در حال گرفتن اطلاعات...

لیزر دائمی - تخصصی ترین مرکز لیزر موهای زائد

بزرگنمایی
دسته: مراقبت از پوست تاریخ نگارش: ۱۴ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۷:۳۱
5
تعداد رای‌دهندگان: 5332

اگر قصد خلاص شدن از سالن‌های اپیلاسیون، موبر و ... را دارید یا موهای زیر پوستی خسته‌تان کرده و به دنبال یک مرکز مناسب برای لیزر موهای زائد می‌گردید، حتما قبل از هر اقدامی، این مقاله را بخوانید تا با تمام بایدها و نبایدهای لیزر موهای زائد آشنا شوید.

لیزر دائمی - تخصصی ترین مرکز لیزر موهای زائد
فهرست موضوعات

آیا می دانید در سال گذشته لیزر موهای زائد بدن، پرطرفدارترین روش برای از بین بدن و حذف موهای ناخواسته در کشورهای توسعه یافته بوده است؟ جالب است بدانید که شایع ترین علت بروز موهای زیر پوستی، حساسیت‌ها، لک‌ها و... به دلیل استفاده از روش های سنتی مثل اپیلاسیون، بند، وکس و غیره می باشد.

حتما شما هم درباره لیزر موهای زائد سوالات زیادی در سر دارید که پیشنهاد می‌کنیم اول پاسخ سوالاتتان را از متخصصین حرفه‌ای این حوزه بگیرید و بعد دست به انتخاب یک مرکز مناسب و تخصصی لیزر بزنید. آگاهی و شناخت شما، تاثیر زیادی در ایجاد بهترین نتیجه با مناسب‌ترین شرایط و هزینه را دارد.

 

لیزر موهای صورت

 

پاسخ به پرسش‌های رایج درباره لیزر موهای زائد توسط متخصصین پوست مرکز لیزر سیب سرخ

سوال: کدام یک از نواحی بدن را می‌توان با استفاده از لیزر موهای زائد درمان کرد؟

پاسخ: لیزر موهای زائد را می‌توان برای همه نقاط بدن مورد استفاده قرار داد. بیشتر مراجعین خانم کلینیک سیب سرخ، درخواست لیزر موهای زائد در ناحیه بیکینی، زیر بغل، پاها و صورت خود را دارند، درحالی که مراجعین مرد، معمولاً به دنبال لیزر موهای زائد در ناحیه کمر، سینه، صورت و پاها هستند.

 

 سوال: مزایای لیزر درمانی در مقایسه با سایر روش‌های حذف موهای زائد چیست؟

پاسخ: برخلاف اصلاح کردن، موم انداختن، استفاده از مواد شیمیایی و بند انداختن، رفع موهای زائد با لیزر می‌تواند تأخیر بلند مدت در رشد موهای زائد و کاهش آن‌ها را به همراه داشته باشد. در حقیقت لیزر موهای زائد کاملا سریع و مؤثر است. درحالی‌که استفاده از روش‌هایی مثل الکترولیز می‌تواند در هر بار یک موی خاص را درمان کند، ولی امکان استفاده از لیزر برای پوشش سریع نواحی بزرگ بدن وجود دارد.

 

سوال: احساس بیمار در هنگام لیزر موهای زائد چگونه است؟

پاسخ: لیزر موهای زائد معمولاً یک روش درمانی بسیار راحت و بدون دردسر است. در حقیقت احساس بیماران در هنگام استفاده از این روش درمانی، چیزی شبیه به بند انداختن می‌باشد. اما اگر حساسیت پوست شما بیش‌ از حد است، می‌توان برای این درمان از ژل‌های بی‌حسی استفاده کرد. به‌هرحال توجه داشته باشید که این سیستم یکی از معدود روش‌های مورد استفاده برای رفع موهای زائد بدن است که نیازمند استفاده از ژل‌های بی‌حسی قبل از شروع درمان نیست.

 

پیشرفته ترین دستگاه لیزر موهای زائد

 

سوال: مدت زمان معمول درمان با استفاده از این روش، چقدر است؟

پاسخ: با توجه به ناحیه درمان شده، لیزر موهای زائد می‌تواند فقط به چند دقیقه تا یک ساعت زمان نیاز داشته باشد. نواحی خاص بدن که بیشتر از همه متقاضی استفاده از لیزر هستند، مانند خط بیکینی، بالای لب، چانه و زیر بغل، معمولاً به کمتر از ۲۰ دقیقه زمان برای درمان نیاز دارند.
 

