبت کنید