در حال گرفتن اطلاعات...

انواع مدل مو دم اسبی مجلسی به همراه بافت فرانسوی

بزرگنمایی
دسته: مو تاریخ نگارش: ۷ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۴
5
تعداد رای‌دهندگان: 6523

هیچ چیز شیک‌‌تر و راحت‌تر از یک مدل مو دم اسبی زیبا برای شرکت در مهمانی‌ها نیست که هم تمام موها را جمع نگه می‌دارد و هم خیلی سریع آماده می‌شود.

انواع مدل مو دم اسبی مجلسی به همراه بافت فرانسوی

مدل مو  دم اسبی یکی از مدل‌های شیک و جذاب است که خانم‌ها به آن علاقه فراوانی دارند، زیرا تاثیر زیادی در کشیده و لاغر نشان دادن فرم صورت دارد و اگر با بافت فرانسوی همراه باشد، مسلما یک مدل مو دم اسبی مجلسی و بسیار شیک خواهید داشت. بافت فرانسوی ، آموزش بسیار ساده‌ای دارد که اگر آن را بلد نیستید، می‌توانید روی لینک زیر کلیک کنید و آن را به راحتی بیاموزید.

بافت مو - آموزش بافت مو فرانسوی - ویدیو

 

انواع مدل مو دم اسبی مجلسی به همراه بافت فرانسوی

بافت موی جلوی سر

مدل مو دم اسبی که از کنار سر بسته شده است و در جلوی سر، بافت فرانسوی دوتایی دارد. این مدل را برای موهای کوتاه و به رنگ بلوند امتحان کنید.

 

بافت موی جلوی سر دوتایی

 

بافت فرانسوی کنار سر

موها را به صورت شل ببافید و و انتهای آن را به شکل مدل مو دم اسبی درآورید و کمی آن را فر کنید.

 

بافت کنار سر

 

مدل مو دم اسبی با بافت بیخ مو

موها را از بیخ به صورت ساده ببافید و در پشت سر، به شکل دم اسبی و از بالا ببندید. دسته‌ای از موها را تا انتها ببافید و دور موها بپیچید تا زیباتر شود.

 

مدل مو دم اسبی

 

بافت مو و مدل مو دم اسبی برای موهای کوتاه

اگر موهایتان کوتاه است، می‌توانید با استفاده از این روش، یک مدل عالی و مجاسی داشته باشید. کمی موها را در جلوی سر پوش دهید و به آن اسپری مو بزنید و بعد شروع به بافتن و بستن موها کنید.

 

مدل مو دم اسبی برای موهای کوتاه

 

بافت فرانسوی شیک

موها را از جلوی سر شروع به بافتن کنید و کمی آن را شل ببافید. این مدل برای موهای بلند بسیار عالی است. در ابتدا، یک دسته باریک از موها را جدا کنید و کاملا تا انتها ببافید. این موی باریک و بافته شده را از لابه‌لای بافت فرانسوی عبور دهید تا زیباتر شود.

 

بافت مو مجلسی و شیک

 

مدل بافت مو دخترانه

یک مدل عالی و شیک برای دخترها که هم خیلی شیک است و هم کاملا مناسب سن و سال آن‌هاست. اگر بافتن دو تایی از پشت سر برایتان کار سختی است، می‌توانید موها به صورت یک راسته تنها هم ببافید.

آموزش بافت مو فرانسوی به سبک السا (ویدیو)

 

بافت مو دخترانه شیک

 

بافت فرانسوی دوطرفه از پشت سر

این مدل هم برای موهای بلند، فوق‌العاده است. برای ادامه بافت مو که به شکل مدل مو دم اسبی بسته شده است، کافیست موها را به 2 بخش تقسیم کنید و هر بخش را هم به صورت جداگانه به 2 نیم قسمت کنید. هر بخش را از داخل بخش دیگر عبور دهید و با کش ببنید و این کار را تا انتها ادامه دهید.

 

مدل موی بافته شده به صورت دو طرفه

 

مدل مو دم اسبی زیبا و جذاب برای عروسی و مهمانی

مدل مو دم اسبی بسیار شیک و دخترانه

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
اینستاگرام بساز و بچین
نظر خود را ثبت کنید