سوال: امکان بازگشت فوری به فعالیت‌های عادی و شغلی پس از درمان وجود دارد؟

پاسخ: بله، شما می‌توانید بلافاصله پس از درمان، فعالیت‌های عادی و شغلی خود را شروع کنید. پس از لیزر موهای زائد ، ناحیه درمان شده ممکن است احساسی شبیه به آفتاب‌سوختگی خفیف برای ۲۴ ساعت یا بیشتر داشته باشد. همچنین در این حالت کمی قرمزی و ورم در اطراف پیازهای مو مشاهده می‌شود و این شرایط نشانه‌ای از واکنش مناسب ناحیه موردنظر به روش درمانی می‌باشد. هرچند در این زمان لازم است از مصرف کرم‌های خاص همچون کرم‌های حاوی اسید گلیکولیک یا رتینوئیدها یا سایر موارد مانند آن اجتناب شود، استفاده از لوازم آرایشی به فاصله کوتاه پس از درمان بر روی ناحیه درمان شده بلامانع خواهد بود.


سوال: تعداد جلسات مورد نیاز برای رفع کامل موهای زائد چقدر است؟

پاسخ: تعداد جلسات درمانی برای هر بیمار متفاوت است. معمولاً، بیمارانی که پوست روشن دارند به ۳ تا ۶ جلسه درمانی و بیماران دارای پوست تیره‌تر به ۴ تا ۸ جلسه درمانی نیاز دارند که فاصله تقریبی بین این جلسات، می‌بایست ۴ تا ۸ هفته باشد تا به‌ این‌ ترتیب بتوان به نتایج رضایت‌بخش دست یافت. به‌طور میانگین اکثر بیماران می‌توانند پس از درمان ۵۰ تا ۹۰ درصد، کاهش دائمی در موهای زائد خود را مشاهده نمایند.

 

پوستی صاف و بدون مو

 

سوال: آیا لیزر درمانی می‌تواند مضراتی هم داشته باشد؟

پاسخ: اگر فرد آفتاب گرفته باشد ممکن است پوستش بسوزد و جای آن لک‌های سفید ایجاد شود. همچنین اگر بعد از لیزر موهای زائد ، مراقبت‌های لازم را رعایت نکند یا در صورت ایجاد زخم آن را دستکاری کند و تاول ایجاد شود، ممکن است جای آن به صورت اسکار باقی بماند. علاوه بر این، اگر فرد درمانگری که از لیزر استفاده می‌کند، تبحر کافی نداشته باشد و شرایط دستگاه را بر اساس رنگ پوست بیمار درست تنظیم نکند، ممکن است منجر به ایجاد زخم، لک و تاول شود.


سوال: چرا بعضی‌ها با لیزر دچار سوختگی می‌شوند؟

پاسخ: دلیل آن انتخاب نادرست دستگاه و لیزر موهای زائد است.


سوال: چه کسانی نباید از لیزر استفاده کنند؟

  • کسانی كه باردار هستند.
  • کسانی که بیماری‌های عصبی دارند و ممکن است جای لیزرشان را بکنند و دستکاری کنند.
  • کسانی که به خاطر شغل‌شان مجبورند ساعات طولانی در آفتاب باشند.
  • همچنین کسانی که در محل مورد نظر، عفونت فعال یا زخم دارند که باید تا زمان بهبود عفونت و زخم‌شان صبر کنند.

 

سوال: کاندیدای مناسب برای لیزر موهای زائد چه کسانی هستند؟

پاسخ: نوآوری‌های ایجاد شده در لیزر موهای زائد امکان استفاده از این روش را برای همه بیماران فراهم کرده است. پزشکان کلینیک سیب سرخ از مافوق پیشرفته‌ترین دستگاه لیزر برای حذف موهای زائد شما استفاده می کنند. لیزر آلکس آمریکا برای انواع رنگ پوست و انواع مو از جمله پوست‌های تیره و روشن و موهای ضخیم و نازک، بهترین نتایج را به ارمغان می‌آورد، بنابراین در نژاد ایرانی استفاده از این دستگاه بسیار مناسب است. به همین خاطر اگر به دنبال متوقف کردن اصلاح، موم انداختن یا بند انداختن موهای زائد خود هستید یا درباره موهای زائد خود نگران می‌باشید، لیزر موهای زائد می‌تواند یک روش مناسب برای شما باشد. دستیابی به نتایج دائمی در این رابطه معمولاً به هشت جلسه درمان برای هر ناحیه از بدن نیاز دارد.

 

لیزر موهای زائد در کلینیک سیب سرخ

 


سوال: چه نکاتی قبل از درمان و لیزر موهای زائد باید انجام داد؟

پاسخ: بیمار نباید موهای زائد خود در ناحیه تحت درمان را برای حداقل شش هفته قبل از لیزر درمانی، موم انداخته یا بند بیندازد. در حقیقت انجام این کار باعث می‌شود مو از پیاز آن خارج‌شده و در نتیجه لیزر نمی‌تواند پیازهای مو را برای تخریب شناسایی کند. پس بهتر است شما ناحیه مورد نظر را قبل از شروع درمان، با تیغ یا قیچی اصلاح و تمیز نمایید.

