دسته: لنز و عینک تاریخ نگارش: ۱۲ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۸
5
تعداد رای‌دهندگان: 2712

لنز عسلی، لنزی بسیار شیک و با طیف‌های مختلف است که انتخاب آگاهانه‌ی طیف مناسب این رنگ لنز، نگاه شما را خیره کننده‌تر از همیشه خواهد کرد.

لنز عسلی - طیف متناسب با رنگ پوست و رنگ مو

لنز چشم برای موقعیت‌های مختلفی استفاده می‌شود. همچنین می‌تواند کاربرهای مختلفی داشته باشد. جدا از لنزهای طبی، اگر لنز رنگی ، متناسب با چهره، آرایش، رنگ مو و... انتخاب شود، تاثیری چند برابر بر روی زیبایی چهره شما خواهد داشت. پرفروش‌ترین لنز رنگی ، لنزعسلی است که رنگی بین سبز و قهوه‌ای دارد. این لنز رنگی چهره‌ی شما را جذاب و طبیعی جلوه می‌دهد. مدل لنز عسلی از نظر رنگ در درجه‌های مختلفی قرار می‌گیرند، که با توجه به رنگ پوست و رنگ مو یکی از این طیف‌های لنز رنگی عسلی مناسب شما است. انتخاب رنگ لنز چشم متناسب با رنگ پوست و رنگ مو

مدل لنز عسلی مناسب با توجه به رنگ پوست

مدل لنز عسلی مناسب رنگ پوست سفید

 

دختری با پوست سفید و چشم های قهوه ای

 

کسانی که رنگ پوست سفید دارند تقریبا هر لنز رنگی به آنها می‌آید. اما در طیف لنز عسلی ، لنز رنگی قهوه‌ای باعث جذابیت نگاه شما می‌شود.

مدل لنز عسلی مناسب رنگ پوست سبزه

 

دختری با پوست سبزه و رنگ چشم عسلی قهوه ای

 

لنز چشم روشن مناسب رنگ پوست سبزه است، اما مدل لنز چشم آبی روشن مانند فیروزه‌ای مناسب این افراد نیست. مدل لنز عسلی به رنگ‌های عسلی قهوه‌ای، عسلی سبز و یا عسلی طوسی مناسب این رنگ پوست است. اگر لنز چشم عسلی یا قهوه‌ای را انتخاب می‌کنید، سایه‌ای به رنگ متفاوت بزنید تا چشم‌های جذابتری داشته باشید. طرز صحیح گذاشتن لنز داخل چشم - راحت و ساده (ویدیو)

مدل لنز عسلی مناسب رنگ پوست تیره

 

ریحانا و رنگ چشم عسلی

 

با این رنگ پوست می‌توانید از هر نوع لنز رنگی در طیف رنگ عسلی بسته به نوع تاثیری که می‌خواهید چشمانتان داشته باشد، استفاده کنید. رنگ گرم بیشترین تاثیر را در چشمانتان خواهد داشت. از رنگ قهوه‌ای گرم، فندقی یا دو رنگ متفاوت لنز را برای داشتن چهره‌ای خاص و جذاب استفاده کنید. لنز رنگی عسلی دودی نیز بسیار جذاب است. اما اگر به دنبال نگاهی خیره کننده هستید لنز رنگی عسلی مایل به خاکستری و سبز را امتحان کنید. اما از مدل لنز رنگی روشن و براق مانند صورتی و بنفش دوری کنید.

مدل لنز عسلی مناسب با توجه به رنگ مو

مدل لنز عسلی مناسب رنگ مو قهوه‌ای

 

دختری با رنگ مو و رنگ چشم قهوه ای

 

بیشتر طیف‌های رنگ لنزعسلی برای موهای قهوه‌ای مناسب است و چهره شما را زیبا می‌سازد.

مدل لنز عسلی مناسب رنگ مو روشن و بلوند

 

دختری با موی بلوند و رنگ چشم قهوه ای

 

رنگ مو بلوند و روشن خود را با طیف‌های تیره‌تر از رنگ لنزعسلی مانند عسلی دور مشکی، شکلاتی و قهوه‌ای تیره ست کنید. اگر از سایه‌ی چشم استفاده می‌کنید، لنز عسلی روشن مانند لنزعسلی دور خاکستری نیز گزینه‌ی خوبی است. در چنین شرایطی رنگ مو خود را با رنگ ابروی خود مطابقت دهید.

مدل لنز عسلی مناسب رنگ مو مشکی

 

دختری با موی مشکی و رنگ چشم عسلی قهوه ای

 

رنگ مو مشکی مخصوصا با سایه‌های سرد مانند مشکی-آبی یا خاکستری و قهوه‌ای سیر، تضاد بسیار زیبایی با لنز رنگی عسلی خاکستری و عسلی سبز خواهد داشت. اگر خواهان چهره‌ی طبیعی هستید لنز رنگی قهوه‌ای عسلی را انتخاب کنید.

مدل لنز عسلی مناسب رنگ مو صورتی، بنفش، آبی و دیگر رنگ‌های روشن

 

دختری با موی بنفش و رنگ چشم قهوه ای عسلی

 

تضاد بین این مدل رنگ موها و رنگ لنز چشم می‌تواند بسیار زیبا باشد. برای مثال اگر رنگ مو بنفش و یا آبی دارید از یک لنز چشم عسلی دور مشکی یا عسلی قهوه‌ای و یا خاکستری رنگ استفاده کنید.

در انتخاب رنگ لنز چشم و روشنایی آن، روشنایی فضا را هم در نظر بگیرید

لنز رنگی با توجه به نور محیط رنگ متفاوتی نشان خواهد داد، پس در هنگام خرید لنز، رنگ و روشنایی محیط را هم در نظر بگیرید. لنزهای رنگی عسلی در نور کم به چشم نمی‌آیند، بنابراین 2 یا چند درجه روشن‌تر از آن چیزی را که می‌پسندید انتخاب کنید.

 

لنز طبی و لنز رنگی غیرطبی و طول عمر آن ها

خطرات استفاده از لنز چشم

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
مزون شاینا
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید:
نظر خود را ثبت کنید