 

سوال: آیا لیزر موهای زائد برای آقایان نیز وجود دارد؟

پاسخ: بله! هر روزه تعداد بیشتری از مردان علاقه پیدا می‌کنند که ظاهری تمیز و شیک داشته باشند و لیزر موهای زائد یکی از کارهایی است که به این منظور باید انجام بدهند. مردان نیز ممکن است به اندازه‌ی زنان از موهای زائد خود ناراضی باشند و وقتی صحبت از بین بردن موهای زائد بدن می‌شود، مردان هم با مشکلی مشابه با مشکل زنان رو به‌رو هستند.


سوال: چه نکاتی قبل از درمان باید انجام داد؟

پاسخ: پس از هر جلسه درمان در کلینیک تخصصی سیب سرخ، شما باید محل درمان شده را از معرض نور خورشید دور نگه دارید، دلیل انجام این کار به خاطر این است که نور خورشید می‌تواند باعث تغییر رنگ پوست تا دو هفته پس از لیزر موهای زائد شود به‌ این‌ ترتیب درصورتی‌ که می‌خواهید در روزهای آفتابی از خانه خارج شوید، لازم است از کرم‌های ضد آفتاب با سطح SPF برابر با ۳۰ یا بیشتر بر روی پوست خود استفاده نمایید.


سوال: آیا امکان استفاده از محصولات لایه‌بردار پس از لیزر موهای زائد بدن امکان پذیر است؟

پاسخ: خیر، استفاده از هر نوع محصولات پوستی دارای مواد لایه‌بردار را متوقف نمایید.  استفاده از محصولات لایه‌بردار به خاطر حساس‌تر شدن پوست پس از درمان، می‌تواند باعث ایجاد درد و التهاب احتمالی در پوست بیمار شود.

 

دستگاه لیزر الکساندرایت

 

مهم ترین مزیت لیزر موهای زائد در کلینیک فوق تخصصی سیب سرخ

1- اول از همه باید به این نکته توجه کنید که انجام لیزر موهای زائد در یک کلینیک تخصصی پوست و موی معتبر و دارای مجوز، بسیار مهم است، زیرا کمترین احتمال آسیب و خطا را به همراه دارد که با انتخاب مرکز تخصصی لیزر موهای زائد "سیب سرخ" می‌توانید با خیالی آسوده به درمان خود اقدام کنید.


2- الکساندرایت صرفا یک تکنولوژی است و در کشورهای مختلف آسیایی و اروپایی ساخته می شود. اما الکساندرایت آپوچی آمریکا (که در کلینیک "سیب سرخ" استفاده می گردد) با یک کولینک بسیار بسیار قوی، واقعا تمایز و برتری بسیار قابل توجهی با مراکز دیگر دارد.


3- دستگاه لیزر موهای زائد "الکس آپوچی آمریکا" دارای تکنولوژی "اندی گ" هم می‌باشد که برای پوست‌های تیره و نواحی تیره بدن کاربرد دارد.


4- از دستگاه های قدیمی لیزر موهای زائد با تکنولوژی پرتو مثل IPL که می تواند باعث بروز موهای زیر پوستی شود، خودداری کنید، در کلینیک "سیب سرخ" جایی برای چنین دستگاه‌هایی نیست.


5- سیستم کولینک آپوچی با تولید سرمای شدید روی پوست (پیش از تابش لیزر) باعث کاهش بسیار زیاد درد شده و با بالاترین سطح از امنیت و جوابدهی، به رفع کامل و بدون درد موهای زائد منجر می شود. 


کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد " سیب سرخ "، آماده خدمت‌رسانی 

رفع دائمی موهای زائد در کلینیک سیب سرخ با بهترین دستگاه لیزر در دنیا (آخرین مدل الکس آمریکا)، در محیطی آرام و با حضور کادری مجرب و تیمی از حرفه‌ای‌ترین پزشکان پوست و لیزر، با روشی بی خطر، موثر و  بدون درد صورت می پذیرد. در کلینیک "سیب سرخ" ، آخرین مدل الکس آمریکا که دارای تاییدیه از سوی سازمان غذا و داروی آمریکا FDA و همین طور اتحادیه اروپا و همچنین مناسب‌ترین لیزر برای تیپ پوستی نژاد ایرانی می باشد به کار گرفته می شود.

 

 

آدرس: : پاسـداران، ابتدای بـوستان8، پلاک 146، طبقه 3، کلینیک تخصصی "سیـب سـرخ"

برای کسب اطلاعات تماس و مراجعه به لینک زیر مراجعه نمایید:

لینک اتصال به وبسایت کلینیک "سیب سرخ"

 

قیمت لیزر موهای زائد

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
!!!!
۲۸ تیر ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۹
لطفاً قیمت هاهم بگذارید تا عالى تر شود ممنون از شما
پاسخ
نظر خود را ثبت کنید
فهرست موضوعات
صفحات مرتبط